Jump to content
Dogomania

anii

Members
  • Posts

    1044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anii

  1. Ania-K Super, ze tak sie skonczylo. I super, ze tak postapiliscie, ale przezciec Jedrula byl taki malutki, az mi sie serce kraje. :cry: Ehh ci pseudhodowcy :cry: :cry: Carotina A jest gdzies moze w necie pelna oferta biogroomu w wersji polskiej?! Chetnie bym poczytala
  2. Ja to sie mam, dzis Lump zrobil wzorcowa kupe, to mi sie humor poprawil;) Dziewczyny, ktore kapia swoje psy w Laser Lites. Uzywalyscie nowego szamponu Herbal i tego balsamu Protein treatment?! Acha Ania-K przestan robic z shih tzu lhasa :evilbat: Co to za grzywka w podpisie :crazyeye: ?? :wink:
  3. Czy moge dolaczyc do Klubu Myjacych Pupki?~! :roll: Po powrocie do Wawy, wciaz Lump ma kupkowe przeboje. Raz za miekkie, raz za twarde. Ehhh... :fadein:
  4. [quote name='carotina']oj, czeka, czeka :roll: w końcu to ciąża urojona :( no ale pocieszające jest to, że za nie cały miesiąc bedzie u nas nasz mała :D , Demi bedzie miała się kim zająć :wink: :lol:[/quote] Wlasnie mialam sie pytac co z nowa suczka. :( Smutno, ze Demi nie bedzie miec szczeniaczkow, mam nadzieje, ze szybko dojdzie do zdrowia :) Chcialabym wkleic linka do filmiku lumpa, ale jakos nie moge :roll:
  5. anii

    bichon frise

    [quote name='Alutka']:D a ja narazie nie mam pojęcia coś w rodzaju jak Ty o strzyżeniu. :evil: [/quote] Ale Ty juz masz aparat, a ja nie mam bichonka :P :) Okej, to czekamy:)!
  6. anii

    PRIMO

    Ach jaki piekny kruczek :lilangel: Bardzo wspolczuje straty Przyjaciela! :cry:
  7. anii

    bichon frise

    Nie mam bichonka, ale mysle o tej rasie, tylko to strzyzenie. Stad moje pytania. Czyli co kilka miesiecy strzyzenie, a co ile kapanko?! Mieszkam w Warszawie. A zdjec jak nie ma tak nie ma. :cry: 8)
  8. anii

    bichon frise

    [quote name='Karka']A ja myślę ,że Anii chciała fotkę bichonki :roll: w końcu to jeszcze rzadkość w Polsce i u na tym forum :-?[/quote] Po temu wpisalam prosbe w tym watku :wink: Jak Alutka ma tak utytulowana panne, to niech ja pokaze :D Ja jestem fanka bichonkow i jesli nie drugie shih tzu to... [size=1]bichon frise[/size]~ Jeszcze dodam, ze przy bichon frise troche mnie paralizuje to strzyzenie. Czytalam, ze glowa u bichona to moze odrastac ponad rok. A taka ufryzowana glowka jest przesliczna, ale nierowno utne i co?! 8) Takze jako doswiadczona w strzyzeniu bichonkow, moze napiszesz cos od siebie. Co bys radzila poczatkujacemu wlascicielowi bichonka?! :wink:
  9. anii

    bichon frise

    Alutka Jak masz taka pieknosc w domu to ja poprosze o zdjecia!!! :D
  10. Dzieki, dzieki :) Lump juz powoli dochodzi do siebie. Wczoraj byl na diecie bo mial nieciekawa kupke, ale dzis juz wzorcowa ;) Mysle, ze dzis lub jutro wkleje fajny filmik z ostatniego spaceru. Zobaczycie jakiego mam skocznego psa :lol:
  11. [quote name='onaion23']Hej Anii! Ja tez myslalam, ze sie obrazilas, ale jednak widze, ze nadal kochasz wszystkie shihtzomaniaczki :D[/quote] Onaion23 :) A czemu mialabym sie obrazic?! Przeciez pisalam, ze wyjezdzam, a wyjazd troche mi sie wydluzyl, to nie znaczy, ze sie obrazilam. :wink: :D
  12. Lonka Witaj na pokladzie masz piekne psiurki! Lubie czarne maski u shih tzu, wiec zawsze lypie okiem na te slicznosci. Carotina A ja juz myslalam, jak bylam w domu, jak to wklejasz zdjecia szczeniaczkow. Ciesze sie, ze Demi na mnie poczekala :wink: Wczoraj zaliczylismy piekny, dlugi spacer, wiec mi troche wybaczyl, ze go wywiozlam do wawy. Dzis juz chcial mi pomagac w czesaniu kota i ganial po mieszkaniu z kapciem. Chociaz nadal widac, ze teskni za moimi Rodzicami... Dzis wklejam zdjecia z pobytu w domu, jak jeszcze byl wielki snieg. [img]http://img203.exs.cx/img203/4051/minilump17hr.jpg[/img] [img]http://img116.exs.cx/img116/3645/minilump25bg.jpg[/img] [img]http://img120.exs.cx/img120/9947/minilump39ky.jpg[/img] A tu sie suszy przytulony do mojego TZ-ta [img]http://img185.exs.cx/img185/9069/minilump4hr.jpg[/img]
  13. [quote name='carotina']anii :angel: :angel: :angel: wreszcie jesteś :D :D pokaż jakieś fotki z wyjazdu :D[/quote] Carotina Wszystkiego Najlepszego z okazji skonczenia 18. lat:) A Lump przesyla Ci bialego zeba. Zdjecia bede wklejac sukcesywnie Oto jedno z nich [img]http://img42.exs.cx/img42/9493/ok2lu.jpg[/img] zreszta w profilu tez zmienilam obrazek :wink:
  14. [quote name='Amelia23']Witaj [b]Anii[/b]!! :hand: Cieszę się że jesteś. :lol: My ze sobą jeszcze nie gadałyśmy, zniknęłaś akurat wtedy, kiedy ja doszłam... :scared: . Twoje historie o Lumpie są bombowe!!! :multi: Dlaczego Lump to pekińczyk??? :o I do tego podtuczony??? :grins:[/quote] Hej Hej Napisz cos o swoim shih tzu, bo sie przez te watki nie przekopie. Lump po miesiacu bytnosci ze mna i z moimi rodzicami, stal sie dumnym, nieustepliwym i humorzastym pieskiem. Owinal nas dookola pazurka, a aktualnie odsypia jazde samochodem. Coz dieta na jakiej byl ostatni miesiac nie nalezy do niskokalorycznych. :haha: Niestety, ale przegralam z moimi Rodzicami i tuczyli Lumpa. Co ciekawe ten moj tucznik ma swietna przemiane materii, takze nie turla sie po ziemii, ale ochoczo skacze. Co ja sie z nim mialam, zeby on kupe zrobil, a jak spacer byl za krotki to nie chcial z nami siedziec i zostawal w sieni. Mozna wprost zaspiewac: "Lumpiak swe humory maaa" Cos czuje, ze jutro wpadnie w depresje z powodu rozstania z pancia mamcia i panciem tancia. :chaos:
  15. [quote name='madzia_11']hehe Lumpik pekińczykiem :o niesamowite żeczy sie dzieją :D , jak tam przygotowania do wystawy?Wąsy zapuszczone?[/quote] :cool2: Zmienmy temat Zreszta pekinczyki wasow nie maja. :cunao:
  16. Wróciłam :lol: Witam Wszystkich i Wesołych Świat:)) Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktos pamieta?! :-? :wink: Wciaz czytam, ale mi dwadziescia stron tego watku zostalo. A moze nie powinnam sie tu udzielac, bo jesli chodzi o charakter Lumpa to mam teraz w domu podtuczonego pekińczyka :lol: :lol:
  17. [quote name='Ania-k'][quote name='carotina']z Gliwic? a nie z warszawy? :hmmmm:[/quote] wydaje mi się,że gdzieś pisało,że jest z Gliwic a mieszka w Wawce teraz :lol: mam nadzieję,że sprostuje to jak tylko się pojawi :wink:[/quote] Ania-k z Twoja pamiecia, zawsze jet cos nie tak :lol: aktualnie jestem w Bialymstoku, a mieszkam w Wawie. Mimo to pochodze z podlasia. I tu jest prawdziwa zima!! Bialy, czysty sniezek, piekne krajobrazy, czysty pies mimo ze wciaz jest na dworzu. :wink: Do zobaczenia za dwa tygodnie :cry: :wink:
