[quote name='"Santy"'][quote name='Alfa1']WAMPIRZYCE :baddevil:
Czy u Was też tak pięknie i biało :question:[/quote]
O tak!!!U nas jest też bialutko i ślicznie !
Tylko moje Bambusie,jak te kreciki wyglądają na śniegu.[/quote
Pomyśleć ,że mogłam mieszkać w Gdyni,ale te wiatry mnie wykańczały,ale to była zima , morze było tak zamarznięte ,że można było przejść do Szwecji,a ludzie na tych ścieżkach spacerowych wyglądali jak mrówki ,noo wtedy byłam piękna i młoda,a dziś mam wspomnienie,męża,dzieci i wnuczki i naturalnie psy. :wink:
I żeby sobie ktoś coś nie pomyślał,to mieszkałam u brata,który mieszka w Gdyni 51lat