Kasjanie to i ja zazdroszcze :))))
nie długo zrobimy Vixi jakąś fajną sesje, niech się trawa zazieleni, kwiatki zakwitną te sprawy :)
Sanny pieknieje w oczach, ma fantastyczny ruch ale to kamerka by sie uchwyciło najlepiej, a takiej jeszcze nie mam :/
no i nasze maluchy rąsnął, czarne zachwyciły mnie...
także nie długo masa fotek, chociaz tu cześć tylko
Marketa dziekuje za ciepłe słowa... a Andrzej wiedział i wie to co napisałaś :*
szkoda, że tak mało osób z forum wybiera sie do Opola na Klubówkę z lhasa...