Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

Dobra robimy ankiete, bo juz sama nie wiem co zrobic, sa dwie opcje jesli chodzi o przewiezienie suni-moze jechac ze mna do rzeszowa spac tam albo jechac jutro-wydana przez jagienke....asta tak czy owak przezyje mega stresior ale juz nie wiem co lepsze-zeby jechala jutro z obcym czlowiekiem i odebrana przez nastepnego obcego pojechala do znajomego czy jechala dzis ze mna spala u obcego i pojechala do znajomego...szukamy jej DT caly czas...jesli by sie znalazl i transport nie bylby potrzebny byloby super-ale nie mozemy tego zakladac....

Link to comment
Share on other sites

Sunia bedzie u Jagienki?? Czy Jagienka >dochodzaco< ją pilotuje?

kopiuje z watku pomocowego:

DT:
Krakow-scisle centrum
-dostep do internetu
-tel.515-124-839/cala dobe/
-dom tymczas. dla szczeniakow,malych psiakow(raczej suczek,bo w domu pies rottweiler,wprawdzie b.opiekunczy dla"malizn"ale ...)jezeli chodzi o suczki wiekszych gabarytow to po uprzednim telefonie ....
-D/T/A/-jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata']czyli jak? sunia jedzie jutro? rozmawiałyście jeszcze raz z Markiem?[/quote]
tak rozmawiałam z Markiem, bedziemy sie jutro konkretnie kontaktowac ale wstepnie umówilismy sie o 14 na ruczaju, będziemy się jutro zdzwaniać. Przefajny facet. Mam nadzieje, że Kudłata dogadałaś się z nim jakos na odbiór suni?? Ale Ci komplikujemy święta, ale dziękować to Ci będe jeszcze długo za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z odbiorem nie będzie problemu, zresztą mieszkamy niedaleko siebie :lol: . Co do komplikowania Świąt to po pierwsze Świąt jeszcze nie ma :evil_lol: , a po drugie dla mnie Święta to czas wzmożonej pracy, więc i tak nie odpoczywam. Zresztą mój udział w całej sprawie jest znikomy.

Trzeba znaleźć suni domek - to sprawa najważniejsza. Święta to trochę zły czas na to, ale trudno. Przydałby mi się plakat do rozwieszenia, tylko taki w którym jest więcej tych nowych zdjęć suni. Naprawdę cudownie wygląda na kanapie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za te polslowkowe wiadomosci, musialam sie zbierac od razu, bylam w megastresie-i naprawde nie wiedzialam co mam robic:shake: Ciesze sie ze narazie wszytsko dobrze, trzymam kciuki za jutro...:-(
co do wglebienia tez zwrocilam na to uwage ostatnio...strasznie mi jej szkoda-zwlaszcza ze sa takie problemy z domkiem dla niej-a ona jest naprawde wspanialym, rozumnym i najgrzeczniejszym psem na swiecie....

Link to comment
Share on other sites

widzialyscie to?:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36837[/url]


Mój kolega poszukuje małej wielkości psiaka, najlepiej maści rudej (ale może być inna) piesek aby nie był zbyt stary, (max 2 lata) On mieszka w mieszkaniu, ma naprawde dobre warunki, zależy mu na tym psiaku, a ja mu zaoferowałam pomoc ze znajde dla niego jakąś małą biedotę. Pieska wezmę jak najszybciej się da bo teraz zima się zbliża i mrozy...

moze trzeba sprobowac???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']widzialyscie to?:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36837[/URL]


Mój kolega poszukuje małej wielkości psiaka, najlepiej maści rudej (ale może być inna) piesek aby nie był zbyt stary, (max 2 lata) On mieszka w mieszkaniu, ma naprawde dobre warunki, zależy mu na tym psiaku, a ja mu zaoferowałam pomoc ze znajde dla niego jakąś małą biedotę. Pieska wezmę jak najszybciej się da bo teraz zima się zbliża i mrozy...

moze trzeba sprobowac???[/quote]

sunia ma ok 5 lat...ale jesli to nie bedzie stanowilo az tak wielkiej roznicy to bylo by super:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...