Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

[quote name='Karmi'][B]:crazyeye:[/B]
Zaniemówiłam, więc oddam głos poecie:
[B]Brak okazji, odwagi, ochoty - powody niejednej cnoty[/B]. J. I. Sztaudynger


[/QUOTE]

hihi, no ciézko pobic to "cnotliwe" oswiadczenie, nizej juz nie mozna bylo, ale tylko poeta mógl to skwitowac tak trafnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawszw mnie uczono, ze nalezy pisac na temat. Odnosze wrazenie ze zrobilo sie tu towarzystwo wzajemnej adoracji, ktore bawi sie tanimi chwytami.
Jedno mnie dziwi - ze osoba, ktora wystartowala te glupia nagonke sama kiedys wspolpracowala z Fundacja - i wtedy wydawalo mi sie ze ma szlify.....
To bylo "tanie zagranie pod publiczke"
Ja bym sie wstydzila.
Bardzo jestem ciekawa jak Twoi klienci by zareagowali, gdyby sie dowiedzieli jak sie zabawiasz w czasie wolnym. Chyba ze masz "wlasnie takich" klientow....
Radze zajac sie konkretna robota, bo wpisy tutaj swiadcza ze jedynym celem watku jest przyjemne zabicie czasu kosztem innych.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoras z Was pomyslala - zamiast isc slepo za kims, kto w sumie z Was sie wysmiewa, bo prowokuje, ale sam niczego zlego nie pisze - jak swietny i mocny jest ten komentarz? Ze ta "cnota" to i ada-jeje, i emilia, i panterra, i kazda inna czy inny ktorzy walcza o prawa zwierzat, bez wzgledu na to, czy walcza razem czy osobno?
Zamiast dobrze przeczytac tekst, ktory jest swietny - zarowno merytorycznie jak i jezykowo, to Wy zachowujecie sie jak szesnastki na pierwszej randce - hichoczecie z byle czego.
Rozumu Panie, rozumu.
Ale niektorym robi sie czerwono przed oczmi jak tylko widza slowo emir.....i traca rozum - a szkoda, bo on jest potrzebny zwierzetom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']
Ale niektorym robi sie czerwono przed oczmi jak tylko widza slowo emir.....i traca rozum - a szkoda, bo on jest potrzebny zwierzetom.[/QUOTE] To wlasnie Emir zapomniala ze nie tylko ona jest potrzebna zwierzetom, a pozegnanie sie z osoba ktora jej przez lata pomagala i ja wspierala uwazam ze powinno sie odbyc z klasa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek'][quote name='panterra']Przekopiowane z: [URL="http://fundacja-emir.pl/schronisko/KOMENTARZE/komentarzeEmir.htm"]http://fundacja-emir.pl/schronisko/K...ntarzeEmir.htm[/URL]

O kim i do kogo?

"...nie ja to wymyśliłam, że jesteśmy wspaniałym narodem, ale gównianym społeczeństwem.
Gdzie prywata i własne pseudo egocentryczne działania potrafią uwalić wszystko co sensowne i dobre.
I za cholerę nie można się z tego wypisać! To jest dopiero tragiczne;
Dumna jestem z tego, że urodziłam się Polką i zarazem wstyd mi, że jestem z kraju, gdzie cham, oszołom i zwykły gnój usiłuje rządzić!
Jak zwykle chamski ryj pcha się do przodu, a cnota stoi w cieniu!"
emir
[/quote]

Odpowiem, bo sama wstawialam: o nikim konkretnym i do nikogo.
[B]Mysle ze kazdy z milosnikow zwierzat mysli to samo i chetnie
Wpisalby sobie to w swoja sygnature[/B], podobnie jak byly osoby,
Ktore podchwycily haslo "i nie mow mi ze mam kochac ludzi!"
Prosze bardzo! Cytat nie jest opatentowany.
A jesli ktos poczul sie trafiony - jego problem.
Oznajmiam, ze haslo zostalo wstawione na strone wraz zestworzeniem dzialu komentarzy, Czyli w polowie lipca.
Mam nadzieje ze Twoja i Ady-jeje ciekawosc zostala zaspokojona.[/QUOTE]

To ja od razu śpieszę donieść, że ja tak NIE MYŚLĘ i na pewno nie wpisałabym sobie tego w sygnaturę. Przecież to jest jakiś bełkot...! Czym tu się ekscytować?
O co chodzi Poecie? Co to są "pseudo egocentryczne działania"?

Aha, drogi Poeto - cnota ma to do siebie, że skromnie stoi w cieniu. Taka, która z cienia wyszła i pcha się do koryta, jest już cnotą utraconą... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Czy ktoras z Was pomyslala - zamiast isc slepo za kims, kto w sumie z Was sie wysmiewa, bo prowokuje, ale sam niczego zlego nie pisze - jak swietny i mocny jest ten komentarz? Ze ta "cnota" to i ada-jeje, i emilia, i panterra, i kazda inna czy inny ktorzy walcza o prawa zwierzat, bez wzgledu na to, czy walcza razem czy osobno?
Zamiast dobrze przeczytac tekst, ktory jest swietny - zarowno merytorycznie jak i jezykowo, to Wy zachowujecie sie jak szesnastki na pierwszej randce - hichoczecie z byle czego.
Rozumu Panie, rozumu.
Ale niektorym robi sie czerwono przed oczmi jak tylko widza slowo emir.....i traca rozum - a szkoda, bo on jest potrzebny zwierzetom.[/QUOTE]
Nie Haniu. ten tekst nie jest "świetny", tylko po prostu głupi. Rozumiem doskonale emocje, pod wpływem których powstawał, ale wstawienie go (obojętne w jaki terminie) na stronę fundacji, stronę która ma robić Emirowi dobry PR i zachęcać do pomocy oraz współpracy jest idiotyzmem. Zapewniam Cię, że nie robi mi się "czerwono przed oczami" na słowo Emir. Czuję po prostu głęboki smutek, że ktoś, kogo szanuję za to co robi dla zwierząt tak dramatycznie się pogubił.
Na spotkaniu Emirowców kilka lat temu było nas ponad 50 osób. Ile byłoby teraz? I czy na pewno to tylko wina "po******ch" ludzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Zawszw mnie uczono, ze nalezy pisac na temat. Odnosze wrazenie ze zrobilo sie tu towarzystwo wzajemnej adoracji, ktore bawi sie tanimi chwytami.
Jedno mnie dziwi - ze osoba, ktora wystartowala te glupia nagonke sama kiedys wspolpracowala z Fundacja - i wtedy wydawalo mi sie ze ma szlify.....
To bylo "tanie zagranie pod publiczke"
Ja bym sie wstydzila.
[B]Bardzo jestem ciekawa jak Twoi klienci by zareagowali, gdyby sie dowiedzieli jak sie zabawiasz w czasie wolnym. Chyba ze masz "wlasnie takich" klientow....[/B]
Radze zajac sie konkretna robota, bo wpisy tutaj swiadcza ze jedynym celem watku jest przyjemne zabicie czasu kosztem innych.[/QUOTE]
A tego typu aluzje do życia prywatnego na forum internetowym to drastyczne złamanie netykiety. Poznałam Cię i wydawało mi się że masz nieco więcej kindersztuby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To wlasnie Emir zapomniala ze nie tylko ona jest potrzebna zwierzetom, a pozegnanie sie z osoba ktora jej przez lata pomagala i ja wspierala uwazam ze powinno sie odbyc z klasa.[/QUOTE]

Mnie sie wydaje ze "stosunek zatrudnienia" jest prywatna sprawa miedzy pracodawca a pracobiorca.
Czasem moze on jeszcze dotyczyc zwiazkow zawodowych i ew. Kasy bezrobocia, ale odnosze wrazenie ze Ty nie nalezysz do zadnej z zainteresowanych grup.
W normalnym swiecie jesli osoba atrakcyjna na rynku zostanie zwolniona z pracy, kolejne instytucje przescigaja sie zeby ja zatrudnic a o bylym pracodawcy nikt nie mysli.
Wiec moze zamiast niezdrowo interesowac sie stosunkem pracy bylego rzecznika, zaproponuj jej stanowisko u siebie - masz dokladnie taka sama "instytucje" jak emir, wiec powinnas szybciutko skorzystac z okazji.
Ze tez Tobie sie nie nudzi macenie - widac nie masz nic do roboty....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']To ja od razu śpieszę donieść, że ja tak NIE MYŚLĘ i na pewno nie wpisałabym sobie tego w sygnaturę. Przecież to jest jakiś bełkot...! Czym tu się ekscytować?
O co chodzi Poecie? Co to są "pseudo egocentryczne działania"?

Aha, drogi Poeto - cnota ma to do siebie, że skromnie stoi w cieniu. Taka, która z cienia wyszła i pcha się do koryta, jest już cnotą utraconą... ;)[/QUOTE]

No to nie wpisuj.
Jednak cos musi intrygowac w tekscie skoro tyle czasu sie mu poswieca.
A im wiecej sie o nim mowi, tym wiecej osob go czyta. I dobrze. Bo wypowiada sie 10 osob, a czyta 100.
Ostatnio mielismy ok 1000 wejsc na strone dziennie - wlasnie dzieki dyskusjom na dogo ;-)
Oby tak dalej :-)
Ja stawiam na 1500 osob dziennie, zobaczymy czy sie uda.
Robicie nam reklame :-)
Za kazdym razem jak slowo emir pada tutaj, rosna jego notowania w internecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Jak ja nie lubię wypinania piersi po nie swoje ordery, przeceniania osiągnięć i...nadmiernie rozwiniętego ego.
Dla każdego kto brał udział w pracach nad nowelizacją prawda jest oczywista i jedna- jest jeden ojciec i matka sukcesu.

Reszta "wypinająca" ma chyba jakiś problem ze swoim "ja" bo jest tylko jedną z setek pomagających zwierzętom ([COLOR=darkred][B]chyba powinnam napisać psom...zwierzętom w tym przypadku to za duże słowo[/B][/COLOR]), niczym się nie różni od innych osób działających w ochronie zwierząt.
Może jest jedna skromna różnica...potrafi zrażać do pomocy.

Było widać kto tworzył nowelizację, kto zawsze był w sejmie podczas prac, kto przekonywał posłów a nawet potrafił zjednoczyć środowisko organizacji [B]dla konkretnego celu.[/B]

[B]Pani Asystent Posła i Panie Pośle po raz setny gratuluję sukcesu. Wiele osób dołożyło do niego swoją cegiełkę, bez Was jednak nie byłoby do czego jej dokładać.[/B][/QUOTE]

kocham Cię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Nie Haniu. ten tekst nie jest "świetny", tylko po prostu głupi. Rozumiem doskonale emocje, pod wpływem których powstawał, ale wstawienie go (obojętne w jaki terminie) na stronę fundacji, stronę która ma robić Emirowi dobry PR i zachęcać do pomocy oraz współpracy jest idiotyzmem. Zapewniam Cię, że nie robi mi się "czerwono przed oczami" na słowo Emir. Czuję po prostu głęboki smutek, że ktoś, kogo szanuję za to co robi dla zwierząt tak dramatycznie się pogubił.
Na spotkaniu Emirowców kilka lat temu było nas ponad 50 osób. Ile byłoby teraz? I czy na pewno to tylko wina "po******ch" ludzi?[/QUOTE]

Zupelnie nie rozumim, dlaczego sie tak angazujesz - czy to jest "Twoja" fundacja"?
Dlaczego nie zainteresujesz sie czyms innym, a wlasnie emir Cie tak gnebi?
Dla Ciebie emir to przeszlosc - spojrz do przodu a nie plaw sie w tym co bylo.
Gwarantuje Ci, cokolwiek powiesz czy zrobisz, emir bedzie istnial - nie masz na to wplywu.
Chyba ze jest Ci wygodniej interesowac sie tym, na co nie masz wplywu, bo wtedy nie mozesz sobie zarzucic ze moglas cos zrobic, a nie zrobilas......
Tak jak napisalam - mnie bardzo pasuje rozstrzasanie emira tutaj - idziemy w gore....
A ze sa gusta i gusciki
, wiec to, co Wam sie nie podoba, podoba sie innym i w ten sposob zdobywamy nowych poplecznikow.
Moge powtorzyc slowo emir jeszcze kilka razy, ale mysle ze Wy mnie w tym wyreczycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek'][B]Zupelnie nie rozumim, dlaczego sie tak angazujesz - czy to jest "Twoja" fundacja"?[/B]
Dlaczego nie zainteresujesz sie czyms innym, a wlasnie emir Cie tak gnebi?
Dla Ciebie emir to przeszlosc - spojrz do przodu a nie plaw sie w tym co bylo.
Gwarantuje Ci, cokolwiek powiesz czy zrobisz, emir bedzie istnial - nie masz na to wplywu.
Chyba ze jest Ci wygodniej interesowac sie tym, na co nie masz wplywu, bo wtedy nie mozesz sobie zarzucic ze moglas cos zrobic, a nie zrobilas......
Tak jak napisalam - [B]mnie bardzo pasuje rozstrzasanie emira tutaj - idziemy w gore....[/B]
A ze sa gusta i gusciki
, wiec to, co Wam sie nie podoba, podoba sie innym i w ten sposob [B]zdobywamy nowych poplecznikow.[/B]
Moge powtorzyc slowo emir jeszcze kilka razy, ale mysle ze Wy mnie w tym wyreczycie[/QUOTE]
Mylisz się Haniu. taka reklama to antyreklama :( To prawda, Emir nie jest już moją fundacją, niemniej to właśnie od Emira (Krężel) zaczęła się moja przygoda z działalnością na rzecz zwierząt. Mam prawo czuć sentyment, mam prawo do wspomnień. Tym bardziej mi przykro, że - z Twoim czynnym udziałem - dochodzi do rujnowania legendy i reputacji Emira. Takie wpisy jak powyższe kompromitują już nawet nie Ciebie, bo jesteś dla większości forumowiczów osobą zupełnie anonimową, ale Krystyne i fundację. Zdobywacie nowych popleczników? Jakich? Gdzie? I - co najważniejsze - na jak długo?
Ja spojrzałam "do przodu", a raczej wprzód. Współpracuję teraz z fundacją, w której wolontariusze są traktowani jak ludzie, doceniani. Gdzie nie ma "szarych eminencji" strojących fochy ilekroć jakaś propozycja jest nie po ich myśli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']
Gwarantuje Ci, cokolwiek powiesz czy zrobisz, emir bedzie istnial - nie masz na to wplywu.
[/QUOTE]
Coś jak Lenin? Wiecznie żywy?

Widziałam film w TV - Lenin ostatnio jakoś tak mniej żywy jakby i podobno nieźle cuchnie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Mylisz się Haniu. taka reklama to antyreklama :( To prawda, Emir nie jest już moją fundacją, niemniej to właśnie od Emira (Krężel) zaczęła się moja przygoda z działalnością na rzecz zwierząt. Mam prawo czuć sentyment, mam prawo do wspomnień. Tym bardziej mi przykro, że - z Twoim czynnym udziałem - dochodzi do rujnowania legendy i reputacji Emira. Takie wpisy jak powyższe kompromitują już nawet nie Ciebie, bo jesteś dla większości forumowiczów osobą zupełnie anonimową, ale Krystyne i fundację. Zdobywacie nowych popleczników? Jakich? Gdzie? I - co najważniejsze - na jak długo?
Ja spojrzałam "do przodu", a raczej wprzód. Współpracuję teraz z fundacją, w której wolontariusze są traktowani jak ludzie, doceniani. Gdzie nie ma "szarych eminencji" strojących fochy ilekroć jakaś propozycja jest nie po ich myśli...[/QUOTE]

Zosiu, bardzo sie ciesze z nareszcie znalazlas fundacje, w ktorej czujesz sie doceniona.
Ja znalazlam fundacje, ktora jest skuteczna w swoich dzialaniach - to czy mnie doceniaja czy nie nie ma dla mnie znaczenia, tak dlugo, jak dlugo robie cos dobrego dla zwierzat. I bardzo ciesze sie, ze jestem anonimowa - nie po to dzialam na rzecz zwierzat zeby wszyscy mnie znali.

Jak widac ego moze wyrazac sie w rozny sposob.
Pracuj dalej tak, zeby Cie doceniano.

