Nesjanko, wuchta jedzenia dla pieska, tak w razie czego. A sparwa trudna, faktycznie. Żal takie przybłedy, ale widzisz, przysżła do ciebie - dobrych ludzi poznaje :p Napisz potem co się z nią dzieje.
Zdjęcia na soczystko zielonej trawce są the best!! Czekam na wsze fotorelacje - byle szybko :eviltong: