Jump to content
Dogomania

Kolejny wakacyjny wyrzutek,miał już dom ale...!!!Pikuś uciekł w Otwocku!!!!


sambo_os1

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miesiąc temu wyadoptowałam ukochanego 10 letniego psa z Palucha,który też był sobowtórem 16-latka (za TM) i ludzie zakochali się w nim od razu....
bo bardzo im przypomina utraconego psa.Teraz bardzo kochają psinkę ;-) a to jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/203914-5-lat-w-schronisku!-Reks-ma-dom-)-i-odda%C5%82-swe-serce-Bartkowi-i-Milence-[/url])

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim,którzy zaglądali na wątek,podnosili i oferowali chęć pomocy.:modla:
Dzięki Dudek,za czujność ;-) :Rose:
Dziękuję Pani i jej Córce, która adoptowała Pikusia :calus:
Tak Tak cioteczki Pikuś pojechał dziś do nowego wspaniałego domku :painting: i choć znałam go tylko tydzień to i tak bardzo go pokochałam :iloveyou:
Myślę że z piekła :diabloti:trafił do raju :angel: i niech tak już zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety,Pikuś na spacerze sprawiając wrażenie bardzo spokojnego aczkolwiek zestresowanego nową sytuacją wyczuł moment i niespodziewanie wysunął się z obroży po czym popędził przed siebie.:-(.Państwo rozwieszają ogłoszenia i szukają psiaka.Piesek zaginął w Otwocku.

Link to comment
Share on other sites

dostałam ogłoszenie do rozesłania ale nie wiem jak załączyć plik (dokument WORD) - w razie czego moge przesłać na maila (podajcie w PW)
[QUOTE]
[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial]ZAGINĄŁ PIES - GORACA PROŚBA W ODNALEZIENIU!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]W DNIU 6 SIERPNIA 2011R. (SOBOTA) OK. GODZ. 19.30 PODCZAS SPACERU [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]W PARKU MIEJSKIM W OTWOCKU ZAGINĄŁ ŚREDNIEJ WIELKOŚCI PIES.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]PIESEK TO MIESZANIEC Z CZARNĄ, DŁUŻSZĄ SIERŚCIĄ – WIEK OK. 2 LAT.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]PIESEK WYŚLIZGNĄŁ SIĘ Z OBROŻY I POPĘDZIŁ NA OŚLEP – DLATEGO NIE POSIADA OBROŻY.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]TEREN OTWOCKA I OKOLIC JEST DLA NIEGO OBCY.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]JEST TO MAŁA WYRZUCONA PRZYBŁĘDA - DOPIERO CO ADOPTOWANA.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]MOŻE REAGOWAĆ NA IMIĘ [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Arial]PIKUŚ.[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Arial]BARDZO PROSIMY O INFORMACJĘ, MOŻE KTOŚ GO WIDZIAŁ I WIE GDZIE SIĘ BŁĄKA.[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Arial]NR TEL.: 608 500 223; 779 71 44; 780 92 59[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...