Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

heh z Kurzykiem nie zazdroszczę...nam czasem Rupert daje w kość, ale nie atakuje aż tak...po prostu czasem jest słodkim koteckiem

7T3kUyI_N6ZcZ_yYjayIh_TJbFTekZg3KdIL9k0-wn5AbCJtrt73E1app-rzeHFfORvRnRrPShGL8XtBH9MdtnWgupWpDf8CZAnxHdk8959qJhBcZRg83LHeObAeao3-R9v89bzMgmqonqKE1o13ZY7MQnK69TB2WbL0ZFao4sBFGoiGXsnOI5sKtrGUkAE0TiYMuYfuqXMFpBBhaA0JjD3xSNYZSES9mNITU54ryjFiX3xHLJb5C6irFrrZOeoYyS38pmblldCM4Y-Vwu71IkhLM4XaVbGsy0A4FEBt1i0y85nMrxZfhhElKmFaYjwA4D7EeJsYScnM-BXhpAULjNgobb7GxTyQ3ov0NECTd0zO8Rh8LmMM0AeWphHimq-Buo72N1ZlfYGwjiS75dbsrpyJiuyRCZTgi1kbbzLS7FAHtpJb2iuZy8yVQU_l8FwqDipze-JXzFDNSH4itJl_XEnRE0BzvPr_OdgXTsZwPfYP0Rl0CZ1bCVshBXE8KoLW12XbVjMzmb784LKGvj8aD95Z7_66nMxcJqKK5oFgph-RyVv85Op6F14fk0V0TtcbOcyge93E55ZAohyvTjZ2P2B_UhFat-T7KsPgD14YfifwkWS4ibyTaQ=w883-h662-no

 

a czasem wampir z niego ;)

1ST7PPef1vbZERDOrR0j5KvI756S4mI69J1v-zxMspE5UPmRd1PFhTmRu3sdjgXkhZ9jcek7dpjxhc8wTYT1z-egmbPpHy1dqTERxjDcgfKH5BgTRTdjrVpYudxHPQ8kh4zMFXE-N7BpcIIUgozqdJslHrg06mrmVeEVsXq4bOu8zYidK3hM6zC66hPvhCsB5Jz6cXyDLMUTj-E7kuSmNGMD7O--xGSAe16pGEKJKPXHq_jhSA8mgNul8Hy3D4tMb5gkJd6dZsGsGUUBWO5xzkGeu_ppLB6C03vXlLVp5EOurNnmG6JDNSXMKKhkZbD2bfpPlioeeJR0JxDK8SJ8YKdGYZ31xQcfn5fXGHmMTwjiIkH8ajd3ftDZF95BE9l0V2U9KP8lqj-JzGKXNv0LynCGFmceBdw939C5ryknUzuN2o9jYWpXDzyH8OqABaXcK_nKY4WcXAZO3wsTqhcMVmRhM2kQo4UPvBv0DbVnkCgUeyUE6dX6hhhbNm51vISzkK93TQ9Ase5iVAbLYc946Y1J7SkYdiMbtHtzCNvBcD8h-RpkJyfIrdZuT4xYdoalWVUshE4F_Qc6wxHxacHq8vPpODgCYTD4flwyPpHgd71T_zVjctTrew=w994-h662-no

w sumie każde głaskanie Ruperta tak się kończy. Ja się śmieje, że on sobie z emocjami nie radzi - bo najpierw sam przychodzi, ociera się, mruczy, kładzie koło człowieka, pod rękę wtyka głowę...a 10 sekund później sytuacja wygląda właśnie tak, jak na zdjęciu powyżej ;) najlepsze jest to, że tylko mnie tak "atakuje" Patryka nie zdarza mu się prawie wcale ...chyba mu smakuje :P

Link to comment
Share on other sites

po Morusie w ogóle wieku nie widać ;)

 

2000  na aparat kompakt to sporo, jeśli chodzi o amatorskie zajęcie ;) na pewno znajdziesz jakis fajny model. 

kompakty sony nie są najgorsze chyba :) mogę spytać Patryka czy ma jakis polecony kompakt. pracuje w sklepie euro to na sprzęcie cos tam się zna :)

Link to comment
Share on other sites

Patryk tak na szybko poleciłby Ci 2 aparaty:

 

1. Aparat sony https://www.euro.com.pl/aparaty-cyfrowe/sony-dsc-rx100-czarny.bhtml

sklep euro, ale w innych sklepach możliwe, że będzie trochę tańszy ;)

bez zbliżeń jest bardzo jasny, przy zoomie wiadomo zdjęcia ciemniejsze. ale ogólnie ma jasny obiektyw. ma fajną matrycę. Jego zoom nie jest jakiś fenomenalny, ale skoro lubisz portery, to taki mały powinien Ci starczyć :)

 

aparat canon  https://www.euro.com.pl/aparaty-cyfrowe/canon-powershot-g9-x-czarny.bhtml

sklep euro, ale w innych sklepach możliwe, że będzie trochę tańszy

trochę ciemniejszy obiektyw niż w soniaku, ale i tak jasny, mały zoom jest w razie czego, matryca też dobra :)

Link to comment
Share on other sites

pięęęęknieeee...pozazdrościć ładnego zachodu !

 

Licha do genów nie mieszaj :D Ona i tak już ma za dużo myśli na raz w łebku, nie musi się jeszcze nad genami zastanawiać :D

 

Może faktycznie zależy od psa...w sumie mój Max kiedyś zaczął siwiec dopiero po 11 roku...a miał sierść gęstą, ale nie jakąś długą :)

 

No to zostaje Ci wybrać konkretnie i uzbierać na sprzęt ;)

 

PS. Dobrze, że Morisek w pełni sił i zdrów!

Link to comment
Share on other sites

no cóż...ja swój aparat wzięłam na raty, bo wiedziałam, że inaczej w życiu nie nazbieram :P 

ale pomyśl ile fajnych fot można zrobić, po to by na starość sobie wspominać fajne czasy, może to Ci pomoże skrzętnie chować jakieś grosze  na aparat :P...no ja bez aparat żyć nie umiem  przynajmniej :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Hihi, masz rację... właśnie mnie tak naszło na zakup, bo oglądam albumy rodzinne i myślę, że przecież to ja zawsze robiłam za fotografa... :)
A teraz nic... telefon poręczny, owszem, ale irytuje mnie to, że na dworze muszę strzelać na oślep (--> czarny ekran).
Będę zbierać. Skoro i tak na razie z psem nic nie wyjdzie to zamiast na psa, zbieram na aparat:).

no to trzymam kciuki :) 

ja ostatnio robię mniej zdjęć (kolejny minus takiego stada...ciężko ogarnąć je i jeszcze robić zdjęcia :D ) ale jak już robię to od razu po kilkadziesiąt :P nie wyobrażam sobie nie mieć aktualnych zdjęć ^^'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...