[quote name='filbras']Asiaczek, wzięłam Twój przelicznik i wyszło mi,że powinnam zdążyć na Leszno.Chyba ,że teraz coś się zmieniło, bo Poznań to największa ilość zgłoszeń na Ch.Pl.
Zobaczymy, jutro jadę do ZG.:mad:[/quote]
I udało Ci sie cos wskórać?
Ja tez zaraz po Poznaniu wysłałam wniosek o dyplom Ch.Mł. i cisza. Obawiam się, że jednak Leszno przejdzie bokiem:-( .