• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Tola122

Members
 • Content count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. Mam do was pytanie. Jeżeli jest tu ktoś z Lublina- to gdzie szukacie ofert pracy. Interesuje mnie branża gastronomiczna, ostatnio byłam na mieście popytać czy nikt nie potrzebuje pracownika i nic nie znalazłam. Chyba czas przenieść poszukiwania do internetu. Znalazłam stronę: http://www.gowork.pl/praca/lublin;l i zastanawiam się czy ich oferty są prawdziwe. Może mi ktoś coś polecić?
 2. Moim zdaniem się nie opłaca. Lepiej poszukać pracy w kraju i być blisko rodziny. Zarobki za granicą wcale nie są takie duże, a taka praca jest niesamowicie wyczerpująca. Polecam stronę: http://www.gowork.pl/praca/gdansk;l Tutaj powinnaś znaleźć jakąś dobrą ofertę.
 3. Przyłączam się do pytania. Czy karta kredytowa wystarczy? Sama zastanawiam się co mam zrobić. A co sądzicie o bezrobociu jakie mamy aktualnie w kraju? To chyba nie sprzyja rozwojowi naszej gospodarki. Jak ktoś nie wie o czym mówię to polecam poczytać: http://togethermagazyn.pl/gdansk-ulatwi-zatrudnianie-cudzoziemcow/ Każdy powinien wiedzieć co się dzieje w jego kraju.
 4. Mam problem ze znalezieniem pracy. Mieszkam w małym mieście, więc pewnie to jest tego przyczyną. Co myślicie o przeprowadzkach w poszukiwaniu pracy? Warto zostawić wszystko za sobą czy czekać aż się coś znajdzie? Ostatnio czytałam: http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/w-bydgoszczy-brakuje-rak-do-pracy,4200912,art,t,id,tm.html I sama nie wiem co mam teraz robić. Mama ciężką decyzje do podjęcia.
 5. Jest sens emigrować? W Polsce wcale nie jest aż tak źle: http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/gdzie-w-bialymstoku-zarobimy-ponad-2500-zl-brutto,4200930,art,t,id,tm.html Można znaleźć naprawdę dobrą prace, młodzi ludzie powinni się rozejrzeć i coś pokombinować w kraju, a nie wyjeżdżać.
 6. Taki psi salon może się zbytnio nie zwrócić. Lepiej założyć coś związanego z medycyną, jakiś gabinet medyczny. Dużo ludzi mówi, że takich miejsc stale brakuje. Jeżeli ktoś by coś takiego planował to polecam producent urządzeń do karboksyterapii http://medikapoland.com/carboxytherapy/ Lepiej zrobić to przez internet. Stacjonarnie takie sprzęty są droższe.
 7. Cześć wszystkim. Może porozmawiamy o naszych zainteresowaniach, nie widziałam jeszcze takiego wątku. Ja osobiście uwielbiam siatkówkę, co niedzielę chodzę na amatorską gierkę. Pozwala mi się to nieźle odstresować po pracy. Ostatnio znalazłam: http://legalnybukmacher.net.pl/ i zastanawiam się czy nie spróbować, czegoś obstawić. Próbowałyście?