[quote name='Musha']Asiaczku jeśli masz na myśli BASKI to na CRUFT będą one wystawiane w 2007 03 10 tj.w sobotę natomiast w 2008 03 09 w niedzielę
Jeśli idzie o koszty to uważam iż podane 4 tys. to lekka przesada
no chyba że ktosik zgłasza kilka psów,mnie wyszło przy jednym kundelku dużo,dużo mniej a podróż kalkulowałem samochodem,czyli paliwo,prom(lub pociąg pod kanałem) i nocleg po drodze, bo nie wyobrażam sobie oddać suni do luku bagażowego do samolotu.[/quote]
W 4 tys to raczej sie nie zmiescisz samolotem. :evil_lol: Ja w lutym tego roku sciagalam (4 kg) suczke z Londynu do Warszawy. Przelot kosztowal mnie okolo 2000 zl lot + jeszcze wet na Okeciu 150 zł. Tylko British Airways jest uprawnione do lotow ze psami na tym kierunku.:angryy: O tanich liniach to mozesz sobie pomarzyc.