Jump to content
Dogomania

Teklunia

Members
  • Posts

    5388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Teklunia

  1. dziękuję ślicznie za przepis :buzi: ogromnie mi się podoba (z wyglądu na razie;)) to ciacho... zrobię na pewno :) a to które Ty robilaś (to na zdjęciu) jest w takie blasze tortowej czy tartowej bardziej? i daję słowo, że nie znalazlam tu tego przepisu :oops:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/129/59c5e3dee7137e15.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/129/59c5e3dee7137e15.jpg[/IMG][/URL] [/quote]pozy tego Pana są coraz bardziej wyuzdane... :evil_lol:
  3. Brawo!!! Mozemy liczyc na znizki w przyszlosci? :cool3: ;)
  4. [quote name='Alka']Witaj Kasiu !:multi: U Was też tak ładnie słoneczko świeci :multi:[/quote]slicznie swieci, Alu :) dlatego zbieram sie i jade do Tenka...porobie mu jakies zdjecia na tym slonku :)
  5. [FONT=Comic Sans MS]dzien dobry :bye:[/FONT] :[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:o rany Kasiu ile foteczków........a widzisz - potrafię zaskakiwać ;) [quote name='panienkabubu']nooo :cool3: Kasiorka postaralas sie z fotkami :cool3: Wilanow cuuuuuudowny, az mi sie znowu warszawy zachcialo :cool3: i Teeenek tez jest :multi: tylko teraz nie znikaj na miesiac bez fotek :eviltong: nie mysl, ze dodalas troche wiecej niz kilka, to teraz damy Ci spokoj :eviltong: :diabloti:szczerze mówiąc n ato liczylam :oops: ;) [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS]A ja teraz dopiero dojrzałam zdjęcia z wilanowa :oops: wszytskie oczywiście cudowne, jednak ja pozostaję miłośniczką zdjęc na których jest moje 2 dziecko, nieco większe od tego pierwszego :lol:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Dzieńdoberek ta[FONT=Verdana][SIZE=2]k w ogóle :cool3: [/FONT][/FONT] [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS]Cześć Kasiu :multi: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jak sie ma mój Kochany Tenulek?[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Proszę go ode mnie wymiziać i wycałować :loveu: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]ach jaki on cudowny :loveu:[/FONT]drugie dziecko na pewno będzie wdzięczne za całuski... niedługo je dostanie :p [quote name='*luthien*']:buzi: :calus:o kurcze, ale się milutko zrobilo ;):p [quote name='dbsst']Ceść :cool3:czesc Debe! Ty też chcesz się poprzytulać? :cool3: [quote name='grygy']Boooshe jak mnie już tu dawno nie było! W szoku jeste, ale Tenuś się puuuchaty zrobił :loveu: Cuuudo:loveu: Wydrapać za uszkiem pięknisia prosze :cool1: pozdrawiamnie do wiary, któż to się pojawił u nas :lol: to jak już jesteś, to może wstawisz wreszcie swoje cuda? :cool3:
  6. [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/90/51c4bb075a0a2626.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/90/fb047d4bbf25ea91.jpg[/IMG][/URL][/quote]kocham hipcie!!!!! :multi::loveu::multi::loveu: te usteczka są przesłodkie :lol: [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/127/46c2b1f15b5cef2b.jpg[/IMG][/URL][/quote]o Boziu,jaki usmiech potworny :crazyeye: brrr, nie chcialabym takiego spotkac na swojej drodze :-o
  7. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8075/p1010080nm9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/quote]moj bohater malenki :loveu: czesc Dagus :bye:
  8. [quote name='Alka']foteczki [IMG]http://img314.imageshack.us/img314/8168/img6083yq6.jpg[/IMG] [/quote]znowu ma taki wzrok, ze lepiej nie podchodzic... :evil_lol:
  9. [quote name='*luthien*']jesteśmy i zostaniemy :wink: :buzi: .........
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Gonia za malutka na samodzielne wyjazdy pociągiem. :-( A poza tym to ja chyba bym Ci ukradla tego kudlatego Przytojniaka. :loveu: :loveu:[/quote]Malutka Goniu, nie wymiguj się, tylko przyjeżdżaj dopóki wakacje trwają :cool3:
