[quote name='anii'][quote name='gandżista']i nie ma chyba jakiego schematu , jak powinno sie
to robic , od czego zaczynac i na czym konczyc...[/quote]
Nie oto mi chodzilo :roll:
Mozna na ten temat podyskutowac, ale ja jednak sobie odpuszcze.[/quote]Anii mozemy na priva podyskutowac na ten temat :wink: Carotinka wlasnie chciałam napisac o fotkach a ty czytasz w moich myślach :D :D :D jaki nu to pijemy za urodzenia twoich szczeniakow. :wink: