Właśnie zadebiutowała u nas na rynku nowa pozycja w/w autorki.Jest to I wydanie,przedstawiające ok 200 najbardziej lubianych ras,350 fotografii :D
Mnie bardzo przypadła do gustu,zresztą tak jak i poprzednie książki w/w autorki :D
Dzięki,trzeba dążyć do doskonałości :D
Jeszcze Was trochę ponudzę fotami :D
[URL=http://imageshack.us][img]http://img399.imageshack.us/img399/7972/tndsc025450aj.jpg[/img][/URL]
tutaj właśnie widać niecierpliwość obiektu :D
no to ciąg dalszy łamigłówki :D
[URL=http://imageshack.us][img]http://img417.imageshack.us/img417/9785/tndsc022659fp.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img418.imageshack.us/img418/1929/tndsc024767jv.jpg[/img][/URL]
i tu ponownie suczka z kl,championów z najmłodszym hendlerem
a tak na marginesie to osobiście nie jestem zbyt zadowolona z jakości tych zdjęć oraz niektórych ujęć,mogło być lepiej