Jump to content
Dogomania

Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja zgłaszałam pieska jeszcze w lutym, wysłałam zgłoszenie listem poleconym i spokojnie czekałam na potwierdzenie... wytrzymałam do wczoraj... dłużej nie dałam rady... o 9-tej rano wysłałam maila z zapytaniem, podałam imię i rasę pieska oraz swoje dane teleadresowe... kilka minut po 16-tej [B]zatelefonował[/B] do mnie pan z ichniego związku, z informacją, że mojego pieska nie ma wśród zgłoszonych :no-no-no: ... odpytał mnie o to kiedy wysyłałam zgłoszenie i w jaki sposób ... i na końcu powiedział, że właśnie zamyka katalog, więc jak dam radę przesłać mu dane psa [B]w ciągu 15-tu minut [/B]to będzie o.k. i że wysyła do mnie maila, to żebym dała te dane jako odpowiedź... odpaliłam komputer... mail poszedł w dwunastej minucie... dziś pół godziny temu dostałam potwierdzenie, mamy numer 23-36 :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie, no! Horror albo co...
Pzdr.[/quote]
Zebys Asiaczek wiedziala ze to prawdziwy horror:angryy: tez cierpliwie czekalam az po wyslaniu maila z zapytaniem czy psy sa przyjete -dostalam odpowiedz ze NIE.
I tez mialam natychmiast wyslac ponownie dane-istny cyrk.
Mam nadzieje ze na miejscu juz nas nie spotka zadna niespodzianka Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rachelek']No ale może ktoś ostatnio był w Chorwacji i wie na pewno...? [/quote]

Witam.

W zeszlym roku wezlismy naszego szczeniaka do Chorwacji i Pan celnik nawet na zaswiadczenie od powiatowego lekarza weterynarii nie spojrzal , domagal sie paszportu UE. Wedlug przepisow honoruja paszporty ale w tym kraju (i nie tylko ) panuja jeszcze dziwne zwyczaje takze dla przezornosci moze lepiej miec to i to .
U nas sprawa rozegrala sie o zaplacenie cla za szczeniaka ale to juz zupelnie inna historia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']A ja zgłaszałam pieska jeszcze w lutym, wysłałam zgłoszenie listem poleconym i spokojnie czekałam na potwierdzenie... wytrzymałam do wczoraj... dłużej nie dałam rady... o 9-tej rano wysłałam maila z zapytaniem, podałam imię i rasę pieska oraz swoje dane teleadresowe... kilka minut po 16-tej [B]zatelefonował[/B] do mnie pan z ichniego związku, z informacją, że mojego pieska nie ma wśród zgłoszonych :no-no-no: ... odpytał mnie o to kiedy wysyłałam zgłoszenie i w jaki sposób ... i na końcu powiedział, że właśnie zamyka katalog, więc jak dam radę przesłać mu dane psa [B]w ciągu 15-tu minut [/B]to będzie o.k. i że wysyła do mnie maila, to żebym dała te dane jako odpowiedź... odpaliłam komputer... mail poszedł w dwunastej minucie... dziś pół godziny temu dostałam potwierdzenie, mamy numer 23-36 :lol:[/QUOTE]

łaaaaaa szok!!!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

ale organizacja!!! :shake: :shake: :shake:


rozumiem, ze zadnego katalogu lub statystyk raczej nie ma co sie spodziewać?? :>

Link to comment
Share on other sites

Organizacja pozostawia wiele do życzenia:shake:

W lutym wysłaliśmy zgłoszenie, po mailu w kwietniu i moim zapytaniu czy mam zapłacić jak za pierwszy czy trzeci termin, Pani odpoweidziała ze jak za trzeci, wiec stwierdzilismy ze nie jedziemy. Po jakis dwóch tygodniach dostaje maila od organizatorów, że mogę zapłacić jak w pierwszym jeżeli rzeczywiście wysłlismy zgłoszenie w lutym. Po weryfikacji danych td, podałem Pani numer karty kredytowej ieniądze sobie ściągneli, i w zeszły czwartek piszę do organizatorów z pytaniem dlaczego nie dostałem otwierdzenia. Tym razem Pan przysyła mi numer mojego psa z informacją "UNPAID" - pieniądze ściągnęli mi z konta 15 maja. Teraz czekam na odpowiedz, bo poprsiłem o wyjaśnienie, jako dowód przesłałem całą korespondencję z Panią, któóa mi pieniadze z konta ściągnęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']Organizacja pozostawia wiele do życzenia:shake:

W lutym wysłaliśmy zgłoszenie, po mailu w kwietniu i moim zapytaniu czy mam zapłacić jak za pierwszy czy trzeci termin, Pani odpoweidziała ze jak za trzeci, wiec stwierdzilismy ze nie jedziemy. Po jakis dwóch tygodniach dostaje maila od organizatorów, że mogę zapłacić jak w pierwszym jeżeli rzeczywiście wysłlismy zgłoszenie w lutym. Po weryfikacji danych td, podałem Pani numer karty kredytowej ieniądze sobie ściągneli, i w zeszły czwartek piszę do organizatorów z pytaniem dlaczego nie dostałem otwierdzenia. Tym razem Pan przysyła mi numer mojego psa z informacją "UNPAID" - pieniądze ściągnęli mi z konta 15 maja. Teraz czekam na odpowiedz, bo poprsiłem o wyjaśnienie, jako dowód przesłałem całą korespondencję z Panią, któóa mi pieniadze z konta ściągnęła.[/quote]

Dostaliśmy maila że bardzo przepraszają i że pies jest oczywiście oplacony, wariactwo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Sa juz ilosci psow piatek [URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/STATISTIKE/FRIDAY,%2008.06.07..htm[/URL]
sobota [URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/STATISTIKE/SATURDAY,%2009.06.07..htm[/URL]
niedziela [URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/STATISTIKE/SUNDAY,%2010.06.07..htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...