Jump to content
Dogomania

sayma

Members
  • Posts

    213
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sayma

  1. [quote name='agabass']o matko jakie miłości a tu już już tuż tuż debe wraca i jakiś spacer po lesie będzie już nie mogę się doczekać :D[/quote] nioooo i będą nowe historyjki miłosne :angel: :angel:
  2. Kara chyba Ci sie tylko tak wydaje :wink: :D :evilbat:
  3. ale tu ciiichutko dzisiaj chyba po ostatnim :drinking: :drinking: :drinking: kaczorek przyczłapał Daga mam jeszzce przytulankowe zdjecie (hmmmm ta na zdjeciu to nie ja ihihih :wink: :D ) [img]http://img374.imageshack.us/img374/5919/sta601013sl.jpg[/img]
  4. [quote name='Daga&Oskar'][b]sayma[/b], supper, ze Ty nigdzie nie pojechalas, bo tak to juz by nikt nie zagladał do Oskarka :-? a Oskarek wyjezdzal na podryw ... :D[/quote] ihihih i udało mu się poderwać jakąś sliczną panienkę?? :D :D bo jak nie to może Sisi mu sie spodoba :wink: :D [img]http://img357.imageshack.us/img357/328/sta601083vo.jpg[/img] hej przystojniaku i jak podobam Ci się?? [img]http://img358.imageshack.us/img358/5089/sta601157kj.jpg[/img]
  5. [quote name='Gosiek']proszę, proszę, jak to sie galeryjka szybko rozrasta :wink: Jeszcze trochę i sie skuszę na Axelkową galerię :wink: :lol: :lol: :P[/quote] :angel: :angel: [b]TAK TAK MY BARDZO CHCEMY AXELKOWĄ GALERYJKE[/b] :D :D :D hahahah a gdzie oskarek się wybiera ??spakowany i gotowy do drogi :wink: [img]http://img144.imageshack.us/img144/854/p10101004vk.jpg[/img]
  6. Daga pewnie,że chcemy :angel: :angel: :angel: nawet nie pytaj!!! Mój psiulek jest na działeczce :roll: :cry: i wóci dopiero za tydzień :( . Ale za to ja dla niego łózeczko wygrzeje :wink: :D
  7. niooo to w ochronie debe przed zamknieciem wklejam :wink: :D ; [img]http://img84.imageshack.us/img84/4499/sta601418ic.jpg[/img]
  8. [quote name='Daga&Oskar'][quote name='Olcia'][quote name='Daga&Oskar'][quote name='Olcia']:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] Olcia tylko nie przeholuj bo do lozka Cie bedziemy prowadzic :p[/quote] mam niedalego dam rase a na wszelki wypadek juz sobie poscielilam :lol:[/quote] o Ty cwaniaczku ... spodziewalas sie tego, ze juz sobie poscielilasz :P[/quote] a , może Olcia i mi bys poscieliła bo TZ sie zbuntował :evil: :evil: :D :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  9. [quote name='sota36']Fiola masz?? No cos Ty??/ Jak mozesz??? Tu wszyscy piszacy maja to samo :) - zobacz galerie Ozzy,iego - tam juz lozka w psychiatryku rezerwuja A co do zdjatek - to i owszem!!!1 Tzrymam za slowo. Nasz gutek tez od roma mial zdje, zgralismy na plytki, a Gutek uznal, ze niejest fotogeniczny i fotki plytki zniszczyl - a byly tam zdjecia jak byl szczeniorkiem!!! :(:(:([/quote] buuuuhahhaha i ja mam fioła a kto płytki pogryzł :roll: :wink: :scared: no i juz nie wpomne, jak yorczek kolegi (słodziecha Doddi) na paluszku mi sie zawiesił :o :wink: :evilbat:
  10. [quote name='Olcia']a ja bede zlosliwe babsko :evilbat: niech przez caly zlot leje :evilbat: , a zlosliwa bede bo ja tez tam mialam byc :evil:[/quote] niooo i ja tez chciałam bardzo jechac na weekend :cry: :( :evil: ae ciooo tam :drinking: :drinking: :drinking: jak za nasze zdrówko tam :drinking: to niech 5 min śłoneczka mają :wink: :evilbat: :D
  11. [quote name='Daga&Oskar'][quote name='sayma']no nie jabłuszko to jeszzce rozumiem, ale taka ogromniasta piła :o :o :o[/quote] qrde akurat te zdjecie wyszlo mi takie małe, pozniej je poprawie to dopiero bedzie efekt : York niosacy piłke w zebach haha, widzisz jakiego mam dobrego psa :P[/quote] hmmm niewiem jak to ująć...... ciekawe co by na te zdjecia powiedziała p. M. Nowak?? Ja od dzisiaj padam żółwiem przed Yorkami :shocked!: :nerwy:
  12. [quote name='daga10011']Kiara siedzi pod naszym lozkiem w sypialni-wczesniej pogonila leony i rozwalila troche Dalemu oko :x .Na razie pomieszka w naszej sypialni i niech sama zainicjuje spotkanie-jak sie oswoi z nami to na pewno zechce pozwiedzac..Na razie siedzi z Wika :D a jak ja wchodze to myk sie wspina na moje ramiona i tam sie myje-chyba mnie sobie upodobala za pancie :D[/quote] ojjj biedny Dali mam nadzieje, ze nie mocno???? Ihihihih no Kiara to Kiara musi sibie pieski ustawić :wink: :D
  13. [quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Więcej fotek nie ma :oops:[/quote] :evil: :evil: :puppydog: nie ma fotecek :cry:[/quote] Nie :oops:[/quote] to bedziemy płakać :( :cry: :cry:[/quote] Nie płacz :)[/quote] nio dobra zdjecia mojej ukochanej Ereczki i nie będę płakać :evilbat: :D
  14. [quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Więcej fotek nie ma :oops:[/quote] :evil: :evil: :puppydog: nie ma fotecek :cry:[/quote] Nie :oops:[/quote] to bedziemy płakać :( :cry: :cry:
  15. [quote name='agabass']no to ja trochę ;porozrabiam :chlup: :drinka: :beerchug: :popcorn: :drinking: :chlup: :drinka: :beerchug: :popcorn: :drinking: :chlup: :drinka: :beerchug: :popcorn: :drinking: za Debe i Szpilę i całe Morsko i za dobrą zabawę[/quote] no to ja sie dołącze :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: :beerchug: :B-fly: :BIG: :laola: oby fajne foty z Morska były 9mała rekompensata ze to, że nas tam nie było :( ) :drinking: :drinking: :drinking:
  16. [quote name='sota36']no juz dobrze, dobrze. Ala cierpi - chce na dogo - no popatrz, popatrz kaprysna!! Dogo Jej sie zachciewa!!!![/quote] no to niech do mnie wpada postawie drugie krzesełko przy kompie i bedziemy na zmiane pisać :D 8)
  17. [quote name='KaRa_TC']Więcej fotek nie ma :oops:[/quote] :evil: :evil: :puppydog: nie ma fotecek :cry:
  18. [quote name='sota36']Ala stwierdzila z bolala mina i zalamanym glosem, ze necik dopiero jak dobrze pojdzie (modlta sie ludziska, modlta sie) kolo poniedzialku - bo facio im buchnal kompa (pewnie bal sie mordulca i woli odwirusowac go w domu) . A swoja droga to ten inromatyk jakis nerwowy skoro astmana sie boi??? A zdrowaski juz odmawiam - Boze co to bedzie...[/quote] [quote name='sota36']Ala stwierdzila z bolala mina i zalamanym glosem, ze necik dopiero jak dobrze pojdzie (modlta sie ludziska, modlta sie) kolo poniedzialku - bo facio im buchnal kompa (pewnie bal sie mordulca i woli odwirusowac go w domu) . A swoja droga to ten inromatyk jakis nerwowy skoro astmana sie boi??? A zdrowaski juz odmawiam - Boze co to bedzie...[/quote] łoooo matko dopiero w poniedziałek :o :roll: :evil: no to nie mogła Ala na chwilke tego "mordulca" schować, bo pewnie trudno było facetowi w pozycji żólwia i z reka siegajaca do klejnotów Ozzyego necika naprawiać :evilbat: :wink: :D
  19. [quote name='KaRa_TC'][quote name='Justa']Delta jaka pani domu :D Wyloozowana 8) :lol: Opowiadaj!!! jak Kiera zareagowala a nowa rodzinę? i jak rodzina na nią?[/quote] Delta wyluzowana nie, raczej speszona :wink: Że tyle osob sie kreci w kolko, bo dzis co chwilke ktos do nas przyjedzal i odjedzal :wink: No wiec Kiara pierwsza poszła w ręce Dagmary, troche podrapała, pozniej u wiki posiedziala i u TZ'a Dagi :wink: I znow wrocila na ręce Dagi gdzie została serka od Wiki :D Polizała pare razy swoją nową panią Dage :D[/quote] ihihihih no to pierwsze koty za płoty :wink: :D A zdjecia suuper mam nadzieję, ze to nie koniec :evilbat: :D :D
  20. [quote name='Daga&Oskar']dbsst wyjechała i pustka na jej topiku panuje :([/quote] nio a miało być rozrabianko :evilbat: :D i Ala miał nas pilnować :wink: :D
  21. no nie jabłuszko to jeszzce rozumiem, ale taka ogromniasta piła :o :o :o
  22. no to poczekam jeszzce na te foteczki :roll: :( :( hihihih chodzilo oczywiście o te z waszego spotkanka :D :D a te zimowe .....aż ciarki przechodzą :santagri:
  23. no to Kiara pojechała do nowego domciu :D :D A Wikuni podobała sie kicia?? Kara opowiadaj jak bylo!!!!!!
  24. [quote name='sota36']Uciekla mi!!!!![/quote] ale za to bedą foty!!!! Please dogadajcie się jutro to będą suuuper foteczki :angel: :angel:
  25. [quote name='Daga&Oskar'][quote]sota36 napisał: A ja moze Oskarka dzis poglaszcze.... jak sie da to pewnie pogłaszczesz a foty z glaskanka bedą??? [/quote] niestety nie beda :( do spotkanka nie doszlo, bo chyba mówilysmy o innych miejscach ;)[/quote] no to nie bedzie fotek z głaskanka :roll: :( :( oj to chyba zescie się nie dogadały 8) :wink: :D
×
×
  • Create New...