Link to comment
Share on other sites

Czy mozecie skończyć? Nie od wczoraj wiadomo w jakim "poważaniu" kto kogo miał i ma...wszyscy zainteresowani wiedzą...

To moze teraz, żeby zejsć do bardziej przyziemnych rzeczy poczytajcie:

[URL]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,10162618,Radny_zastrzelil_psa_na_oczach_niepelnosprawnego_mezczyzny.html[/URL]

i tylko mam nadzieje, że pewna osoba silnie związana z tym rejonem nie zostawi tak tego....mam nadzieję...choc nadzieja matką głupich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']

To moze teraz, żeby zejsć do bardziej przyziemnych rzeczy poczytajcie:

[URL]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,10162618,Radny_zastrzelil_psa_na_oczach_niepelnosprawnego_mezczyzny.html[/URL]

i tylko mam nadzieje, że pewna osoba silnie związana z tym rejonem nie zostawi tak tego....mam nadzieję...choc nadzieja matką głupich...[/QUOTE]
Wszyscy w to wierzymy, ze pelnomocnik przy wojewodzie nie pozostanie obojetny na bieg sprawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To wlasnie Emir zapomniala ze nie tylko ona jest potrzebna zwierzetom, a pozegnanie sie z osoba ktora jej przez lata pomagala i ja wspierala uwazam ze powinno sie odbyc z klasa.[/QUOTE]


Z CAŁA sympatią dla Kasi

którą bardzo lubie .....jak i dla Emira jako Fundacji pomagajacej zwierzętom....


ludzie sie wiążą rozchodzą w róznych sytuacjach bardziej kulturalnie i mniej ....
czy wy byłyscie świadkami tego rozwodu ..NIE
czy w waszych Fundacjach jest wszystko ok ????pieknie lśni i błyszczy ?????

[B]czy wszyscy was wielbią i hołdy skladaja ...[/B]
czy wy nie macie wrogów otóż macie tak samo jak EMIR -ma wrogów w WAS

[B]a ponoć to tu na dogo nie o miłość chodzi wzajemna ludzką [/B]

[B]tylko o walke w konkretnym celu [/B]






i to kto kogo opuścił i dlaczego jest wewnetrzna sprawą Fundacji i Kasi i napewno to nie jest temat tego watku !!!!!!

załóżcie sobie nowy wątek i tam piszcie co chcecie ....o o kim chcecie

[B]mnie obchodzi tutaj los psów głosowanie i ustawa bo taki tytuł tego watku tak ??????[/B]

a nie kto z kim śpi !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Podpiszcie petycję:
[url]http://www.petycje.pl/petycja/7740/roztrzaskanie_glowy_psa_malo_okrutne_???_strzelce_opolskie_.html[/url][/QUOTE]

W tekście petycji jest błąd w dacie - jest 23 września 2011, a powinno być 23 sierpnia 2011. Jeśli ta petycja ma być przesłana do adresata, to takiego błędu nie powinno być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Z CAŁA sympatią dla Kasi

którą bardzo lubie .....jak i dla Emira jako Fundacji pomagajacej zwierzętom....


ludzie sie wiążą rozchodzą w róznych sytuacjach bardziej kulturalnie i mniej ....
czy wy byłyscie świadkami tego rozwodu ..NIE
czy w waszych Fundacjach jest wszystko ok ????pieknie lśni i błyszczy ?????

[B]czy wszyscy was wielbią i hołdy skladaja ...[/B]
czy wy nie macie wrogów otóż macie tak samo jak EMIR -ma wrogów w WAS

[B]a ponoć to tu na dogo nie o miłość chodzi wzajemna ludzką [/B]

[B]tylko o walke w konkretnym celu [/B]






i to kto kogo opuścił i dlaczego jest wewnetrzna sprawą Fundacji i Kasi i napewno to nie jest temat tego watku !!!!!!

załóżcie sobie nowy wątek i tam piszcie co chcecie ....o o kim chcecie

[B]mnie obchodzi tutaj los psów głosowanie i ustawa bo taki tytuł tego watku tak ??????[/B]

a nie kto z kim śpi !!!!![/QUOTE]
Proponuję - kubeczek meliski i kończ OT ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...