-
Posts
4548 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaW
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/16736.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Talagia[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] GRATULACJE :multi::multi: my się jutro stresujemy :cool3:
-
[quote name='Asiaczek']No, niestety, Asiaczki będa w sobotę... Się nie rozdwoję... Pzdr.[/quote] nooo ale BISy są w niedzielę ;):eviltong:
-
[quote name='Asiaczek'] Nie ma lekko, po ciasto to proszę pofatygowac się do basków-Asiaczków.:lol: Pzdr.[/quote] jak w niedzielę to ja bardzo chętnie :cool3: poznam sławne Asiaczkowe baski ;)
-
Jest juz plan ringów :multi::multi: mamy ten sam co w tamtym roku na Hali tenisowej :multi::multi::multi::loveu:
-
Bo Rzeszów jest najlepszy :multi::multi::multi:
-
[quote name='Juta'] Do zobaczenia przy ringu grzyweczek dziewczyny. :cool3:[/quote] Ty też masz w niedzielę? :multi::multi: super, do zobaczenia :lol:
-
CACIB jest dla psa i dla suki tak jak u nas :lol:
-
[quote name='Musiałek']A ty sie wystawiasz w sobote czy w niedziele ?? jesli w niedziele to mam nadzieje ze sie spotkamy :))[/quote] w niedzielę :multi: i Danka też, więc spotkamy się na pewno :p
-
[quote name='Atik']Przyznam szczerze, że nie znam treści załączonej ulotki do potwierdzenia. Ale mogę zapewnić, że wszelkie dokumenty psów będą na ringu, [B]do odbioru jest katalog z numerkiem.[/B][/quote] uff :multi::multi: to muszę dorwać tylko potwierdzenie wpłaty bo mi opłatę robiła koleżanka w kasie oddziału :cool3:
-
mnie też zastanowiło to "zgłosić się po dokumenty" :roll: czy to znaczy że trzeba będzie chodzić z teczką w zębach, bo ręki wolnej to ja nie mam :shake:
-
Ja robić nie będę :shake:
-
granica - hmm trzeba liczyć ok 4 godzin :roll: ale zależy jak się trafi, a badania na przeciwciała to chyba są wbijane w paszport bo jest tam taka rubryka :cool1:
-
No to nic nie rozumiem, sobota mi się otwiera a niedziela nie :placz: [B]Han[/B] mogłaś chociaż napisać o której wchodzimy :cool3: Już mam otworzyło mi się w Firefoxie bo w Explorerze :shake:
-
Są już plany sędziowania i inne informacje :multi::multi: [url=http://www.zkwp.rzeszow.pl/zkwp/index.php?option=com_content&task=view&id=184&Itemid=81]ZKwP O/Rzeszów - Wykazy dla wystawców II MWPR 7-8.02.2009r.[/url] mnie niestety nie otwiera się plan sędziowania na niedzielę, wygląda jakby było pusto :-( może ktoś sprawdzić czy to tylko u mnie :cool1:
-
Na stronie oddziału podane są takie [FONT=Verdana][FONT=Verdana][U][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Od strony Przemyśla[/COLOR][/FONT][/U][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [B]Hotel CLASSIC[/B] ul. Armii Krajowej 32 017-8578880, 017-8577747 [/COLOR][URL="http://www.hotelclassic.epodkarpackie.com/"][COLOR=#0000ff]www.hotelclassic.epodkarpackie.com[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] [U]Od strony Krakowa[/U] [B]Hotel RESBUD[/B] ul. Okulickiego 2 017-8535968 [U]Od strony Krakowa/Warszawy/Lublina[/U] [B]Hotel SPORTOWY ROSiR[/B] ul. Jałowego 23a 017-8624935 [/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]ale ja nie z Rzeszowa więc nic o nich nie wiem :p[/FONT][/FONT][/FONT]
-
A ja mam prośbę do tych, który mają kontakt z osobami organizującymi tą wystawę. Super, że można zapłacić na miejscu ale czy będą przyjmować tam opłaty w euro czy może tak jak w sierpniu chcieli przelicznik w hrywnach. Lepiej mieć ze sobą to co potrzebne bo później są problemy :roll:
-
Często sobie tutaj zaglądam i czytam te wspaniałe wieści o narodzinach :loveu::loveu: Gratuluję wszystkim mamusiom, tatusiom oczywiście również babciom i dziadkom :multi::multi:. Dużo można się dowiedzieć czytając temat. Czasem zazdroszczę a czasem się cieszę że mnie te narodziny nie dotyczą :cool1: Już sama nie wiem co lepsze :p Wszystkie Wasze maluszki są piękne i życzę im przede wszystkim kochających domków :loveu::loveu::loveu:
-
Przyjmowanie psów na wystawę zakończono to teraz cierpliwie czekam na plan sędziowania :multi::multi:
-
[quote name='Benita']Sorry to nie jest tak, jak piszesz. badania przeciwciał sa potrzebne tylko w przypadku importu z Ukrainy zwierzat. A nie przy powrocie do UE tzn w tym przypadku Polski. [COLOR=red]Jednym słowem psy polskie wyjeżdżajace do Ukrainy na wystawe nie obowiazuja badania na przeciwciała !!! [/COLOR] [COLOR=black]I o kwarantannie nie może byc mowy w naszym przypadku.[/COLOR][/quote] oby :multi:, bo ja też nie mam i nie zamierzam tego robić. Jednak czytałam na innych wątkach wystawowych /dot. Ukrainy/ że są osoby które miały problem z powrotem do kraju i nawet przez Słowację wracali :roll:
-
To przecież pisałam że te badania są wymagane przy powrocie do kraju /UE/, rzadko kiedy są sprawdzane ale jak się trafi na upierdliwego urzędnika ma prawo zabrać psa na kwarantanne.
-
Chyba nie było tutaj jeszcze tej karmy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/440/526dba33046906e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/439/e5360302ee671326med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/50/372cddc1c7552286med.jpg[/IMG][/URL]
-
W pierwszy dzień CACIB wszystkich ras cena 40 euro W drugi dzień od rana na poszczególnych ringach są: championaty pudli i psów nagich ras oraz specjalistyczne: goldenów, labradorów, bf i chińskich grzywaczy cena 25 euro Po południu zaczyna się cac wszystkich ras cena 35 euro
-
CACIB [URL]http://ksulviv.org/userfiles/CACIB%202009.doc[/URL] cac [URL]http://ksulviv.org/userfiles/CAC%202009.doc[/URL] specjalistyczne i championaty ras [URL]http://ksulviv.org/userfiles/Specialized%20Monopedigree.doc[/URL] a badania na przeciwciała nie są potrzebne na Ukrainę tylko na powrót do Polski czyli do kraju UE.:p
-
Dzięki, to znaczy że coś się im "porobiło", mam nadzieję że do końca zgłoszeń to naprawią :razz: