Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saeta']Suski forsował nowelizację, w której NIE BYŁO nic o kopiowaniu! W wersji złożonej do marszałka sejmu nie ma o kopiowani, a Suski w wywiadzie po złożeniu projektu mówił, że "obcinanie uszu i ogonów jest dla zdrowia i bezpieczeństwa, więc się do tego w nowelizacji nie odnoszą"!
Zakaz kopiowania został dopisany na etapie prac w komisji. Tam Suski nie mógł nic zrobić, ani zaprotestować, bo nie był członkiem komisji i nie miał głosu!
Więc [B]nie pieprz bzdur[/B], jak nie wiesz i nawet nie zadałaś sobie trudu, żeby przeczytać projekt!
Porównaj sobie projekt złożony do marszałka i projekt w sprawozdaniu komisji, to zobaczysz co kto forsował![/QUOTE]
Proszę o nie popisywanie się chamstwem. Post zgłosiłam do moderacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Niestety piszesz bzdury. Zakaz kopiowania dopisano równiez na prośbe posła Suskiego w porozumieniu z Magda Kochan i Związkiem Kynologicznym - było takie spotkanie w Sejmie - brałam w nim udział, odbyło się przed podkomisją.
Chyba, że tam byłas i wiesz co innego. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie szukaj zadymy gdzie jej nie ma.[/QUOTE]

Potwierdzam. Jestem świadkiem w/w ustaleń. Poza moim słowem i zapewnieniem Kahoony, istnieją na to również inne dowody (nie wykluczam, że zostaną przedstawione w odpowiednim do tego miejscu i czasie). Jeżeli pojawią się następne osoby, które będą szerzyć nieprawdę i wprowadzać ludzi w błąd - mogą liczyć się z konsekwencjami. Sprawdzenie IP nie stanowi problemu (i nie mam tu na myśli moderatorów).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Nareszcie zabanowali saetę !!! Ciekawam pod jakim nickiem znów się pojawi i z jakiego IP. Wielkie dzięki moderatorom :-)[/QUOTE]
Kogo znowu prowokujesz do dyskusji nie na temat ? kogo chcesz by znowu zbanowali ?
Moderator powinien zareagowac na taka Twoja reakcje.Bardzo nieprofesjonalna,przeciez podskreslalas by pisac na TEMAT !


[quote name='panterra']Potwierdzam. Jestem świadkiem w/w ustaleń. Poza moim słowem i zapewnieniem Kahoony, istnieją na to również inne dowody (nie wykluczam, że zostaną przedstawione w odpowiednim do tego miejscu i czasie). Jeżeli pojawią się następne osoby, które będą szerzyć nieprawdę i wprowadzać ludzi w błąd - mogą liczyć się z konsekwencjami. Sprawdzenie IP nie stanowi problemu (i nie mam tu na myśli moderatorów).[/QUOTE]


Tak myslisz? Takich dowodow moze byc wiecej. Dyktafon to popularne urzadzenie jest. Nawet w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']w rzeczy samej koleżanko, w rzeczy samej
udało Ci sie trafić w sedno[/QUOTE]
To sie bardzo ,ale to bardzo ciesze i mam nadzieje, ze wkrotce jeszcze przed wyborami uda mi sie poznac [B]PRAWDE.[/B]
Wyjatkowo mnie intryguje, jak to sie stalo i co wplynelo, by w ciagu kilku dni Pan Posel Suski zmienil zdanie?
Nie jest tajemnica ze wersji zlozonej do marszalka sejmu nie ma o kopiowani ,dlaczego ?
w wywiadzie wyjasnia Pan Posel Suski :
[B]"W projekcie zrezygnowano z jakichkolwiek prób uregulowania zabiegów polegających np. na obcinaniu ogonów....[/B]
[B][I]- Nie odnosimy się do tego - mówi[SIZE=2] POSEL PAWEL SUSKI.[/SIZE][/I][/B]
[B][I]- To zabiegi w interesie zdrowia i bezpieczeństwa zwierząt i nie ma sensu w to ingerować."[/I][/B]

