Jump to content
Dogomania

anka-23

Members
  • Posts

    39
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anka-23

  1. Ludek napisała ,że maluch to szkodnik, więc trzeba będzie wszystko chować, jak będziemy wychodzić z domu. [b]PARSONRK[/b] czy to zaproszenie na agility to dla Piątka ??
  2. [b]Flaire[/b] jasne ,że z wami zostane :D :D
  3. :laola: to rewelacyjna wiadomość dziękujemy za pomoc i czekamy na dalcze informacje :D :D :D
  4. PARSONRK o to suuuper wystłałam ci wiadomośc na pw
  5. Wybralismy pieska,:)suczka nadal szuka domu:(
  6. Mam nadzieje,że maluch spędzi święta z nami , ale oczywiście jeśli sie nie uda wcześniej to poczekamu do sylwestra :) :) PARSONRK dzieki za zamiesczenie zapytania w temacie wystawy, szkoda, że nikt nie odpowiedział :( :(
  7. I ogromna prośba o pomac w zorganizowaniu transportu :):)
  8. Decyzja już podjęta, bierzemy tego psiaka :D :D
  9. Narazie trwaja rozmowy z moim mężem. Decyzja o posiadaniu psa to jak dla nas decyzja bardzo ważna i w pełni popieram słowa Flaire. Jeśli zdecydujemy sie to napewno poprosimy o pomoc w zorganizowaniu transportu. Wiemy,że nie możemy się za długo ociągać się z decyzją.
  10. Witam, wczoraj z męzem znaleźlismy wątek o tych psiakach i zaczelismy się zastanawiać ,czy nie przygal rnąc jednej psinki( skoro nie stać nas na rasowego psiaka) problem jest tylko w tym ,że trzeba je odebrać w Warszawie a ze Szczecina to jednak jest kawałek drogi :( :( Może uda nam sie cos wymyslic , dzisiaj bedziemy jeszcze rozmawiać na ten temat.
  11. [b]PARSONRK [/b] suuuper foteczki :D :D
  12. Parsonki Agnieszki sa naprawde suuuuper :lol:
  13. Moja rodzinka marzy o russelku niestety ceny tych piesków są bardzo wysokie :( Najtańszy piesek [url]http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=70158781[/url] dzwoniłam do hodowli i dowiedziałam się ,że cena minimalna to 1000 zł więc jak na ta rase to naprawdę korzystna cena :)
  14. Witam wszystkich zalogowałam się na forum ponieważ razem z mężem chcemy kupić pieska i zainteresowały mnie russel terriery:) co prawda nie możemy się zdecydować czy ma byc do jack , czy parson. Mam kilka pytań dotyczących tej rasy przede wszystkim jak taki piesek znosi samotne przebywanie w domu tak do 8 godzin, oraz czy lubi towarzystwo dzieci. Chciałabym równiez wiedziec ile taki piesek kosztuje??Dzięki forum dowiedziałam sie ,że można miec pieska z rodowodem za mniejsze pieniądze tzw. niewystawowego.
×
×
  • Create New...