[quote name='Draczyn']Jeszcze o jedno chciałam spytać. Jak zrobić, aby było po kilka zdjęć na jednym poście, bo to mi nie wychodzi. Chciałabym też wiedzieć, jak się robi , aby piać dużymi kolorowymi literami[/quote]
Draczyn,aby było po kilka zdjęć w jednym poście,po wklejeniu pierwszego schodzisz ENTEREM na dół i wklejasz następne i tak dalej.
Aby literki były kolorowe,nad Twoją treścią wiadomości masz coś takiego jak KOLOR.tam wybierasz jakim chcesz pisać i naciskasz myszką.Wyskakuje Ci coś takiego color=red w nawiasie kwadratowym i /color też w nawiasie kwadratowym,i między nimi wpisujesz treść i wychodzi Ci kolor np:
[color=red]Draczyn[/color] [color=cyan]Draczyn[/color] [color=violet]Draczyn[/color].I tak samo z rozmiarem czcionki.Rozmiar jest obok koloru np:[size=1]Draczyn[/size] [size=7]Draczyn[/size].
Powodzenia w pisaniu kolorowym :wink: :D .