yyy , naiwne myślenie, że jak jest zakaz to jest przestrzegany ;)
ten wzorzec mówi też, że [QUOTE][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=1]Ucho naturalne uznawane jest za równorzędne z uchem ciętym,[/SIZE][/FONT][/QUOTE] , ale to chyba nie w oczach każdego, przynajmniej sędziów ;)
A co ja mam powiedzieć, jeżeli obecny wzorzec boksera mówi ucho i ogon naturalne ?? a na polskich ringach hulaj dusza. wystarczy zerknąć na zdjęcia zwycięzców zeszłorocznej wystawy klubowej :cool3:
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=1][/SIZE][/FONT]