Witam, wczoraj z męzem znaleźlismy wątek o tych psiakach i zaczelismy się zastanawiać ,czy nie przygal
rnąc jednej psinki( skoro nie stać nas na rasowego psiaka) problem jest tylko w tym ,że trzeba je odebrać w Warszawie a ze Szczecina to jednak jest kawałek drogi :( :( Może uda nam sie cos wymyslic , dzisiaj bedziemy jeszcze rozmawiać na ten temat.