Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB- Wrocław- 24-25 wrzesień 2011


betka-sp

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do wprowadzania psa nie wystawianego mam oficjalną odp:

[I]Witam,
aktualne szczepienia, wiek powyżej 3 m-cy i może Pani wejść z swoim psem na
teren wystawy.[/I]

Także chyba wpadnę w niedzielę
To mój potwór jakiś czas temu:
[IMG]http://i1085.photobucket.com/albums/j424/Auramu/shiro-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Auramu']
To mój potwór jakiś czas temu:
[/QUOTE]a
taki potwor mieszka gdzies kolo mnie (Wroclaw Iwiny) i w podobnym wieku :)

a ja sie nie moge zdecydowac kompac burka czy nie kompac :/ przydaloby sie choc raz w tym roku, ale jak mi wyjdzie miotla pod pladem zamiast ladnego futerka...

Link to comment
Share on other sites

hm...a orientuje się ktoś o której i czy w ogóle będzie grupa V (tu interesują mnie głównie akity itp) ub grupa II (mastif tybetański)
Sorry, ale na stronie zkwp ne ma szczegółowej rozpiski, może ktoś z Was ma jakiś program?
Ja tam sie na tym nie znam, jestem totalnym laikem, a chcę pojsc jutro z moim Młodym na rekonesans

Link to comment
Share on other sites

thx, tylko w większości jest podane, że zaczyna się o 10.00 (przy każdym ringu) a może ktoś doświadczony sie wypowie, ile czasu zajmuje pokaz stawki danej rasy? Bo mi nic nie mówi to, że w klasie takiej jest tyle i tyle psów...wiem, upierdliwa jestem, ale po prostu się na tym nie znam, a zależy mi na akitach i mastifach. dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Auramu']thx, tylko w większości jest podane, że zaczyna się o 10.00 (przy każdym ringu) a może ktoś doświadczony sie wypowie, ile czasu zajmuje pokaz stawki danej rasy? Bo mi nic nie mówi to, że w klasie takiej jest tyle i tyle psów...wiem, upierdliwa jestem, ale po prostu się na tym nie znam, a zależy mi na akitach i mastifach. dziękuję.[/QUOTE]

Nie da się tego zwyczajnie określić. Dziś np. jacki były pierwsze ok. 11.30, a wszystko zaczęło się o 10, przed jackami były jeszcze parsony i jedne teriery. Wszystko zależy od liczby psów w stawce, sędziego (czy ocenia szybko, czy powoli, czy woli się przyjrzeć, kilka razy obserwować każdego psa), od sytuacji losowych pod tytułem dwa samce zaczęły jatkę na ringu, od sprawności hodowców i tego, jak szybko przygotowują sie do wejscia na ring, od tego, czy sędziowie robią sobie przerwy i kiedy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Nie da się tego zwyczajnie określić. Dziś np. jacki były pierwsze ok. 11.30, a wszystko zaczęło się o 10, przed jackami były jeszcze parsony i jedne teriery. Wszystko zależy od liczby psów w stawce, sędziego (czy ocenia szybko, czy powoli, czy woli się przyjrzeć, kilka razy obserwować każdego psa), od sytuacji losowych pod tytułem dwa samce zaczęły jatkę na ringu, od sprawności hodowców i tego, jak szybko przygotowują sie do wejscia na ring, od tego, czy sędziowie robią sobie przerwy i kiedy ;)[/QUOTE]

Nie no jasne, tyle też się domyślam, że jak wszystko od wielu czynników zależy. Chodziło mi o przybliżenie, ale z tego co widzę, lepiej być jak najwcześniej; a my i nasza akita nie lubimy wcześnie wstawać;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Auramu']Nie no jasne, tyle też się domyślam, że jak wszystko od wielu czynników zależy. Chodziło mi o przybliżenie, ale z tego co widzę, lepiej być jak najwcześniej; a my i nasza akita nie lubimy wcześnie wstawać;)))[/QUOTE]

No lepiej byc wcześniej, niż za późno; ja np. myślałam dziś, że jacki będą później, a tymczasem przyjechaliśmy, jak już były, a przed nimi było bardzo dużo psów, czyli sędzina szybko oceniała po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']trzecie miejsce to miała być niby Hana Montana czy jakoś tak......chyba nikt nie zgadł jak to do psa dopasowane ;)
moje dziewczyny też zgłoszone,w zeszłym roku stanęłyśmy w konkursie "Kobieta i pies" na czwartej lokacie.....kompletnie nie przygotowane strojowo,bo koleżanka mnie namówiła.......do swoich suk pasowałam włosami :D[/QUOTE]

[B]Elisse [/B] przefarbowałaś włosy na blond ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Najpieknięjszym psem wystawy Wrocław 2011- został MAGNAT Ad Acte WIELKIE GRATULACJE -cudny pies!!!
[url]http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,10352959,Wybory_psich_pieknosci_we_Wroclawiu__Wygral_shih_tzu.html[/url]
[url]http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/5,35751,10352958,Miedzynarodowa_Wystawa_Psow_na_Stadionie_Olimpijskim.html?i=50[/url]

Link to comment
Share on other sites

My też byliśmy, zeszłyśmy z ringu z doskonałą , ale lokata trzecia.To jednak moja wina bo nie wydobyłam na światło dzienne jej walorów. Jedno mnie tylko oburza, jak można urządzać sobie zawody strzeleckie za murem? Przecież tego dnia na strzelnicy nie powinno nikogo być.Przez to Saba się skurczyła dosłownie, wydawała się mniejsza niż jest.
Dzień wcześniej specjalnie przyszłam z małą, żeby jej pokazać akcje psów policyjnych ze strzelaniem. Jakoś to zniosła bez większych histerii nawet była zainteresowana grupką eskortowanych pozorantów :razz:, naburczała na nich pod nosem. Za to w niedzielę jak wchodziłyśmy na ring poszła seria za płotem , za chwilę następna....Dobrze, że sędzina była wyrozumiała.Mam tylko nadzieję, że moja sunia nie nabierze obrzydzenia do wystaw.
Ale ogólnie było super, dzieciaki najlepiej się bawiły na pokazach i w jednym brały udział jako żywy tunel dla psa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...