Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB- Wrocław- 24-25 wrzesień 2011


betka-sp

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ruda megi']Ja zapisałam na wystawę jeszcze w lipcu, w połowie sierpnia wpłaciłam na konto a nie dostałam jeszcze żadnej wejściówki czy jak to sie tam nazywa.
Czekam na rodowód i nie wiem czy powinnam sie przejechać do Związku.[/QUOTE]


Zadzwoń do swojego oddziału i spytaj się czy rodowód już jest.A na zgłoszeniu zaznaczyłaś,że rodowód w przygotowaniu?Potwierdzenia listowne przychodzą w tygodniu poprzedzającym wystawę.A czasami po wystawie :diabloti:.Jeśli przysłali potwierdzenie mailowe zaraz po zgłoszeniu,to nie masz się czym martwić :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś jedzie może na wystawę wrocławską z Olsztyna/Elbląga/Lidzbarka Warmińskiego/Ostródy i tych okolic? Właśnie dostałam maila od hodowczyni, od której bierzemy szczeniaczka, że nie jedzie na wystawę wrocławską, więc szukamy kogoś, kto by jechał z tamtych okolic i mógł go ze sobą przy okazji zabrać. To mały, 6miesięczny szczylek jacka. Znajdzie się ktoś?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"]PYTANKO :)

DWA SZCZENIAKI GRZYWACZA CHIŃSKIEGO (12 tyg) SZUKAJA TRANSPORTU Z WROCKA DO WAWY ALBO DO BIAŁEGOSTOKU[/SIZE]
Najlepiej w niedziele, ale jakby ktos chciał pomoc i bylby na wystawie w sb to mogę dowieźć na sobotę.
W razie czego szczeniaki dokładaja się do paliwa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']parkingu nie ma..trzeba stawiać autko w uliczkach wkoło stadionu[/QUOTE]

też tak można ale że parkingu nie ma to nie prawda, co roku jak jeździłam parkuję na wielkim parkingu wzdłuż jakiegoś boiska, gdzie chłopcy sobie zazwyczaj w piłeczkę kopali, wchodzi się wtedy bocznym wejściem na teren wystawy. Ile się płaciło, nie pamiętam:/

Parking duży, ale wszystko w pełnym słońcu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ganzi']też tak można ale że parkingu nie ma to nie prawda, co roku jak jeździłam parkuję na wielkim parkingu wzdłuż jakiegoś boiska, gdzie chłopcy sobie zazwyczaj w piłeczkę kopali, wchodzi się wtedy bocznym wejściem na teren wystawy. Ile się płaciło, nie pamiętam:/

Parking duży, ale wszystko w pełnym słońcu:([/QUOTE]

hmmm...no moze i jest/bo nigdy tam nie zajezdzałam/...zreszta tak wynika z planu wystawy, ze na "Polu Marsowym" ...szczerze ?? dla mnie to wyrzucone pieniądze, tyle w koło jest miejsca do parkowania.....ale jak kto woli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hmmm...no moze i jest/bo nigdy tam nie zajezdzałam/...zreszta tak wynika z planu wystawy, ze na "Polu Marsowym" ...szczerze ?? dla mnie to wyrzucone pieniądze, tyle w koło jest miejsca do parkowania.....ale jak kto woli ;)[/QUOTE]


I te wkoło zapewniają często odrobinę cienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...