Jump to content
Dogomania

Kolejny wakacyjny wyrzutek,miał już dom ale...!!!Pikuś uciekł w Otwocku!!!!


sambo_os1

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iras']Sprobujcie najpierw jozefow przeszukac. Nie dalej jak w czwartek widzialam psiura, ktory do tego na zdjeciach byl co najmniej podobny. jako, ze poszukiwanego psa nie znam, to na 100% w stanie stwierdzic nie jestem czy to byl on, jednak jozefow blizej niz wroclaw, podobienstwo bylo niezaprtzeczalne, no i na codzien psow o takowym wygladzie nie widuje, ani w najblizszej okolicy nie orientuje sie by takowy gdzie mieszkal - a w jozefowie mioeszkam ni od dzis..[/QUOTE]
Czy możesz napisać gdzie w której części Józefowa widziałaś tego psa??????.........

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna z Wrocławia nie odbiera telefonu i nie wiadomo czy piesek jest jeszcze u niej???? Jeśli oddała go do schroniska,mogłaby przynajmniej odebrać telefon i powiedzieć prawdę,nikt by jej głowy nie urwał.Wtedy trzeba byłoby poprosić kogoś z Wrocławia o fotki. O tym psie z Józefowa też nie mamy wieści,cisza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sambo_os1']Dziewczyna z Wrocławia nie odbiera telefonu i nie wiadomo czy piesek jest jeszcze u niej???? Jeśli oddała go do schroniska,mogłaby przynajmniej odebrać telefon i powiedzieć prawdę,nikt by jej głowy nie urwał.Wtedy trzeba byłoby poprosić kogoś z Wrocławia o fotki. O tym psie z Józefowa też nie mamy wieści,cisza....[/QUOTE]
Przykre to wszystko, ludzie potrafią wszystko zepsuć tchórzostwem i brakiem zaangażowania.Lepiej mieć spokój, niż pomóc....:-(
Biedny Pikuś, nie ma szczęścia, nawet telefon w jego sprawie stanowi problem... Pewnie Panie, które nie potrafiły mu nawet porządnych, bezpiecznych szelek kupić i natychmiast zabrały na jakiś festyn a potem nie zorganizowały łapanki kiedy był w parku, śpią spokojnie w cieple.....Pikuś może...oby....
Mam nadzieję,że jeśli żyje trafi wreszcie na odpowiedzialnych i mądrych ludzi.....Życzę Ci tego pieseczku w Nowym Roku.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Ja nie tracę nadziei co dzień przeglądam strony ze znalezionymi psiakami,jeśli nawet ktoś go przygarnął to pewnie nie będzie sobie zaprzątał głowy ogłoszeniem albo najzwyczajniej ogłoszenia nie zauważy,bo nie każdy internautą jest.Tak wiec ja szukam dalej na miarę moich możliwości.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nic i nic.....:-(
wielka strata i ciągle nasuwające się pytania do własnego sumienia.
Ostatnio na spacerze w polach znalazłam zwłoki owczarka niem.
Skóra i kości....:-(
kiedyś jesienią ten pies przemknął mi z drugim czarnym,pomyślałam że to czyjeś psy i nie widziałam ich już więcej.Widocznie koczowały w polach i nie przetrwały zimy....:-(
Zadaje sobie pytanie,co złego zrobił im człowiek,że przemknęły jak cień i trzymały się z dala od zabudowań.
Pomyślałam o Pikusiu.......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niebawem minie rok jak Pikuś zniknął a serce płacze....:-(
Zapraszam na wątek Hani po paraliżu....
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/206533-Kochana-niepe%C5%82nosprawna-Hania-ju%C5%BC-w-hoteliku-szukamy-deklaracji!?p=19025985#post19025985"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206533-Kochana-niepe%C5%82nosprawna-Hania-ju%C5%BC-w-hoteliku-szukamy-deklaracji!?p=19025985#post19025985[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...