Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Potem mieliśmy kiełbaski wprost z imprezy obok, kawałek zjadłam ja.. a potem mój pies.. :D

ot, wyszła tajemnica " co się działo z kiełbasami " :P

... i chyba kanapki ktoś zrobił?

powiedz, ze to bylo dobre odzywianie :D

 

Pytanie ile z tego co było, zjadłaś Ty?

Link to comment
Share on other sites

Jakie tu są poruszane tematy :D Hahaha.

Mała jest super i dzisiaj genialnie się bawiła z Morusem, a ja po raz pierwszy widziałam, jak kundel bawi się ze szczeniakiem na swój sposób, zyli pokazywanie ząbków. Młoda wręcz wpycha swoją mordę do pyska Morusidła :D. Wspaniale się dogadują, były warki, skoki, wkurzanie papisia :). Chciałabym ją zostawić. Mocno. I jakoś nie spieszy mi się z jej ogłaszaniem. W następnym tygodniu idę ją szczepić.

Link to comment
Share on other sites

Liczę, że fundacja to zrobi, bo nawet nie wiem na kogo kontakt podać. Na razie mimo obietnic, że wstawi OD RAZU na fanpejdża, nie ma suczy w ogóle, ale generalnie mówiłam, że nie ma pośpiechu :P

Młoda nauczyła się komend "siad", "trup" i "podaj łapę" - za pierwszym razem wszystko, za pierwszą sesją :D. Trup sam wyszedł, siad wziął się z nasladowania Morusa, a podawanie łapy z tego, że ona, podobnie jak Morus, lubi wszystko walić łapą :D Bo tak specjalnie to się nie przykładam do jej nauki.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, a ja od zawsze powtarzam, że szczeniaków NIE lubię, ale... ta gówniara zmieniła mój światopogląd, fajna jest :D
Kupiłam jej czerwoną obróżkę i smyczkę... ale obróżka okazała się za szeroka, i tak z niej wyłazi...

Link to comment
Share on other sites

Potem mieliśmy kiełbaski wprost z imprezy obok, kawałek zjadłam ja.. a potem mój pies.. :D

ot, wyszła tajemnica " co się działo z kiełbasami " :P

... i chyba kanapki ktoś zrobił?

powiedz, ze to bylo dobre odzywianie :D

Hahaha, kanapki to tylko Iwonie i Pauli się chciało robić :P 

 

to znak, że było 7 miesięcy temu :P jakbyś się mnie zapytała tak trochę wcześniej, to bym ci powiedziała.   

Przy takich osobach trzeba było się napić, sama jakoś nie mam ochoty.. co najwyżej na wino/piwo.. 

oczko.gif

Nie trzeba było... xd

 

Hahaha, a ja od zawsze powtarzam, że szczeniaków NIE lubię, ale... ta gówniara zmieniła mój światopogląd, fajna jest :D
Kupiłam jej czerwoną obróżkę i smyczkę... ale obróżka okazała się za szeroka, i tak z niej wyłazi...

Wiesz, szczeniakiem jeszcze jest... kiedyś do niej dorośnie :p

Link to comment
Share on other sites

Hahahah te frytki z Kasią co kupowałyśmy się na spółe xd Na sprzedawczyni chyba nasza głupota zrobiła takie wrażenie, że zrobiło jej się nam żal i dostałyśmy ostatecznie dwie porcje w cenie jednej :P

I znowu Morusowa galeria przez nas zaspamiona będzie.. :P

Link to comment
Share on other sites

Wy robicie mi bałagan na dogo (gadajcie sobie na zdrowie ;) ), a młoda tymczasem zrzuciła gamoniowate pudełko i zrobiła porządek. Cały pokój w szelkach, smyczach, pluszakach, zabawkach, pasach... :p
 

"Mamo... ubrałam sama szelki! Pasują jak ulał!"

10423759_785297931541624_421502278092503

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...