  18. [quote name='Ania-k']super fotka :angel: tylko gorzej potem to odlepić od łapeczek :evilbat:[/quote] No niestety, trzea takie lapki do goracej (ale nie ukropu :wink: ) wody wstawic i snieg sie roztapia. Pozniej suszenie i rozczesanie. Takze torszke roboty bylo, ale na szczescie biega w kombinezonie, wiec nic mu sie do brzucha nie przyczepilo. Tu na podlasiu zamieć, brakuje tylko niedzwiedzi na ulicach :wink:
  19. Pozdrowienia z osniezonego Wschodu. Wlasnie korzystam z modemu, ale musialam choc na chwile do Was wpasc. Lump szaleje jak nigdy i wcale sie nie meczy. Jak wroce wstawie super filmiki. Co do prostownicy. Robi sie to tylko na wystawy, wiec wlosa tak bardzo nie zniszczy. Wysylam Wam zdjecie Lumpa w walonkach :wink: [img]http://img145.exs.cx/img145/8158/lumpakjpg4gg.png[/img]
  20. [quote name='onaion23']Tylko, że Zyzio wie, że na spacerze ma zrobić kupkę i siusiu, a po powrocie i tak załatwia się na środku pokoju. Myślę, że chce po sobie posprzątać..:( [/quote] Zawsze jak bylam na spacerze i Lump zrobil kupke i siusiu, to go niezwykle chwalilam. Glaskalam, czule przemawialam, po kupie zawsze byl dluzszy spacer, a nie fru i do domu. Takze Zyziek musi sobie uswiadomic, ze na spacerze jest o wiele lepiej zrobic kupe niz w domu. 14 miesiecy to juz duzy chlopak, ale mysle, ze potrzeba wiekszej ilosci spacerow. Ile wychodzisz razy z Zyziem na spacer?!
  21. [quote name='onaion23']Zyzio zauważył, ze robi zle i probuje sprzatac. Zjada kupki:( Juz nie wiem, co mam robic.[/quote] To zjadanie trzeba przeczekac. Lump dosc szybko zajarzyl, ze najlepiej lac na spacerach, ale kupki to zjadal do dwoch lat. Jak bylam z nim w Warszawie, to jak sie nauczyl lac na spacerach, w mieszkaniu kupek nie robil, no i nie jadl. Ale jak pojechalismy do mojej mamy, a mieszkamy w domu, to lubil sie wymknac i wtrazolic co nieco. Poza tym lubil zagladac do kociej kuwety i czasami skrasc kupke. Jakis czas temu zdarzylo mu sie raz, czy dwa zrobic w domu. Pewnie sie przejadl i musial szybko zalatwic sprawe. No i na szczescie nie ruszal kupek, tak samo z kocia kuweta, nie rusza kup. Czyli nawet dobrze, ze sie zalatwil, bo tylko mnie to upewnilo, ze z tego wyrosl. Ja duzo myslalam na temat zjadania kup. I mysle, ze w przypadku mojego psa chodzilo o niezwykly apetyt. Nawet cytryne jadl ze smakiem. Tabletki na odrobaczenie traktowal jak cukierek. Teraz dojrzal i cytryna juz mu niewsmak, tabletke trzeba przemycac i nie zawsze ma apetycik. To, ze Zyzio leje w tym wieku, to faktycznie moze wnerwiac, ale mysle, ze wyrosnie i z tego. Lump traktuje spacer jako swieto i trzyma swoj mocz na specjalna okazje :D :D Takze nawet gdybym chciala, to mi sie w domu nie zleje.
  22. U mnie okropna pogoda. :cry: Z ciekawostek to kupilam ksiazke o shih tzu i prace zbiorowa o bichonkach. Dzis TŻ mial urlop, podwiozl mnie do wydawnictwa, ktore te ksiazki wydalo i kupilam u zrodla. :lol: :lol: Ksiazeczki fajniutkie, moim zdaniem zdjecia shih tzu moglyby byc lepsze :wink:
  23. [quote name='madzia_11']chyba smecta podziałała :lol: wczoraj zwymiotował plastikowy korek :evil: [/quote] :o Madziu super, ze zwrocil tej korek. Oj z Yoko to niezly lobuziak.
  24. [quote name='Violonczela'][ Jest słodki. Anii nie przejmuj się, zawsze będzie przez nas oceniane zwierzątko od strony eksterieru i od stronu uczuć jakie u nas wywołuje. [/quote] Ja sie nie przejmuje, bo to nie moj pies :wink: Po prostu ten ryjek jest taki slodziutki. Mnie troche strasza takie malenstwa. Lubie swoje zwierzaki mocno przytulac, a na takie malenstwo trzeba uwazac, co by krzywdy nie zrobic :wink: usciskiem z milosci :D
  25. [quote name='aneta']Straszny maluch, 24x24, zdecydowanie wolę większy kaliber :)[/quote] Pytanie z ciekawosci, bywaja jeszcze mniejsze toye?! Cytuje ze strony Gosi [i]Toy, ten malutki piesek w kłębie powinien mieć mniej niż 28 cm wysokości i ok. 2 kg. wagi . [/i] Moim zdaniem to i tak bardzo malo, zwlaszcza ta waga. Straszne maluszki 8)
×
×
  • Create New...