CO SIE STALO TYLKO KILKA DNI POZNIEJ ???????? dlaczego zrezygnowal, skoro uwazal ze te zabiegi sa w interesie zdrowia i bezpieczenstwa ? skoro kocha zwierzeta i jest przekonany do tego, to powinien dalej walczyc o te zabiegi.
Bardzo bym chciala wiedziec KOMU DZIEKOWAC ZA TEN ZAPIS O ZAKAZIE KOPIOWANIA PSOW - czy mam takie prawo ?
W koncu musze wiedziec na kogo glosowac !
Na Facebook tworza liste na kogo glosowac, sa tam naprawde bardzo male powody by obwinic, zachecajac do nie zaglosowania na dana osobe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']To sie bardzo ,ale to bardzo ciesze i mam nadzieje, ze wkrotce jeszcze przed wyborami uda mi sie poznac [B]PRAWDE.[/B]
Wyjatkowo mnie intryguje, jak to sie stalo i co wplynelo, by w ciagu kilku dni Pan Posel Suski zmienil zdanie?
Nie jest tajemnica ze wersji zlozonej do marszalka sejmu nie ma o kopiowani ,dlaczego ?
w wywiadzie wyjasnia Pan Posel Suski :
[B]"W projekcie zrezygnowano z jakichkolwiek prób uregulowania zabiegów polegających np. na obcinaniu ogonów....[/B]
[B][I]- Nie odnosimy się do tego - mówi[SIZE=2] POSEL PAWEL SUSKI.[/SIZE][/I][/B]
[B][I]- To zabiegi w interesie zdrowia i bezpieczeństwa zwierząt i nie ma sensu w to ingerować."[/I][/B]

CO SIE STALO TYLKO KILKA DNI POZNIEJ ???????? dlaczego zrezygnowal, skoro uwazal ze te zabiegi sa w interesie zdrowia i bezpieczenstwa ? skoro kocha zwierzeta i jest przekonany do tego, to powinien dalej walczyc o te zabiegi.
Bardzo bym chciala wiedziec KOMU DZIEKOWAC ZA TEN ZAPIS O ZAKAZIE KOPIOWANIA PSOW - czy mam takie prawo ?
W koncu musze wiedziec na kogo glosowac !
Na Facebook tworza liste na kogo glosowac, sa tam naprawde bardzo male powody by obwinic, zachecajac do nie zaglosowania na dana osobe.[/QUOTE]

Przede wszystkim należy dziękować posłom Suskiemu, Kochan, poza tym p. Wieczorkowi, Rzeszowskiemu Kundelkowi, Dosi wil i jeszcze trochę reszcie, zaangazowanej w nowelizację.

Link to comment
Share on other sites

Tak, na pewno dodano zakaz kopiowania by wygrać wybory.
Niewątpliwie wyborcy Posła Suskiego nieustannie rozważają czy aby na pewno sam wstał z krzesła i krzyknął " zabrońmy kopiować".
Może ktoś mu pomógł wstać?
Podszeptywał co ma mówić?
Nie daj Panie mówił za niego?

Jeśli jednak to właśnie on...to ocali nasz kraj.

Koniecznie ujawnijcie super tajne nagrania by udowodnić jak to było, nasz los... w waszych rękach.

