Jump to content
Dogomania

Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']My byliśmy z Kokosem 2/2 xD z oceną wybitnie obiecującą ;)
Nie narzekam sprawiedliwie wygrakl jego brat bo jego uszy stały dumnie i pięknie, i nie trząs sie na stoliku jak mój Kokos ;)[/quote]

[quote name='ktrebor'][SIZE=-1][B]I'KORMEESE Tajgeta [/B]Młodzieżowym Zwycięzcą Europy 2007[/SIZE][/quote]

[quote name='Gonia']To i ja się chwalę:p
[B][COLOR=red]ARIELKA SŁODKI URWIS Zycięstwo Europy i ChHR:multi: [/COLOR][/B][/quote]

[quote name='Anka5']To i my się pochwalimy

Mój bergamasco Oneiros dei Lupercali Młodzieżowy Zwycięzca Europy i Mł. Champion Chorwacji:multi:

Czy ktoś może mi powidzieć jak to jest z tym Ch.HR. czy ja teraz muszę wystąpić do ZK w Chorwacji o zatwierdzenie ,czy wystarczy to co dostałam na wystawie?[/quote]

[quote name='Joanna G']Moja Negry troszke mniejszy suksec odniosła ,dostaliśmy tylko CAC-a w klasie pośredniej ,ale i tak bardzo sie ciesze ;)[/quote]
[FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=Red][B]GRATULACJE!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

gratulacje dla wszystkich zadowolonych ;)

a malamuty się też pochwalą :lol:
mojego Unkasika synek [B]MANOOK Matanuska[/B] [COLOR=Red]CAC, [SIZE=3][B]Młodzieżowy Zw.Europy + NJwR[/B][/SIZE] oraz Młodzieżowy Champion Chorwacji, Młodzieżowy Zwycięzca Chorwacji

[COLOR=Black]oczywiście pękam z dumy bo sama synusia wystawiałam [/COLOR]
[COLOR=Black]a tatuś Unkas tak ostatnio puchnie z dumy ze nieco mu się przytyło i tylko dostał bdb ;)

ale wychodze z założenia że jakość psa potwierdzaja jego dzieci :)
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TANANA']gratulacje dla wszystkich zadowolonych ;)

a malamuty się też pochwalą :lol:
mojego Unkasika synek [B]MANOOK Matanuska[/B] [COLOR=Red]CAC, [SIZE=3][B]Młodzieżowy Zw.Europy + NJwR[/B][/SIZE] oraz Młodzieżowy Champion Chorwacji, Młodzieżowy Zwycięzca Chorwacji

[COLOR=Black]oczywiście pękam z dumy bo sama synusia wystawiałam [/COLOR]
[COLOR=Black]a tatuś Unkas tak ostatnio puchnie z dumy ze nieco mu się przytyło i tylko dostał bdb ;)

ale wychodze z założenia że jakość psa potwierdzaja jego dzieci :)
[/COLOR][/COLOR][/quote] EDYTKO-serdeczne gratulacje !!! Wiolka z Pomerkami:klacz::laola:Pozdrawiam Cię goraco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Jak przezylas poniedzialek :cool1: ??[/quote]

W ogóle nie wiem czy wczoraj żyłam ;) :evil_lol: Po całej drodze i dwóch godzinach snu na pewno nie żyłam ;)

Ale za to jakie powitanie miałam w domu :cool3: Moja Efrulka była taka szczęśliwa, że "mama" do domu wróciła :loveu: , godzinę jeszcze rano musiałam ją przytulać i oczywiście jakiś prezencik dać :p

A ty żyłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']W ogóle nie wiem czy wczoraj żyłam ;) :evil_lol: Po całej drodze i dwóch godzinach snu na pewno nie żyłam ;)

Ale za to jakie powitanie miałam w domu :cool3: Moja Efrulka była taka szczęśliwa, że "mama" do domu wróciła :loveu: , godzinę jeszcze rano musiałam ją przytulać i oczywiście jakiś prezencik dać :p

A ty żyłaś?[/quote]

Nadal nie jestem przekonana :roll:
"Klimatyzowane" hale mnie zabily. Mialam jakies przeczucie, ze wycofalam zgloszenie mojego psa:p
Ta hale i jej "klimat" dogi przyplacaly udarem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Sonya - Nero - GRATULACJE !!! :terazpol: :terazpol: :terazpol:

SZKODA ŻE NIE UDAŁO SIĘ NAM SPOTKAĆ ...

[quote name='aneta...i..bouvier']a moze ma ktos staweczke bouvierkow to bym ladnie poprosila przy okazji:loveu:[/quote] -ANETA - JAK DASZ NR. FAXU - TO CI CHĘTNIE PRZEŚLĘ !!!! ;)


:bye: :bye: :bye:

Link to comment
Share on other sites

Jako jeden z przedstawicieli polskiej ekipy pięknie dziękuję za gratulacje`:multi:

Wracając jednak na chwilę do problemu z tytuałmi, czy ktokolwiek ma pomysł no to, jak jest w takiej sytuacji: w katalogu (wystawy klubowej) jeżeli chodzi o BISy są tytuły: BIS, Junior BIS, Baby- Puppy BIS. Jak nazwać to, że pies zajął na BISie Junbiorów [B]II [/B]miejsce?
Czy nazywanie tego [B]res.[/B] BISem Juniorów (nadużywanie słowa res. i vice o którym przeczytałam na poprzednich stronach) też jest niewłaściwe?

