Jump to content
Dogomania

Kolejny wakacyjny wyrzutek,miał już dom ale...!!!Pikuś uciekł w Otwocku!!!!


sambo_os1

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wiem cioteczki psiur jest koło Wrocławia tak jak jest ogłoszenie.W rozmowie telefonicznej była mowa Nowy Dwór tylko sęk w tym ze Nowy Dwór jest tam i koło mnie jakieś 50 km, se pogadałyśmy:cool3:.Tam by zawędrował Pikul jeden obrzydliwiec?????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borys77']No to wiem cioteczki psiur jest koło Wrocławia tak jak jest ogłoszenie.W rozmowie telefonicznej była mowa Nowy Dwór tylko sęk w tym ze Nowy Dwór jest tam i koło mnie jakieś 50 km, se pogadałyśmy:cool3:.Tam by zawędrował Pikul jeden obrzydliwiec?????????????????[/QUOTE]
Otwock-Wrocław -strasznie daleko ale kto wie... Z wyglądu Pikuś na 100 %, nawet nosek lekko zadarty. Oj żeby to był Pikuś.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że zobaczyć go można,Pani by nie miała nic przeciwko tylko trzeba tam dojechać,jest to spory kawałek drogi.Jeżeli to jest on, to chłopak zawędrował :cool3:ale również mógł ktoś go przetransportować, tak jak my to zrobiłyśmy i tam też komuś nawiał,wędrowniczek;) i mieć pewność czy to on czy nie, bo z drugiej str.nie sprawdzić i gdybać... nie wiem myślę cały czas, co i jak...

Link to comment
Share on other sites

Ja w chwili obecnej nie mam możliwości pojechać do Wrocławia,chyba że mój syn się zgodzi zrobić to za mnie.On też zna Pikusia.
Mogło być tak,że kiedy był widywany przy blokach w Otwocku,ktoś zlitował się i znalazł mu dom u rodziny czy znajomych we Wrocławiu i tam go przewiózł.
Następnie kawaler zwiał....i zakoczował tu gdzie obecnie jest.Wszystko możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Jest to ponad 350km od wa-wy,więc wyprawę trzeba zaplanować,bo to jednak 700km do pokonania w jeden dzień.
Dziewczyny planują po niedzieli.Ten piesek przybłąkał się i ma być oddany do schroniska :-(
Jeśli okaże się to Pikuś to trzeba szukać mu pilnie tymczasu lub hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Bosze :placz: nic nie idzie zgodnie z planem, tydzień fatalny, nigdzie nie pojechałyśmy a już piszę dlaczego,napisałam smsa w poniedziałek z zapytaniem czy czwartek odpowiada na spotkanie?. Do dziś nie otrzymałam odp.na tel.przyszłam z pracy otwieram kompa a tam "czy czwartek aktualny?" dziś (środa):crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie mogę z dnia na dzień zaplanować tak dalekiej podróży (urlop,moje stado w domu by siedziało ponad 12h z pęcherzami jak arbuzy itd...)jestem uzależniona od kierowcy który tez ma jakieś plany i obowiązki.Na dodatek ręce mi opadły jak dowiedziałam się że Pani która zaadoptowała Pikusia na samym początku ma od jakiegoś czasu psa i on już jest nie potrzebny:-(:-(:-(, inny zajął miejsce.Nie wiem co teraz zrobić, na razie nie będę w stanie pojechać.Na zdjęcia też już troszkę czekam,czekam,czekam.Jedynie to że Pani u której jest ,ma dobre serducho i go trzyma,do kiedy nie wiem :-( o ile to ten nasz Pikul, wszystko idzie jak...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Sprobujcie najpierw jozefow przeszukac. Nie dalej jak w czwartek widzialam psiura, ktory do tego na zdjeciach byl co najmniej podobny. jako, ze poszukiwanego psa nie znam, to na 100% w stanie stwierdzic nie jestem czy to byl on, jednak jozefow blizej niz wroclaw, podobienstwo bylo niezaprtzeczalne, no i na codzien psow o takowym wygladzie nie widuje, ani w najblizszej okolicy nie orientuje sie by takowy gdzie mieszkal - a w jozefowie mioeszkam ni od dzis..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sambo_os1']Tak,tylko borys77 ciągle nie ma adresu do tej osoby,obiecała zdjęcia kilka dni temu i znowu cisza.
Dodzwonić się do tej osoby z wrocławia to też sztuka.....nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.?????[/QUOTE]
pisz do:
diuna_wro
albo
ulv (i coś tam dalej ma w nicku)

może pomogą a z wrocławia są

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...