Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

18 minut temu, Tyś napisał:

Ewentualnie ją wypuścisz na wolność :D.

Po raz kolejny zaangażowałam się w pomoc bezdomniakom i po raz kolejny uświadomiłam sobie, że lepiej jest urodzić się nieczułym lub udawać, że problem nie istnieje...

Nie mogłabym tego zrobić :( Jeśli by jej nie odebrali, to u mnie by została ;) Choć powiem (napiszę :P) szczerze, że taki młody kot w domu, to jest armagedon. Ona pcha ten swój ryjek wszędzie. Dziś, to nawet do zmywarki chciała wejść funny.gif Każda otwarta szafka, każdy krok człowieka...wszystko ją interesuje. Z mebli to ją już ściągałam milion razy :D A jak idę z talerzem, to plącze się pod nogami i drze, jakby ją ktoś ze skóry obdzierał funny.gif

Justyna, nie łam się ;) Klepać w klawiaturę i oceniać innych jest łatwo. Jak chcą pomóc, to niech pomagają. A jak nie, to niech siedzą cicho i nie przeszkadzają Wam ;) Więc głowa do góry i ignoruj tych, którzy próbują Was zdołować ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak się nagle czegoś wystraszy, to syknie i próbuje ugryźć :/ Ale ogólnie już jest całkiem dobrze. Nawet Theodor już ją może pogłaskać, więc jest wielka poprawa ;)

Jaka czarna kluseczka :) Niech maluszek zdrowo rośnie i nie robi Wam problemów. A Twoja koleżanka ma tyle czasu, żeby do niego wstawać i go karmić w dzień i w nocy?

Link to comment
Share on other sites

Chyba bym oszalała z Kurzykiem, jeśli on jest rzeczywiście taki jak piszesz :P Ja się już przyzwyczaiłam, że mam kociego weterana w domu, który tylko śpi i je :D Co prawda, Lumpek trochę odżył przy młodej i to mnie cieszy ;) Jednak wolę starsze koty, niż takie podrostki :P

Czyli można liczyć, że maluch ma już zapewniony dom?

Link to comment
Share on other sites

na ostatnim zdjęciu Morus wygląda jakby krzyczał Maaaamooo! A Kurzyk znowu ...(tu wstaw jakąś psotę :P )

 

Zazdroszczę Ci trochę pięknych kotów ! Ale mówię sobie, że moja dwójka najzwyklejszych dachowców nie jest zła ;)

 

ja się nie objawiam...ja tylko cicho zawsze czytam, ale odpisywać mi się nie chce jak nie mam nic mądrego do powiedzenia :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...