[quote name='kazanus']Ja też chcę wplacić na konto Oskarka, ale jaką mam gwarancję, że moje pienądze wpłacone na konto Pani Asi wpłyną do rąk Pani Basi obecnej włąścicielki psa. A może ty misiek-kurczak potwierdzisz wiarygodność, sytuacji, skoro chcesz wpłacić na czyjeś konto.[/quote]
Możesz poprosić Asię o konto Pani Basi - o ile posiada ona własne konto. A jeżeli nie masz zaufania, to zawsze możesz poprosić o adres Pani Basi i pomóc jej rzeczowo (np podkłady, niepotrzebne prześcieradła)