Jump to content
Dogomania

Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007


musia

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']Gorzej że mnie nawiedza na dużo zagranicznych wystaw w tym roku :evil_lol:[/quote]
pffff.. to chyba nas opętało to samo nawiedzenie :evil_lol: [SIZE=1](tylko musiałabym chyba jakiś napad zrobić - w przypadku wyjazdu z dogiem to nie jest tak łatwo)..[/SIZE] :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Musia[/B], śledziłam (i nadal śledzę) ten wątek i Twoje zmagania ze skompletowaniem składu do busa. Już obawiałam się, że nic z tego nie będzie, a jednak... udało się!!! BRAWO!!!
Teraz to juz tylko trzymać za Was wszystkich kciuki, oby na ringach tez się udało!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

oj, asiu

prawdziwe zmagania, wycofywanie się, poszukiwania, co i jak rozplanować
komu niestety odmówić, jak opłacić itd - to wszystko było po za forum . I tylko osoby zainteresowane wiedzą ile to życia nadszarpnęło.

A i rozsądek - rzecz ważna też tu zadziałał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Musia[/B], śledziłam (i nadal śledzę) ten wątek i Twoje zmagania ze skompletowaniem składu do busa. Już obawiałam się, że nic z tego nie będzie, a jednak... udało się!!! BRAWO!!!
Teraz to juz tylko trzymać za Was wszystkich kciuki, oby na ringach tez się udało!:lol:
Pzdr.[/quote]Dziękujemy Asiaczku:lol: Będziemy walczyć jak lwice:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i widzisz Sajkosiu, jak szukałam cicho było. A teraz niestety - nie zrobię ciężarówki z OPla Vivaro.

A Dragoniasty - smoczydło cudnisty jest.
A swoja drogą nie jestem na bierząco z twoimi pieskami. Skąd ten drugi bulinek mimi.?

Oj, Aniu - jaka szkoda.

Dobra, dobra - już wiem co za 2 MBT
A już myślałam , że jakiś El Cornijal w końcu

Link to comment
Share on other sites

Wspolnie z Sajko probujemy zorganizowac wyjazd na wystawe na sobote. Jesli ktos jeszcze chcialby sie dolaczyc to prosimy o kontakt w ciagu najblizszych kilku dni. Zalezy nam, zeby pojechac i wrocic jak najszybciej, bez nocowania na miejscu.
pozd Malgosia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...