Jump to content
Dogomania
Ty$ka

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D

Recommended Posts

9 godzin temu, Istar19 napisał:

heh jesień...ciepełko, słoneczko...no i deszcz, ale deszcz i teraz jest...ja chce już wiosnę !!

We Wrocławiu już wiosna ;)
A ja wolałabym jesień, wtedy jestem pełna nadziei, że dam radę... bo kończy się pylenie :D

11 godzin temu, Aleksa. napisał:

Lubie jesienno-leśne fotki :)) 

Ja też :) dlatego w tym roku trochę ich napstrykałam

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Choinka stoi, kot żyje ;)

co mi przypomniało, że miałam dziś choinkę rozebrać już...potrzebuje komody na której teraz stoi, żeby na nią bezpiecznie moje 3 ostałe kwiatki postawić...Jack mi zjadł mojego Kalanchoe :( znaczy zjadał ostatnie tygodnie i stwierdziłam, że jak już nie bezie mieć kalanchoe, to nie daj Bór, przerzuci się na drzewko szczęścia - a to moje oczko w głowie! I muszę je dać wyżej :D

O kurczę, jesteś jedną z niewielu osób na dogo, która nadal jest aktywna z moich starych znajomych :) Weszłam tu pierwszy raz od 4 lat.. Dobrze widzieć Morusa! Znów uderza mnie, jaki on podobny do Lusi.. Trzymajcie się ciepło :)

Dnia 6.01.2018 o 18:54, Istar19 napisał:

co mi przypomniało, że miałam dziś choinkę rozebrać już...potrzebuje komody na której teraz stoi, żeby na nią bezpiecznie moje 3 ostałe kwiatki postawić...Jack mi zjadł mojego Kalanchoe :( znaczy zjadał ostatnie tygodnie i stwierdziłam, że jak już nie bezie mieć kalanchoe, to nie daj Bór, przerzuci się na drzewko szczęścia - a to moje oczko w głowie! I muszę je dać wyżej :D

I jak? rozebrana już? :)
Pamiętaj tylko, że większość kwiatków jest trujących dla kotów... :< Mój też ostatnio się najadł jakiegoś nowego (był prezentem), potem wymiotował... kwiatek musiał pójść wyżej... 

6 godzin temu, zmierzchnica napisał:

O kurczę, jesteś jedną z niewielu osób na dogo, która nadal jest aktywna z moich starych znajomych :) Weszłam tu pierwszy raz od 4 lat.. Dobrze widzieć Morusa! Znów uderza mnie, jaki on podobny do Lusi.. Trzymajcie się ciepło :)

Stooo laaat! :) Jak miło Cię tutaj widzieć! Dzień dobry na nowej dogomanii!
Ano jestem, w sumie tylko przez bezdomne psiaki...

Mnie też uderza podobieństwo.
Przykro mi z powodu Lusi :( 

Pozdrawiam ciepło.

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I jak? rozebrana już? :)
Pamiętaj tylko, że większość kwiatków jest trujących dla kotów... :< Mój też ostatnio się najadł jakiegoś nowego (był prezentem), potem wymiotował... kwiatek musiał pójść wyżej... 

rozebrana...kwiatki bezpieczne :) koty też...zawsze zanim kupię kwiatka (ale to rzadkość, chyba, że do ogródka) to sprawdzam, czy ani kotom, ani psom nie zaszkodzi :) wolę zrezygnować z jakieś roślinki, niż potem zwierzaki leczyć, bo coś im głupiego do głowy wpadnie ^^'

na szczęście drzewko szczęścia (Grubosz) nie jest bardzo trujące - znaczy kot musiałby go dużo zjeść, a że w smaku jest niedobre (taaaa dzieckiem będąc kosztowałam :P ) to i koty go nie lubią...ale Jack ma w zwyczaju wykopywać kwiatki - nie zjadać w sumie, to wolałam te moje roślinki dać gdzie indziej - wyżej ;)

Dajcie mi motywację do nauki, do pisania, do prowadzenia fp/wątku, do czegokolwiek... :/

Dzisiaj jedyne co, to napisałam co mi w duszy gra, gdy uczę się do zerówek i kolokwium - niby studia niezwiązane z psem, a jednak i one mi się kojarzą z gamoniem...

29 minut temu, Patikujek napisał:

Ja w ostatnim czasie też nie mam motywacji do niczego.... Dodatkowo teraz doszła znów deprecha pourlopowa... ehhhh

Masakra.
 Jeszcze w testach psychologicznych wyszedł mi wysoki poziom pesymizmu, kiedy to ja uważałam się za optymistkę :DDD

5 godzin temu, anorektyczna.nerka napisał:

XD miałam założyć blogaska moim psom a wyszło jak zwykle 

Załóż! :D :D :D Chętnie bym Was poczytała.
Widze, że tak samo zmotywowana jesteś jak ja.

