Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB- Wrocław- 24-25 wrzesień 2011


betka-sp

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Tak, Frania jest krótkowłosa i ostatni raz jak była mierzona w maju 2010 (a jest już dorosła więc mogła urosnąć max1-2cm) miała 79cm w kłębie. A dlaczego pytasz? :)[/QUOTE]

Ogólnie z ciekawości bo bardzo zainspirowała mnie ta rasa:) Ale tez dlatego ze jak się przyglądałam to sobie pomyślałam "Albo ja jestem taka niska albo ta psinka taka wysoka" :D A wybieracie się do Świebodzic???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']medale tylko za CWC i CACIBy były przyznawane.....
Wrocław postanowił stać się nowoczesny,bo niby od roku nie ma obowiązku przyznawania medali za lokaty I-III ,ale jak dotad to dopiero tutaj nas to spotkało
szkoda,bo ja lubię medale,wartość sentymentalna ;)[/QUOTE]
Ja taką tendencję zauważyłam już chyba w 2010 roku... SDzkoda, bo jednak nie każdy wywalczy pucharek, a medale też można sobie ładnie wyeksponować... Niestety- już od wiosny 2010 żadnego moje psy nie dostały ;)- ale też i wystaw w sumie mniej było, bo ta za młoda, ta w ciąży, za to w przyszłym roku zamierzam nadrobić dwa sezony i jeździć nie tylko po Polsce- tym bardziej że w weekend odbieram pierwszego chłopaka (nie licząc rezydenta wykastrowanego westika) chihuahua :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam my bardzo zadowoleni jak na drugą wystawe Bazyl-Dog de Bordeaux w klasie baby I-m, W.O i w porównaniu z suczką siostrą I-lokata:multi: najlepsze baby w rasie. Niestety na bisach nas nie wybrano.;)

A tu mała fotorelacja
[URL]http://foto.onet.pl/cg53f,634f30k8c0rr[/URL]


Jakby ktoś miał małego bordosia to ja poproszę.

Link to comment
Share on other sites

To i ja się dopiszę bo cos ten Wrocław kiepsko na dogo ;)
Z "Mojego podwórka"
Sznaucer Miniaturowy Cz-s Sasquehanna WYBOROWA ukończyła młodzieżowy championat
Dog Niemiecki ZEUS Axedius otrzymał CWC i jest coraz bliżej do championatu (ma niecałe 16 miesięcy i to jego druga wystawa w dorosłej klasie i drugie CWC :) )
iiiiii

Sznaucer Miniaturowy Cz-s
OLSEN Bella Fraga BOB WETERAN i [COLOR=blue]BIS WETERAN II [/COLOR][COLOR=black]jak by ktoś miał zdjęcia to bardzo chętnie :)))

Pozdrawiam wszystkich przyjezdnych do Wrocławia i samych Wrocławian bo wystawa była super :)))))))))))[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Są gdzieś szczegółowe wyniki?
Interesują mnie samce goldenów, suki basenji i suki setera irlandzkiego (biało/rudego).[/QUOTE]


Suki basenji:

klasa baby
EGO MADE IN MUSIC Loango w.o.

klasa pośrednia
OLA CHILD OF THE STARS AsiaczekFCI oc.dosk.1,CWC

klasa otwarta
YULARA NOONGAH oc.dosk.1,CWC
STELLANOVA POLAND ULENA oc.bdb.

klasa championów
AMUSING TORI AMBER SUNRISE oc.dosk.1,CWC,CACIB,BOS
ASHANTI BAKWE Abitibi oc.dosk.2,res.CACIB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...