[quote name='asiunia']Hej!
Mozesz spac w przedsionku:evil_lol:Tofika oczywiscie biore:loveu:[/QUOTE]
My niestety jestesmy razem w zestawie i nigdy sie nie rozstajemy :P
Twoja propozycja nam nie odpowiada, wiec pojdziemy do oleczka :eviltong:
On przynajmniej nas przytuli :D