Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB- Wrocław- 24-25 wrzesień 2011


betka-sp

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela.szczepaniak']A ja mam pytanie do stałych bywalców na wystawie czy mógłby mi ktoś podać namiar na tani nocleg jak najbliżej wystawy.:roll:[/QUOTE]

na ul.Kochanowskiego są chyba z 4 motele...ale nie mam pojecia czy z psami przyjmują....to na piechotkę jakieś 800-1000m, nie daleko wielki park...wrzuć w wyszukiwarkę wrocław+motel+ul.Kochanowskiego....znajdziesz ;)

Link to comment
Share on other sites

no chyba żartujesz...na zewnątrz maja baner wywieszony, że cos koło 110 zł za 2 osob. pokój.... no chyba, że zwietrzyli, że więcej osób będzie chciało zakwaterować sie aż tak blisko.... a to we wszytskich na Kochanowskiego takie ceny walneli ???

Na samym terenie stadionu jest też hotem sportowy...ale nie wiem czy obcym wynajmują....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']no chyba żartujesz...na zewnątrz maja baner wywieszony, że cos koło 110 zł za 2 osob. pokój.... no chyba, że zwietrzyli, że więcej osób będzie chciało zakwaterować sie aż tak blisko.... a to we wszytskich na Kochanowskiego takie ceny walneli ???

Na samym terenie stadionu jest też hotem sportowy...ale nie wiem czy obcym wynajmują....[/QUOTE]

Nie we wszystkich a w OLIMPI (na terenie wystawy) na stronce mają napis "[B][I][COLOR=red]Zwierzęta: [/COLOR][COLOR=red]Zwierzęta nie są akceptowane[/COLOR].":crazyeye: A szkoda[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcelinka371']Ja z Malamucikiem sie w MP pokaze:)Ale mam pytanko do Hodowli Basenjikow czy moglabym na wystawie podejsc i sie dowiedziec to i owo?????[/QUOTE]


Zapraszam serdecznie na pogaduchy :).



[quote name='ulvhedinn']Jeśli chodzi o baski, to pewnie będzie Asiaczek i jak widać - Buszki, więc możesz pytać śmiało ;)

Ja jak zawsze w charakterze widza i fotografa z Krą :)[/QUOTE]



Co do Asiaczka,to nie jestem pewna,my na pewno będziemy.I bardzo chętnie poznam słynną Krę,więc jak byś była gdzieś koło baskowego ringu,to proszę pokaż się :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...