Przyznam, że po przeczytaniu postów na temat vico -resów mam mętlik a nie chcę zakładać na ten temat osobnego wątku skoro tu się ten problem calkiem niedawno pojawił.

A jeśli chodzi o odsypianie - wczoraj poległam całkowicie, Korkosmok zaś wieczorem przyniósł mi piłeczkę z wyrazem pyska: "może byś się w koncu ze mną pobawiła, co?" - co sprawiło, że naszła mnie myśl: albo mam niezniszczalnego psa -wariata, albo psy regenerują się zdecydowanie szybciej po takich wypadach.

pang

Link to comment
Share on other sites

Wysłało mi się przed zakonczeniem :)

Pangea - oczywiście bedziesz w Krakowie, prawda?

A jeśli chodzi o katalog z europejskiej: jeśli do tej pory nikt nie powkleja stawek ktorych jesteście ciekawi - wieczorem postaram się odszukać go w samochodzie (może być ciężko bo mam w nim klasyczny powystawowy syf) i wypisać (nie mam skanera, dlatego liczę na to, że zrobi to ktoś przede mną :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Pangea - oczywiście bedziesz w Krakowie, prawda?
[/quote]
Wydaje mi sie, ze bede. Az tak daleko sie nie przeprowadzam ;) .
Nawet kogos zglosilam :razz:

A co do katalogu z europejskiej
Wpadlam na pomysl, zeby go kupic po ocenach na ringach ( niedziela ) Nie bylo jeszcze pozno ( kolo 14tej ) i okazalo sie to byc niemozliwe.
Katalogi byly a i owszem, tylko nie bylo nikogo kto moglby go wydac.
Wiec hmmm no ogolnie mam katalog :p przeciez to nie moja wina, ze nikt nie chcial ode mnie kasy za niego:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Wydaje mi sie, ze bede. Az tak daleko sie nie przeprowadzam ;) .
Nawet kogos zglosilam :razz:

A co do katalogu z europejskiej
Wpadlam na pomysl, zeby go kupic po ocenach na ringach ( niedziela ) Nie bylo jeszcze pozno ( kolo 14tej ) i okazalo sie to byc niemozliwe.
Katalogi byly a i owszem, tylko nie bylo nikogo kto moglby go wydac.
Wiec hmmm no ogolnie mam katalog :p przeciez to nie moja wina, ze nikt nie chcial ode mnie kasy za niego:roll:[/quote]

:evil_lol: prawidłowe podejście :p Właśnie skanuję stawkę dogów, także jeśli kogoś interesuje podajcie swoje emaile.
Jak zmniejsze skan do rozmiarów 500 x 500 to nic czytelne nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']
A co do katalogu z europejskiej
Wpadlam na pomysl, zeby go kupic po ocenach na ringach ( niedziela ) Nie bylo jeszcze pozno ( kolo 14tej ) i okazalo sie to byc niemozliwe.
Katalogi byly a i owszem, tylko [B]nie bylo nikogo kto moglby go wydac[/B].
Wiec hmmm no ogolnie mam katalog :p przeciez to nie moja wina, ze nikt nie chcial ode mnie kasy za niego:roll:[/quote]

hihihihi... my mieliśmy problem z odebraniem karty... hmmmm... oceny :)
bo sędzia ich nie podpisał i sobie poszedł olądać wystawę :) a asystent (?) bronił tych niepodpisanych jak lew :)

Link to comment
Share on other sites

Organizacja wystawy pozostawiła wiele do życzenia
Nie chcieli nas z wystawy wypuścić bo nie mieliśmy karty magnetycznej - gdzieś się zapodziała :)
Klimatyzacja była - ale nie włączona.
Nie wspominam o karcie ocen - takowej nie było - był dyplom z zaznaczoną oceną, lokatą, ani słowa o psie.
Wystawa jednym słowem - żenująca, gdybyśmy wiedzieli że pies nawe opisu nie dostanie, to w ogole byśmy nie pojechali.

O najważniejszym zapomieliśmy napisać - sędzia Yerusalemsky - rusek - zmieniał sobie plan sędziwania. Najpierw weszły psy młodzież, a póxniej od razu zawołal suki - w związku z powyższym jedna sukcze wystawiała inna osoba, bo właścicielka w tym czasie poszła najzwyczajniej pewnie do toalety - a to co zrobił na ringu to była masakra, szarpał psami, ciągał za ogony, jak jakis pies miał wydajniejszy ruch kazal biec wolniej i tym samym pies drobił. Biegać trzeba było w ścisłej grupie. Chyba najgorsza wystawa w naszym życiu

Link to comment
Share on other sites

O tak ta karta oceny, co za beznadzieja... :angryy:
A pomijając fakt ze mojego psa 2 razy do oceny wywoływali - buahaha xD
w dwóch różnych rasach ;)
błędy w katalogu na każdym kroku, momentami żałuje ze pojechałam i nerwy sobie napsułam :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...