wlasnie wczoraj wyczytalem to co Zh i Grzes mowil, ze musialbym zdecydowac ktory byl by klasyfikowany :P
Wiec startuje z moja sniezna kulka, mhm chyba da sobie rade mala bo na sunia mocna jest >> po babci. DZis sie okaze na 100% z ktorym psiakiem startuje bo wyszla mozliwosc wystartowania z innym psiakiem :( ktory obiecujaco mocny jest :P