Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Ludkowie czy możecie w tępienie włączyć i tego troglodytę...
[URL]http://www.petycje.pl/petycja/7638/petycja_do_ssdu_w_boleslawcu_w_sprawie_surowego_ukarania_sprawcy_usilowania_zgladzenia_siekiers_psa.html[/URL][/QUOTE]

Petycja podpisana i podpis zweryfikowany.

Maszerujcie dzielnie :painting: powodzenia :kciuki:
PSY GÓRĄ !
I KOTY oczywiście też!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Za pięć godzin pociąg...[/QUOTE]

Ja tak miałam jak jechałam do Wrocka... ale inna sprawa jechać do pracy/szkoły wcześnie rano, a co innego jeśli się wstaje w 'słusznej sprawie' :) Mówię tu oczywiście o wystawach/paradach/marszach i innych zlotach :)

Link to comment
Share on other sites

Aż taka spokojna to ta podróż nie będzie, bo bym zasnął ;P Są już plany na jej urozmaicenie ^^ A poza tym będę wiózł suczkę boksera do nowych właścicieli w Warszawie - Fundacja SOS Adopcje Bokserów podrzuci mi ją na dworzec przed samym wyjazdem :) No cóż. Damy radę. Pakowanie i wyruszam! Do zobaczenia na miejscu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Cześć! Ja niestety jestem w pracy, ale pracuję baardzo blisko, po drugiej stronie ulicy, jakby było coś potrzebne(woda dla psiaków albo jakaś awaria) to w miarę możliwości będę starała się pomóc! Pracuję w budynku PGE(Polska Grupa Energetyczna),to jest po drugiej stronie parkingu, wyrwę się na sekundę żeby choć WAS WSZYSTKICH zobaczyć!!!Co mogę zabrać ze sobą do pracy, tak na wszelki wypadek? Mój nr telefonu 504530521.[/QUOTE]
Czy mogłabyś zrobić zdjęcie manifestacji z budynku w którym pracujesz i namieścić je na wątku, nie wszyscy mogą być obecni na akcji, a w ten sposób złączysz symbolicznie tych, którzy uczestnczą aktywnie z tymi, którzy wspierają akcję duchem.

Dla zainteresowanych podaję link do transmisji bezpośredniej z sali plenarnej Sejmu [URL]http://orka.sejm.gov.pl/Trans.nsf[/URL] transmisja jest aktywna tylko podczas posiedzenia Sejmu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Aparat naładowany, karta wyczyszczona ;)[/QUOTE]


Niestety uziemiona jestem w domu:-(... może mogłabym to wykorzystać i powrzucać fotki na bieżąco?
Gdyby ktoś przesłał mi fotki ze zbiórki, Marszu, spotkania na nr 506479242, powstawiałabym na wątek i FB bezpośrednio...

Powodzenia i skuteczności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Niestety uziemiona jestem w domu:-(... może mogłabym to wykorzystać i powrzucać fotki na bieżąco?
Gdyby ktoś przesłał mi fotki ze zbiórki, Marszu, spotkania na nr 506479242, powstawiałabym na wątek i FB bezpośrednio...

Powodzenia i skuteczności...[/QUOTE]
Zaraz po wracam do roboty i wrzucam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...