Jump to content
Dogomania

Staruszek Misio za TM.


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Jola17']Bardzo doceniam DORO twój trud ,nie mam żadnych uwag ,jestem bardzo zadowolona że Misiaczek ma zagwarantowane bezpieczeństwo i wszystko co możesz mu dac ,wiem że nie jest jedynym pieskiem pod twoją opieką. Jednak biorę pod uwagę ze w ratowaniu życia brało udział więcej osób.Czy wszyscy mieszkają tak daleko ,ze nie są w stanie nic więcej czasu mu poświęcic. Czy możesz mi napisac do kogo mam się zwracac o przysługę dla dobra Misiaczka .Na tym filmie z Misiem bardzo mi zależy ,nie można ludzi o nic więcej prosic dla fotografii ,ludzie muszą go zobaczyc jako istotę żywą ,on musi trafic wszystkim do serca .Poza tym co otrzymuje od Ciebie potrzebuje jeszcze wsparcia finansowego ,musi uzbierac więcej pieniążków i ja się właśnie o to chcę postarac ,ale bez Waszej pomocy nie zrobię nic.Najwyżej się ograniczę do swoich deklaracji i nie będę się wtrącac. Ale co będzie z Misiem i z jego potrzebami ????[/QUOTE]

Alez Jolu.wtracaj sie,bo tutaj nie chodzi o mnie tylko o starego psiaka.
Ja co bede mogla zrobic....zrobie.Ale nie moge zajac sie potrzbami tylko jednego psiaka,nie bede sie juz powtarzac,ze pod opieka mam nie tylko Misia.Prosze zajrzec na watki bezdomniakow ze Szczebrzeszyna,na watek polskiej wsi,na watek Nero,tam sa olbrzymie problemy.
Misio jest bezpieczny,krzywda mu sie nie dzieje,jest odchlony,odrobaczony,ma porzadna bude.
W miare minutki wolnego czasu bede pomalutku realizowala dalsze potrzeby Misia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 823
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrej nocy Misiaczku ,śpij spokojnie ,twój kolega Kajtuś ma załatwiony super chotelik ,jest nadzieja że już w tym tygodniu opuści schronisko.I nie będziemy się już o chłopaka martwic. Teraz będę miała dwóch szczęściaży ,HURA !!!!!! Kajtuś pujdzie do weta na przegląd ,ma problem bo stracił oczko i będą mu musieli zaszyc powieki ,pużniej sterylizacja i hajda do swojego nowego DOMKU.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Doro ty masz swoje obowiązki ,ale gdzie reszta Cioteczek ,kto ma dbac o Finanse Misia .Wiem od samego początku że nie miał żadnych szans ,już by go dawno nie było na tym padole gdybyś nie przygarnęła go do Siebie.Ale to co wszyscy zrobiliśmy dla tego pieseczka nie wystarczy .Nie będzie kasy ,to wszystko Misiaczek straci ,więc jaka jego przyszłośc. Zacznijmy od nowa. Kto potrafi zrobic plakat dla MISIA ?????????? Czy Monika wpłaciła obiecane 10 euro ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola17']Masz rację Doro ty masz swoje obowiązki ,ale gdzie reszta Cioteczek ,kto ma dbac o Finanse Misia .Wiem od samego początku że nie miał żadnych szans ,już by go dawno nie było na tym padole gdybyś nie przygarnęła go do Siebie.Ale to co wszyscy zrobiliśmy dla tego pieseczka nie wystarczy .Nie będzie kasy ,to wszystko Misiaczek straci ,więc jaka jego przyszłośc. Zacznijmy od nowa. Kto potrafi zrobic plakat dla MISIA ?????????? Czy Monika wpłaciła obiecane 10 euro ?????[/QUOTE]
Co do plakatu to napewno zrobi diana,tylko w nastepnym tygodniu,bo do poniedzialku nie ma jej na dogo.
A czy Monika wplacila 10euro musi napisac mari,bo to ona ma dostep do konta Fundacyjnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']Deklaracja za wrzesień poszła.[/QUOTE]

bardzo dziękujemy za wpłatę :)

ja plakat już dawno zrobiłam Misiowi jak tylko Jola napisała tekst i wysłałam Dorze nie doszedł?
jestem tylko na chwilę dziś jak wróce do pracy to podrukuję i porozwieszam w Katowicach Misia, najwyżej będziemy kombinować z transportem ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie da sie tego plakatu wkleic na DOGO ja sobie go zgram na kośc pamięci czyli pendrajwen i wydrukuje w dużym formacie w kolorach na dobrym aparacie xero .Będę go sukcesywnie rozwieszac ,zacznę od przychodni weta na dwóch dzielnicach,za jakiś czas następne dwie dzielnice ,może Misiaczek uzbiera troszkę kaski .Poza tym kaska jest mu bardzo potrzebna i musimy wszystkiego próbowac.Dziękuję za odzew i czekam.Najczęściej to się znajduje jakaś łajza i zrywa plakaty ,u Wetów za ich zgodą mają szansę przetrwac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola17']Diano ewentualnie daj znac ,to dam Ci adres mail ,i wyślesz mi bezpośrednio ,bez kombinowania. Co się stało że nie mam odpowiedzi dotyczącej deklaracji 10 EURO dla Misia.[/QUOTE]

Ja tez musze uzupelnic 1 post,bo sa przeciez juz wplaty na wrzesien,na moim koncie jest wplata od martasekret,wiec pisze,pozostale wplaty sa na koncie Fundacji i tez czekam na info ile jest i od kogo.
Zaraz jeszcze raz napisze do mari i poprosze o info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola17']Nie da sie tego plakatu wkleic na DOGO ja sobie go zgram na kośc pamięci czyli pendrajwen i wydrukuje w dużym formacie w kolorach na dobrym aparacie xero .Będę go sukcesywnie rozwieszac ,zacznę od przychodni weta na dwóch dzielnicach,za jakiś czas następne dwie dzielnice ,może Misiaczek uzbiera troszkę kaski .Poza tym kaska jest mu bardzo potrzebna i musimy wszystkiego próbowac.Dziękuję za odzew i czekam.Najczęściej to się znajduje jakaś łajza i zrywa plakaty ,u Wetów za ich zgodą mają szansę przetrwac.[/QUOTE]

nie umiem go wkleić na dogo bo jest w wordzie zrobiony, chętnie wyslę mailem, poprosze o adres email, ale to jest tylko zwykły plakat zrobiony przez amatora, to mój drugi plakat w życiu ale nie było nikogo kto zrobiłby plakaty więc dla potrzeb dogo sama się nauczyłam ;)
u mnie tez plakaty zrywają, choć w Świętochłowicach wiszą o wiele dłużej niż w Katowicach, rozwieszam najczęściej u weta, w zoologicznym, na poczcie i gdzie się da ;)

Link to comment
Share on other sites

poszedł drugi przelew 200 złotych na konto Dory, bardzo proszę o przysłanie faktur na 400 złotych żeby w księgowości był porządek


na dzisiejszym wyciągu nie ma wpłat dla Misia, na wczorajszym są dwie:

30,- martasekret
50,- Elypsa

dodając poprzednio uzbierane 370 złotych ( post 386) łączna suma wpłat to 450 złotych
odejmując 2 przelewy po 200 zł -[B] Misio ma jeszcze 50 złotych na koncie Stowarzyszenia[/B] :)

sprawdzę jeszcze raz wszystkie wpłaty szukając pieniędzy od Moniki - jeśli to była wplata dewizowa, czyli euro, to chyba trochę trwa zanim przewalutują i prześlą na konto banku w złotówkach - może to jest tajemnica braku wpłaty
jednak przejrzę raz jeszcze wszystkie wpłaty dla Misia


edytuję - sprawdziłam - nie ma dla Misia wpłaty od osoby o imieniu Monika

Link to comment
Share on other sites

Misiu u nas ludzi jest takie powiedzenie .Jednoczcie się,a wspólnymi siłami pokonacie każdą przeszkodę .Nie ma rzeczy niemożliwych ,trzeba tylko chciec .Wtedy nie możliwe staje się możliwe .Choc byśmy mieli wykopac z pod ziemi pieniążki na twoje utrzymanie ,wykopiemy je ,bo inaczej to co zrobiliśmy do tej pory nie miało by sensu .

Link to comment
Share on other sites

Monika Jakubowska
jestem do srody w polsce, tylko jak dojade do domu to sprawdze wydaje mi sie sie ze wplacilam 15 euro ale byc moze pomylilam go z innm psem ,teraz nie moge tego sprawdzic bo wszystkie numery do kont (ja mam tylko konto ktore prowadze przez internet) zostaly w domu, jezeli cos pomylilam to wysle za tamten miesiac i ten za jednym razem.pozdrowienia Kontaktowałam się z P. Moniką w sprawie braku obiecanej Deklaracji stałej dla Misiaczka i uzyskałam taką odpowiedz.Ta Pani jako pierwsza zadeklarowała pieniążki ,ja jej ufam .CZEKAMY .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola17'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Czekam i uważam że nieudane to jest wtedy ,gdy się nic nie robi .Ważne że jest ,i najładniejszy bo Twój .[/QUOTE]

bardzo dziękuję :oops::loveu: już wysyłam plakat, przepraszam, że dopiero teraz ale stały dostęp do internetu mam tylko w pracy ;)
Misiu kochany jak dobrze że masz ciocię Jolę :loveu::multi: która walczy o Ciebie bardzo :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...