Jump to content
Dogomania

Hex

New members
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Hex

 1. Póki co widzę prawdziwy problem, tego podforum, na którym bardzo skutecznie zohydzasz rozmowy, entuzjazm do kynologii, wymianę opinii.
  Spójrz co zrobiłaś z tematami! Tu praktycznie nie ma nic nowego, żadnych świeżych uwag, żadnych, choćby trywialnych zapytań, tylko twoje produkowanie się ze sloganami i przeklejanymi oczywistymi informacjami, które zresztą akurat można sobie znaleźć, jeśli tylko się chce.
  Nudzisz, mędzisz, pouczasz i niszczysz bardzo wartościowe miejsce w necie. Nic dziwnego że tu brakuje ludzi choć zainteresowanych rasą jest mnóstwo.
  Zanim więc się rozkręcisz w moim temacie, zabieraj się z niego jeśli nie masz niczego konstruktywnego do napisania, bo mi rozmówców odstręczysz od tematu.
  Ja sobie spokojnie poczekam na odpowiedzi merytoryczne, choć nie wykluczam że nikt już nie ma ochoty tu zaglądać.

  Jeśli zdobyłaś się na refleksję, to zajrzyj na inne podfora dotyczące ras i porównaj jak jest gdzie indziej, i jak ty tutaj śmiecisz i piszesz od rzeczy. Znajdziesz potwierdzenie.

 2. Proszę o trochę danych.
  Interesuje mnie przede wszystkim czy to prawda że dogi argentyńskie żyją nawet po kilkanaście lat i czy znacie takie linie OBECNIE.
  Czytałam tu o pewnych problemach powiązanych z pigmentacją, o niedosłuchu, o alergiach. Czy są jeszcze jakieś choroby które trapią rasę? Czy da się znaleźć linie wolne od typowych dla rasy schorzeń?
  No i kwestia instynktu obrończego. Jak ta sprawa wygląda u tej rasy? Widywałam dogi łaszące się entuzjastycznie do przypadkowych obcych. Czy to normalne w tej rasie? Z kolei psy te potrafią ryczeć już z dala w kierunku dostrzeżonego psa. Czy to też typowe?

×
×
 • Create New...