  11. [quote name='*luthien*']Ale nas tu daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno nie było:placz:. A miś pościelowy cudowny:loveu:. Prawdziwa przytulanka:loveu: nawet daaaaawniej niż daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno ;) ale ciesze sie bardzo ze w koncu jestescie :) [quote name='MoniŚ']:loveu: i jezcze głaski, jeszcze głaski :loveu:będą i głaski :) obiecuje! [quote name='BeaC']Fajny ....ten twój TEN:evil_lol::evil_lol::evil_lol:noo :p i Witam w naszej galerii :) Z fanfarami :lol:
  12. [quote name='Evelina'] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/4356/szarlotayj6.jpg[/IMG][/quote]rany, Evelina, ona jest przepiękna :-o w sobotę mam urodziny i zrobię ją na bank! mogłabyś dać dokładny przepis przepis? :cool3: bo przekrzałam wątek i raczej jestem pewna, że to nie stąd go masz...
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7555/6la1.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote]fajny fotek :D Ozzy sprawdza czy aby na pewno wszystko mu zapakowalas na wycieczke ;)
  14. [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7462/p1010019zw1.jpg[/IMG][/URL] [/quote]witajcie, moje dwa kochane słodziaki :p
  15. [quote name='Alka']wow, Kasiu, aleś zaszalała :multi: pościelówki, Wilanów, kaczuchy, wszystkie śliczne :loveu: a co! raz sie zyje ;) [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Kasiu :multi: I Tenulku :loveu: Ale Misio :loveu: Moge sie psssytulic? :loveu: Śliczne te zdjęcia z Wilanowa :loveu:Gosia, wsiadaj w pociag i przyjezdzaj! ten typ jest zawsze chetny do przytulania :p [quote name='PIKA']Cześć Kasiu :multi: Wilanown sliczny, jak zawsze :loveu:oj sliczny :loveu: a ja tam nie bylam cale wieki...:oops: jakos w 6 klasie podstawowki ostatnio... [quote name='bonita']Wilanów piękny, a sesja pościelowa CUDOWNA:loveu:piekny, to prawda :) i dziekuje za odwiedziny :) [quote name='MoniŚ']Cześć Kasiu :cool3: Fotki rewelacyjne :D . A te kacuchy... (mam do nich słabość :eviltong: ). Zdjęcia Wilanowe śliczne :loveu: Pozdrowienia i buziaki dla Tenosława :evil_lol:buziaki przekaze wprost w kudlatą mordę :lol: a kaczuchy tez bardzo lubie... szczegolnie te ich lapki pokraczne i wielkie kuperki ;)
  16. A tu coś, co mnie zachwyciło!
  17. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Gosiu mamy podobne gusta ....mi teżsie ta poscielówka rzuciła w oczy;) Kasiu moi rodzice brali slub cywilny 14 lutego / w Walentynki/ a kościelny w maju i sa ze sobą już 48 rok:loveu: no wiec wlasnie! ja WIEM, ze bedzie dobrze :p widze ze spodobala Wam sie posciel w Myszki Miki :lol::eviltong: A wczoraj bylismy w Wilanowie i nawet kilka fotek zrobilismy :D
  18. I jeszcze jakies stare poscielowki sie znalazly przy okazji przegladania katalogów... Uff... To chyba wszystko :lol:
  19. [quote name='dbsst']Cemu poSłaś branic :(a bo pozno sie zrobilo :) Ale juz ;) wstalam i chyb aczas cos wkleic ;)
  20. czesc Gosiu :) wczoraj w TV były "102 dalmatyńczyki" i od razu pomyslalam o Azulce :D
  21. Dam jutro, ok? A teraz idę spać odpocząć po tym długim weekendzie ;) Dobranoc :bye:
  22. [quote name='mmbbaj'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/91/b0a1b78096de659c.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/quote]Witaj w domu, Gosiu :multi: Widac tu, że Bajanek się zmęczył tym zwiedzaniem :lol:
  23. [quote name='dbsst'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/127/79b0010813e5faef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/127/189ce5dccd3fd776.jpg[/IMG][/URL][/quote]ale kolory... niewiarygodne :loveu:
×
×
  • Create New...