Cioteczko nie chciałam Cie wprowadzić w bład ...taki wiek psiaka mi podano...nie potrafię sama stwierdzić ile może pies mieć lat:(
Jeśli potrzebna pomoc finansowa to podaj konto i robimy zbiórkę:)
No to bomba...dziewczynka już tyle czeka mając w sumie domek:)
A w sobotę w końcu jest jakaś akcja taka jak w ostatnią sobotę(sorki,że pytam na wątku Chaberki ale jakoś nie mogę Cię dorwać;) )
To ,że Rubinek wzbudza pozytywne emocję zdążyłam jeszcze sprawdzić...pomimo tego,że był jeszcze brudny i nie za pięknie pachniał ludzie się oglądali i zachwycali oczkiem:)
Nie wiem...to było dwa lata temu...raz wetka powiedziała ,że z interwencji...a jak go zbierałam to stwierdziła,że chłopak trafił do schronu oddany przez właściciela....więc jedna wielka niewiadoma niestety...a mi babol jeden łapki nie chciał podać:(
La pegaza chłopak mieszkał dwa lata w schronisku...może mimo wszystko jakoś ciężko mu się teraz odnależć w normalnym domu...
Albo stawy mu mogą doskwierać...może spróbuj mu podać coś przeciwbólowego(chociaź jakby go bolały stawy to pewnie by sobie wylizywał)
Ehhh...a my dopiero teraz dotarliśmy do domciu...oczywiście musieliśmy się zgubić po drodze i troszkę nadrobiliśmy kilometrów....ale się cięszę,że morda kochana już nie musi w schronisku przesiadywać:)
La Pegaza i jak tam chłopak się sprawuję?
Ehhhh...fałszywy alarm:) właśnie dzwoniłam do schronu...prosiłam ...błagałam i psiaka mogę odebrać w poniedziałek....tylko,żeby nic już nie wyskoczyło bo jak coś znnowu nawali to się załamie.....La pegaza...na pewno będziesz mogła w poniedziałek?:)