oo dzieki Pawel za zyczenia :lol:
rzadko kto pamieta czy wie, bo jakos Roksany sa pomijane we wszelkich kalendarzach... a mamy tylko raz w roku imieniny :roll:
super fotki Rollka i Jumperka, dzieki
juz niedlugo chlopaki koncza 18 mies, idziecie po pieczatke PIES REPRODUKTOR? 8) bede musiala dodac nowe im strony, tak jak Diego ma :wink: