Jump to content
Dogomania

Warszawa- nowe prawo dot. sprzątania po psiakach


Agappe

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja polecam te woreczki biodegradowalne: [URL]http://allegro.pl/torebki-woreczki-na-psie-odchody-biodegradowalne-i1528656628.html[/URL]
Mają specjalne uszy, które łatwo i szybko się wiąże. Przy zamówieniu 20 rolek cena 1 woreczka + przesyłka to tylko 55 groszy. Te papierowe woreczki z tekturową łopatką są jakieś takie ciężkie w obsłudze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anulka']Ja polecam te woreczki biodegradowalne: [URL]http://allegro.pl/torebki-woreczki-na-psie-odchody-biodegradowalne-i1528656628.html[/URL]
Mają specjalne uszy, które łatwo i szybko się wiąże. Przy zamówieniu 20 rolek cena 1 woreczka + przesyłka to tylko 55 groszy. Te papierowe woreczki z tekturową łopatką są jakieś takie ciężkie w obsłudze.[/QUOTE]

przy zamówieniu 20 sztuk worki nadal kosztują 1,99 za sztukę jedynie cena przesyłki spada do 55 groszy za sztukę. niestety. bo fajne te woreczki, ale szczerze mówiąc - drogo wychodzą.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sprzątam po psie w cywilizacji. Normalnie spacerujemy po lesie, a tam są większe kupy - teren spacerów koni. Rudy jest wstydliwy i wsadza tyłek w najgęstsze krzaki. W Kołobrzegu były kosze na psie odchody, a w niektórych nawet woreczki. Sprzątanie nie wzbudzało zdziwienia, wielu ludzi to robiło. W Łomży to była sensacja, ale tam mój pies załatwiał się pod koszami na śmieci ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Najśmieszniejsze jest to że u mnie w okolicy czyli Ursus po pierwsze kompletnie nie ma koszy na śmieci trzeba śmigać przez całą ulicę żeby np wywalić papierosa czy jakieś śmieci - jeżeli chodzi o kosze na psie kupy to kompletnie można o tym zapomnieć - wymagają od nas żeby sprzątać po swoim psie i ja to jak najbardziej rozumiem - bo tak trzeba robić ale niech ułatwią to zadanie i tak samo niech sponsorują woreczki na te kupska .
Super rozpoczął się ten wątek wiem że jest stary ale właśnie o to chodzi to jest Polska w każdym kiosku ruchu możesz wziąć sobie graty do sprzątania psich kup (bo wprowadzili obowiązek sprzątania ) przez chwilkę podejrzewam że to było , a później temat umarł, ty sprzątaj ale płać za wszystko z własnej kieszeni - to jest chory kraj !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A mnie krew zalewa. Na Rembertowie prawie nikt nie sprząta. Mniejsza już, że ludzie patrzą się na mnie jak na pomyloną jak zbieram po swoich, ale nagminne jest, że moje psy bawią się z innymi i właściciele tych innych pozwalają srać psom na środek chodnika. I co? G%^*()o. Dosłownie.

Niestety brak mi tupetu żeby zwracać uwagę x razy starszej ode mnie osobie, że może posprzątać...Raz zaproponowałam Panu swój woreczek, odmówił twierdząc, że "nikt tu nie sprząta". Ostatnio coraz więcej się nad tym zastanawiam, bo moje dwie kobyły się tarzają po ziemi i o ile butelek/szkła nie ma, to kup od zatrzęsienia...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Niestety parę razy usłyszałam że umm,,,"sprzątanie kup to kicha" - a dla mnie na odwrót - nie sprzątanie to kicha :O a  butelki i szkło..i jeszcze problem z rodzicami którzy "wysadzają" dzieci na kupę w parku ? i wcale się nie krępują i oczywiście nie sprzątają :O? ( park bródnowski )

Ja kupuję torebki śniadaniowe - zawsze mam kilka przy sobie ot na wszelki wypadek :)))

Jak sprawić aby ludzie zrozumieli że sprzątanie kupek jest rzeczą tak normalną jak spuszczenie wody w toalecie :D? To powinien być nawyk !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...