U mnie to tak, że miałam za rok się zawełnić małą kuleczką :)) Ale ostatnio miałam masę niespodziewanych wydatków i wydałam wszystkie oszczędności. I plan zapsienia zszedł na dalszy plan. :< Smutno strasznie. Bo to najlepszy czas na to: potem praca, jeszcze raz praca, bo chcemy kupić mieszkanie dla siebie, więc pieniędzy nigdy nie za dużo,, no a potem już totalnie dorosłe życie  i yyyh.,. :<<

Wszystkiego dobrego dla Moruska ! 

Jakoś zapominam, że on to niemal równolatek naszej Holusi...ona jest jakoś z listopada/grudnia 2008 r. ;)

Znalezione obrazy dla zapytania tort dla psa

Oj dziewczyny...co wy wiecie o braku motywacji :D Mi to się nic ostatnio, ale to NIC nie chce...człowiek wiecznie zmęczony...śpiący...no niech już przyjdzie wiosna ! :) 

1 godzinę temu, Istar19 napisał:

Oj dziewczyny...co wy wiecie o braku motywacji :D Mi to się nic ostatnio, ale to NIC nie chce...człowiek wiecznie zmęczony...śpiący...no niech już przyjdzie wiosna ! :) 

Tutaj myślisz, że u mnie lepiej? 

Hahahaha

Dzisiaj Zdrapka, a właściwie Renee Kotonland... bo wtedy nie była jeszcze Zdrapką, Draputkiem, Księżniczką... dzisiaj skończyłaby 7lat...

BOLI. Cholernie BOLI.
Tylko raz, jedyny raz w życiu obchodziłam Jej urodziny. Razem z nią.

Zamiast radości mam po prostu w sobie ból i niepogodzenie się z takim zakończeniem...

wciąż szukam Ją po mieszkaniu na stancji i "kici"-am, i wołam i chcę się wtulić w Jej futerko... i wciąż przed oczami mam Jej agonię, i rozpaczliwą jazdę do lecznicy... i Jej ból w oczach, jak odchodziła... i moje rozdzierające się serce...

Księżniczko.... 

Jej śmierć, straszna śmierć wciąż w głowie jest żywa... Jej oczy. Jej spojrzenie na koniec. Boże.

Mi tak po głowie chodzi Baks ostatnio. Mimo, że nie byłam z nim w jego ostatnich chwilach, wiem, że on był z osobą, którą kochał najbardziej... Z moją mamą... Ale często przyłapuję się na mówieniu Baks do Bluma. W pewnych sytuacjach zachowują się bardzo podobnie i mają to samo spojrzenie... Też straszliwie tęsknię za tą marudą....

Dnia 17.01.2018 o 13:36, Patikujek napisał:

I jak tam u was motywacja dziewczęta? 

U mnie coraz gorzej, a pogoda zdecydowanie nie pomaga. ...

Nijak :D a mam wszystkie zaliczenia i egzaminy teraz :D Joł, kocham swoją motywację.
Do tego łapie mnie przeziębienie.

Dnia 17.01.2018 o 14:20, Istar19 napisał:

Wszystkiego dobrego dla Moruska ! 

Jakoś zapominam, że on to niemal równolatek naszej Holusi...ona jest jakoś z listopada/grudnia 2008 r. ;)

Znalezione obrazy dla zapytania tort dla psa

Dziękuję ;) niedługo go zobaczę:))

Hihi, no prawie równolatki z nich.

Teraz to Ty MASZ PRAWO :)

Dnia 17.01.2018 o 15:55, Patikujek napisał:

Tutaj myślisz, że u mnie lepiej? 

Hahahaha

możemy sie licytować:D

Dnia 20.01.2018 o 10:44, Patikujek napisał:

Mi tak po głowie chodzi Baks ostatnio. Mimo, że nie byłam z nim w jego ostatnich chwilach, wiem, że on był z osobą, którą kochał najbardziej... Z moją mamą... Ale często przyłapuję się na mówieniu Baks do Bluma. W pewnych sytuacjach zachowują się bardzo podobnie i mają to samo spojrzenie... Też straszliwie tęsknię za tą marudą....

:( strasznie to przykre... Zdrapka była MOJA. Po prostu.
Weszła za głęboko w serce...
Przecież ona miała ze mną jechać na studia znowu. I co? nie zdążyła.

Dnia 20.01.2018 o 22:38, Chesti napisał:

Ta tęsknota nigdy nie mija. Z czasem maleje, ale nigdy całkiem nie znika :(

Tyś co to wełna? Nie mów, że pudel ;D

:(

To nie mówię :D 

Dnia 22.01.2018 o 16:48, Patikujek napisał:

Proponuję zmienić kierunek na fotografię.... Będzie może łatwiej  :P

Może :D mam dość, a najgorsze w poniedziałek. 3 egzaminy, 1 kolokwium :D
A mnie chce się spać, a nie siadać do książek :<

I jeszcze naszły mnie wspomnienia Finkowe...