[quote name='Santy']Jasne ! To wcale nie takie straszne. Bambo jest rozczesywany co 3-4 dni,a zajmuje mi to tylko 1,5 godziny. Ale co tam ... to taka wieczorno-nocna rozrywka. :wink: :zly7: Dla relaksu szczoteczka w ręke i do dzieła... :D[/quote]
Sama wiesz, że ta jest ten okres, kiedy pudel wymienia włos, trzeba to przetrwać, a potem już jest lepiej :D