• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

zankagre

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Pies biegał bez kagańca i smyczy (nie dopisałam w pierwszym poście). Właściciel siedział na ławce a pies biegał dokoła. Chciałam zwrócić uwagę temu panu że pies nie powinien biegać luzem a gdy podeszłam pies rzucił się na mnie. Znalazłam taka kancelarie https://www.aif.com.pl/odszkodowania/ Podjęłam z nimi wspołprace. Zobaczymy na ile było warto. Nie ładnie tak obrażać ludzi. To że jestem nowa na forum nie znaczy, że ktoś z dłuższym stażem może mnie obrażać.
 2. Witam, Kilka tygodni temu zostałam pogryziona przez psa gdy szłam przez park. Pies był bez kagańca a jego właściciel twierdzi że to moja wina. Pies pogryzł moją rękę, kilka dni spędziłam w szpitalu a potem jeszcze trzy tygodnie w domu. Do tej pory noszę opatrunek. Zglosiłam to na policję i do sądu. Chciałam dostać odszkodowanie a ubezpieczyciel zaproponował mi 1200 zł,bo wedlug nich szkoda byla niewielka. Co mam zobić żeby dostać większe odszkodowanie? Znacie jakiegoś prawnika, który się tym zajmie? Co byscie zrobili?
 3. Cześć, potrzebuję dobrej jakościowo papy dachowej, żeby tworzyła izolację dachową. Orientujecie się jaka firma będzie dobra i czy znajdę jakieś hurtownie, żeby tanio ją kupić? Jest taka firma http://www.polskiecentrumdachowe.pl ktoś korzystał z jej usług, bo jest tanio?