Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB- Wrocław- 24-25 wrzesień 2011


betka-sp

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Guśka[/B] no niestety...ale z moich obserwacji wynika, że bardzo przestrzegane są szczepienia p/w

Ja tez dzis dostałam zgłoszenie z numerkiem.... jesli ktoś wczesniej nie opłacił ....to numerki będa do odbioru w sekretariacie /po uprzednim zapłaceniu/ . Wszystkie inne niejasności /typu wpłata była ale numerku nie przysłali/ również należy wyjaśniać w sekretariacie , na ringach takich informacji i numerków NIE BĘDZIE. Psy BEZ numerków nie będą dopuszczane do oceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp'][B]Guśka[/B] no niestety...ale z moich obserwacji wynika, że bardzo przestrzegane są szczepienia p/w[/QUOTE]

W takim razie idę na żywioł - w ustawie jest napisane : Posiadacze psów są obowiązani zaszczepić psy przeciwko wściekliźnie w terminie 30 dni od dnia ukończenia przez psa 3 miesiąca życia, a następnie nie rzadziej niż co 12 miesięcy od dnia ostatniego szczepienia.

Czyli 4-miesięczniak jeszcze może być nie szczepiony :) Spotkamy się na ringu szarpków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vegas']A nie łatwiej psa po prostu zaszczepić?
Jak 4mczny to już i tak powinien być bo 3mcy + 30 dni = 4mczny szczeniak, także nie wiem o co całe zamieszanie...[/QUOTE]

No nie łatwiej szczególnie jak się psa dzień wcześniej odbiera (bo wystawa to równiez okazja do przekazania - odbioru szczeniaka dla wielu osób) a się chce/musi być również w drugi dzień wystawowy.O tym że 3 miesiące + 30 dni to nie zawsze równa się równe 4 miesiące nie chce mi się pisać.Bo w tym przypadku będzie 3 miesiące + 20 dni.

Pytanie było proste i do [B]Betki[/B] - nie widzę powodu żeby się tłumaczyć, o zasadności zabierania szczeniaka w tym wieku, nie zaszczepionego jedynie przeciwko wściekliźnie nie zamierzam dyskutować. Mój pies i moje ryzyko. Nigdy nie wchodziłam z psem nie zgłoszonym i dlatego pytam.

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja może trochę na inny temat- na wątku małego westikowatego Koli jest prośba o transport pieska z Wrocławia do Gdańska lub okolic. Czy ktoś pomoże pieskowi dojechać do domu tymczasowego?
Oto wątek psiaka:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-m-c-na-znalezienie-DT!!?p=17661770#post17661770"]http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-m-c-na-znalezienie-DT!!?p=17661770#post17661770[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A ja szukam intensywnie transportu do Wrocławia dla małej suni rasy NIepowtarzalnej ze schronu w Radysach koło Piszu .Sunia ma u nas bezpłatny dom tymczasowy.W zamian za dowóz z z okolic Piszu lub po drodze z trasy mogę zaoferować bezpłatny nocleg u mnie .Mieszkam ok 300- 400 m od wystawy przy wylocie na Warszawę.[/QUOTE]
ponawiam pytanie i ofertę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guśka']No nie łatwiej szczególnie jak się psa dzień wcześniej odbiera (bo wystawa to równiez okazja do przekazania - odbioru szczeniaka dla wielu osób) a się chce/musi być również w drugi dzień wystawowy.O tym że 3 miesiące + 30 dni to nie zawsze równa się równe 4 miesiące nie chce mi się pisać.Bo w tym przypadku będzie 3 miesiące + 20 dni.

Pytanie było proste i do [B]Betki[/B] - nie widzę powodu żeby się tłumaczyć, o zasadności zabierania szczeniaka w tym wieku, nie zaszczepionego jedynie przeciwko wściekliźnie nie zamierzam dyskutować. Mój pies i moje ryzyko. Nigdy nie wchodziłam z psem nie zgłoszonym i dlatego pytam.[/QUOTE]

pytasz na forum, to chyba pytasz wszystkich
zawsze mozna poprosic osobe od ktorej bierzesz szczeniaka, niech zaszczepi i wsio, z glowy
nic nie musisz sie tlumaczyc, ale ja bym nie ryzykowala, ze szczyl co? bedzie w aucie czekal, jesli nie pozwola z nim wejsc? czy przywiazesz do plotu? bo tu sie zrobic moze klopot. jak wpuszcza "na zywiol" super, a jak nie? szkoda nerwow i psiaka, skoro jest jeszcze kilka dni i mozna sprawe zalatwic.

do nas dzisiaj doszly numerki i potwierdzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vegas']pytasz na forum, to chyba pytasz wszystkich
zawsze mozna poprosic osobe od ktorej bierzesz szczeniaka, niech zaszczepi i wsio, z glowy
nic nie musisz sie tlumaczyc, ale ja bym nie ryzykowala, ze szczyl co? bedzie w aucie czekal, jesli nie pozwola z nim wejsc? czy przywiazesz do plotu? bo tu sie zrobic moze klopot. jak wpuszcza "na zywiol" super, a jak nie? szkoda nerwow i psiaka, skoro jest jeszcze kilka dni i mozna sprawe zalatwic.
do nas dzisiaj doszly numerki i potwierdzenie[/QUOTE]

tak - przywiążę do płotu. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem jak widzę, dla mnie EOT w tym temacie.

pozdrawiam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A ktoś z Gdańska nie wybiera się na Wystawę,potrzebuję transport dla pieska w typie Lhasa-apso za zwrot kosztów.[/QUOTE]
Czy chodzi Ci o Kolę? Bo Kola w typie...:hmmmm: westa też powinien jechać na tej trasie- z tym że chyba z Wrocka do Gdańska- można by to jakoś połączyć? Proszę, daj znać na wątku Koli jeżeli coś znajdziesz- link jest podany kilka postów wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

Są zmiany
W [U]sobotę[/U] Panią [B]Gabrielę Ridarcikova[/B] która miała sędziować [I]ring 4[/I] i na [B]ringu honorowym[/B] grupę[FONT=Helvetica][SIZE=1][FONT=Helvetica][SIZE=1] [SIZE=3]VIII [/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]zastąpi Pan [COLOR=#f00][B]Miroslav Vaclavik[/B][/COLOR], a w [U]niedzielę [/U]na [I]ringu 20[/I] zastąpi [COLOR=#f00][B]Jaroslav Matyas[/B][/COLOR].
Pana [B]Henryka Fonfarę[/B] który miał sędziować w niedzielę na ringu 5 i na[B] ringu honorowym[/B] miał być w[FONT=Helvetica][SIZE=1][FONT=Helvetica][SIZE=1][SIZE=3] grupie VII [/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Helvetica-Bold][FONT=Helvetica-Bold][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]zastąpi [COLOR=#f00][B]Adam Stasiak[/B][/COLOR].



A ja mam pytanie ile wjazdów jest na parking i od której strony lepiej wjechać o ile wjazdów jest conajmniej dwa, od ul. Mickiewicza czy od Paderewskiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...