Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))


Ksera

Recommended Posts

Witam Was. Ostatnimi czasy nie miałam dostępu do netu. Bardzo mi przykro, że suńka pozostała bez odzewu - kompletnie tego nie rozumiem. Jestem właśnie w Krakowie, jutro wracam do Tarnowa i nawet gdybym chciała, nie mogę suni zabrać, ponieważ mam samochód załadowany po sam dach kartonami z towarem i z materiałami na promocje, które muszę porozwozić przed świętami. Nawet pół Asty mi tam nie wejdzie :placz: . Ja naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego nikt się Astą nie zainteresował.

Link to comment
Share on other sites

nie moze mi to wyjsc z glowy, ze sie nie udalo...
namawialam kilka domkow, nawet nagralam program z nasza bohaterka, zeby pokazac... ale ludzie teraz maja tylko swieta w glowie, albo wlasny zwierzyniec w domu...
czy transport dograny?? kiedy, juz w czwartek?
moze jeszcze stanie sie cud...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie , wytłumaczcie mi , suczka musi wyjechac , bo Siwucha wyjeżdża na święta , tak ? A po świętach może wrócić do Siwuchy , czy nie? Czy suczka ma jechać do Rzeszowa? Ile tam może przebywać?
Ja myśle , że teraz taki zastój z powodu świąt , po świętach coś się pemnie ruszy w adopcjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Właśnie , wytłumaczcie mi , suczka musi wyjechac , bo Siwucha wyjeżdża na święta , tak ? A po świętach może wrócić do Siwuchy , czy nie? Czy suczka ma jechać do Rzeszowa? Ile tam może przebywać?
Ja myśle , że teraz taki zastój z powodu świąt , po świętach coś się pemnie ruszy w adopcjach.[/quote]
PO świętach siwucha będzie miała zwierza w domu już rezydenta, więc niestety Asta będzie w Rzeszowie aż znajdzie dom... chociaż Pan Adam dobitnie tłumaczy, ze jego Tekila sie rzuca na Aste

Link to comment
Share on other sites

Co do transportu to czekamy. Znalazłam znajomych, którzy jadą: jedni w piątek, a drudzy w sobotę. Zobaczymy czy będzie możliwość, aby w jakiś sposób przetrzymać sunię do soboty. Co do piątku znajomy będzie jechał po południu i możliwe, że trzeba będzie przenocować sunię w Rzeszowie, a na razie nie mam gdzie. Chyba że pan Adam będzie już w domu i zgodzi się przyjąć suczkę około godz 22.
W przypadku czarnego scenariusza sama wsiądę w samochód jutro rano i sunię przywiozę, tylko chciałam tego uniknąć ze względu na koszty, no i chora jestem troszeczkę :lol: .
Do tego mój TZ pewnie nie pozwoli mi jechać chorej i to w dzień przed świętami i sam pojedzie :evil_lol: . Tylko że on pracuje w piątek...

Link to comment
Share on other sites

hmm, nie wiem, jak aktualnie sprawy stoja, ale moze nie przewozic ja w te i z powrotem?? znalazlam taka oferte - swiezutka!!!! :

DT-oferuje! Malopolska
Krakow-centrum
dom tymczasowy dla (raczej )mlodych psiakow (suczek) i szczeniakow
na czas--???
(obecnie oczekuje na dwa psiaki ze Starachowic,mysle ze szybko znajda domki i wtedy zapraszam nastepne...(no,chyba ze bedzie to sprawa natychmiastowa,pilna ,taka "zycie lub smierc"!!!!!)...
kontakt:@[email protected](mam staly dostep do internetu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']hmm, nie wiem, jak aktualnie sprawy stoja, ale moze nie przewozic ja w te i z powrotem?? znalazlam taka oferte - swiezutka!!!! :

DT-oferuje! Malopolska
Krakow-centrum
dom tymczasowy dla (raczej )mlodych psiakow (suczek) i szczeniakow
na czas--???
(obecnie oczekuje na dwa psiaki ze Starachowic,mysle ze szybko znajda domki i wtedy zapraszam nastepne...(no,chyba ze bedzie to sprawa natychmiastowa,pilna ,taka "zycie lub smierc"!!!!!)...
kontakt:@[email protected](mam staly dostep do internetu)[/quote]

wiesz wozenie jej tam i z powrotem na pewno nie jest super pomyslem....ale wiesz jest ten problem z innymi psami-zadnego nie zagryzie ale nie wiem czy bedzie spokojna....zreszta no nie wiem, co wy myslicie??

Link to comment
Share on other sites

A pisałyście do: Missieek ([COLOR=#4b0082]gg: 1645011 [FONT=Arial][SIZE=1][B]kom: 50458874 [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Arial][SIZE=1][B]e-mail:missieek[olala]interia.pl[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]), Ulaa ([COLOR=#008000]GG: 2926968 [/COLOR][B][FONT=Arial][SIZE=1]email: [/SIZE][/FONT][/B][EMAIL="[email protected]"][B][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#000080]ullka8 [bubu]o2.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/EMAIL]), Kasie ([COLOR=#008000]tel: 501 037 312[/COLOR][EMAIL="[email protected]"][B][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#008000][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/EMAIL]), [B][COLOR=#008000][FONT=Arial][I]Patkant ( [/I][SIZE=1]tel.kom.: 507589634 [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1]gg: 1239908 [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#0000ff][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]e-mail: gordon1[małpa]poczta.onet.pl), [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000] są na mapie dogo i oferują domki tymczasowe - może akurat będą wolne miejsca ( są z Krakowa lub okolic).[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...