:Poland:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuntakinte']...czyli możliwy brak poparcia przed wyborami zadziałał szybko i skutecznie a napewno bardzo motywująco , nie ma co ...[/QUOTE]

A skąd Ty wiesz, co kierowało tymi osobami? Siedzisz w nich i znasz ich myśli?
Pamiętaj, że wśród wyborców są też oprawcy zwierząt, a także wielu tych, którym to obojętne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']
CO SIE STALO TYLKO KILKA DNI POZNIEJ ???????? dlaczego zrezygnowal, skoro uwazal ze te zabiegi sa w interesie zdrowia i bezpieczenstwa ? skoro kocha zwierzeta i jest przekonany do tego, to powinien dalej walczyc o te zabiegi.
Bardzo bym chciala wiedziec KOMU DZIEKOWAC ZA TEN ZAPIS O ZAKAZIE KOPIOWANIA PSOW - czy mam takie prawo ?
W koncu musze wiedziec na kogo glosowac ![/QUOTE]

Podziekuj Posłowi Suskiemu, który zmienił zdanie, bo tylko głupcy nie zmieniają zdania gdy trafią na rozumne argumenty a nie ataki ad personam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Przede wszystkim należy dziękować posłom Suskiemu, ...[/QUOTE]
Czyzbym niewygodne pytanie zadala , ze nie widze odpowiedzi?


[quote name='kuntakinte']Niech jeszcze dodadzą zakaz sterylizacji i kastracji dla osób prywatnych i będzie klawo ...wtedy to wszystko będzie miało sens[/QUOTE]
Nie tylko, schrony powinny miec [B]obowiazek [/B]sterylizacji i kastracji, a nie[B] tylko[/B] mozliwosc!
Wylacznie wspomaganie schroniskom,czy budowanie nastepnych,rozwijanie adopcji doprowadzi do jednego wielkiego absurdu!
Czy jak w Australii doprowadzila tylko euthanasia do takiego problemu, ze rzad powinien sie wstydzic,bo doszlo do masowej mordowni z roku na rok wiekszej.:oops:
[B]Sens jest tylko w niszczeniu tego, co powoduje problem.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Podziekuj Posłowi Suskiemu, który zmienił zdanie, bo tylko głupcy nie zmieniają zdania
[B]gdy trafią na rozumne argumenty[/B] a nie ataki ad personam.[/QUOTE]


A no wlasnie chcialabym znac ten ROZUMNY ARGUMENT ktory trafil do P.Suskiego?
Pan posel Pawel Suski jest osoba znana w srodowisku kynologicznym jako hodowca i milosnik sznaucerow, a takze czlonek Zwiazku Kynologicznego w Polsce.
Kopiowanie jest zabronione od 1997 r., a ma kopiowane psy. Zawsze byl zwolennikiem kopiowania pomimo zakazu przez 14 lat.
[B]Az przez 14 lat zadne argumenty nie trafialy.[/B]

[B]W maju tego roku:[/B]
-Obcinanie uszow i ogonow,zwane fachowo kopiowaniem,to nic innego niz okaleczanie zwierzat.
To wbrew naturze"-mowil posel Arkady Fiedler.Pan Pawel Suski to zignorowal.

[B]W czerwcu[/B] mowil,ze nie ma co zakazywac kopiowania bo obcinanie psom uszu i ogonow to dla ich zdrowia.
[B]W lipcu[/B], ze nie ma co pisac w nowelizacji o kopiowaniu bo kopiowanie juz przeciez dawno zabronione.
[B]A w sierpniu[/B] nagle w nowelizacji pisze ze kopiowanie to znecanie sie jest.
dziwnym trafem szybko zmienil zdanie,dziwnie ze tak za piec dwunasta.
Wiadomo ,zakaz kopiowania [B]zostal dopisany[/B] na etapie prac w komisji.
JAKI, JAK MYSLISZ, MOGL BYC W TEJ SYTUACJI ARGUMENT ? komu zatem trzeba dziekowac ?

Nie trzeba byc tam na miejscu,mozna to zauwazyc z konca swiata :)
Ciesze sie bardzo z tego zapisu, ale komu dziekowac ????????

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/40773-iwona-amp-CAR"][B]iwona&CAR[/B][/URL]
A może napiszesz maila z tym zapytaniem do Posła Suskiego? Przecież tutaj nikt Ci nie odpowie. Ja sobie przypominam jakieś wystąpienie tego Posła gdzie mówił, że wycofuje sie ze swojego stanowiska w sprawie kopiowania bo został przekonany.
Tylko co Ci to da? Może przekonujący nie kandyduje do Sejmu :-) i dalej nie będziesz wiedziała na kogo głosować?

Link to comment
Share on other sites

Co tam wielcy obrońcy praw zwierząt, dlaczego nie krzyczycie odnośnie wprowadzenia zakazu sterylki i kastracji dla prywatnych osób, zbyt trudna sprawa aniżeli cięcie??? toć powszechnie wiadomo ,że zabieg sterylizacji i kastracji jest o wiele bardziej skomplikowany aniżeli cięcie ucha czy też ogona oraz jest o wiele większym zwyrodnialstwem niz ciecie, mowę odjęło? zaczynam się zastanawiać czy ten brak odzewu nie jest spowodowany notorycznymi przegranymi na wystawach przez właścicieli nie ciętych psów... nie cięte gorzej Wam schodzą więc uznaliście ,ze z tej strony zaatakujecie? hehe jak zwykle prosta rzecz to łatwa rzecz, jak trzeba ruszyć coś bardziej skomplikowanego to juz chętnych brak ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuntakinte']Co tam wielcy obrońcy praw zwierząt, dlaczego nie krzyczycie odnośnie wprowadzenia zakazu sterylki i kastracji dla prywatnych osób, zbyt trudna sprawa aniżeli cięcie??? toć powszechnie wiadomo ,że zabieg sterylizacji i kastracji jest o wiele bardziej skomplikowany aniżeli cięcie ucha czy też ogona oraz jest o wiele większym zwyrodnialstwem niz ciecie, mowę odjęło? zaczynam się zastanawiać czy ten brak odzewu nie jest spowodowany notorycznymi przegranymi na wystawach przez właścicieli nie ciętych psów... nie cięte gorzej Wam schodzą więc uznaliście ,ze z tej strony zaatakujecie? hehe jak zwykle prosta rzecz to łatwa rzecz, jak trzeba ruszyć coś bardziej skomplikowanego to juz chętnych brak ehhh[/QUOTE]
Przepraszam - a ty się aby na pewno dobrze czujesz? ZAKAZ sterylizacji? O czym, ty tu do nas rozmawiasz?

Link to comment
Share on other sites

..a co Wy czytać nie umiecie? toć piszę jasno i wyraźnie ,że zakaz dla osób prywatnych a nakaz dla schronisk ...
JESTEM ZA ZAKAZEM STERYLIZACJI I KASTRACJI DLA OSÓB PRYWATNYCH A NAKAZEM DLA SCHRONISK ... czy teraz czytelniej ???
Dosyć głupich tłumaczeń okaleczania psów przez leniwych właścicieli...

Link to comment
Share on other sites

Umotywować??? naprawdę nie rozumiesz słowa pisanego??? nie wiesz jak wygląda i czego dotyczy sterylka i kastracja? jeszcze mi napisz ,że sterylka i kastracja jest mniej inwazyjna aniżeli cięcie ucha czy ogona to padnę ze śmiechu. Pies może żyć bez problemu bez tych zabiegów a właśnie to właściciel jest odpowiedzialny za upilnowanie samca czy tez suki lecz tutaj pojawia się typowe lenistwo owego człeka, czyli co chcecie pozwolić na okaleczanie psa z woli właściciela ponieważ jest leniwy a na cięcie już nie???
Schrony jak najbardziej powinny mieć wręcz nakaz tych zabiegów, ponieważ cel jest szczytny i sensowny ale zwykły szary właściciel? nie no sorry
Jest antykoncepcja, nie trzeba stosować wybebeszania psiaka i męczenia go tylko dlatego ,ze nam się nie chce ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...