Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

8 godzin temu, Patikujek napisał:

Ja dlatego się pożegnałam jakiś czas temu, ale nie umiałam tak już w ogóle zostawić i znów tu jestem. i chyba nigdy tak całkiem nie zostawię bo za wiele wspomnień. To był mój pierwszy taki psi świat, gdzie odnalazłam innych takich psychicznych ludzi jak ja. W ogóle dla mnie forum jest jakieś takie przyjemniejsze jak fb... I jak dogo umrze całkiem to nie wiem co się ze mną pocznie

Dokładnie, dogo to sentyment. Mi ostatnio dogo co prawda nie po drodze, bo mam wystarczająco na głowie :P Ale nawet jak mam chwilę i mogłabym wejść na dogo, to dość często najzwyczajniej w świecie nie wchodzę, bo tu już nic się nie dzieje :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

chciałam napisać że jak dogo padnie to przejdę na Miau nawet bez kota. A tu czytam że na Miau byłyście :)

słusznie, Miau jest fajne -ja jestem na Miau od  2009, i nie ma tam w sumie jakiś większych zawirowań, nie ma takich zmian jak na dogo

ale ja ma koty rzeczywiscie, był czas że moja córka znosiła chory koty, żeby je ratować ... wiec się musiałam w kotach doszkolić

Link to comment
Share on other sites

No właśnie miał ma taką trochę specyficzną budowę, tak samo jak terierkowo na którym jestem. Ale jakoś żadne forum jak dla mnie nie dorówna dogo. Nie wiem czy to sentyment czy coś innego...

Poza tym, mimo, że na dogo pustki to i tak więcej się dzieje, i częściej ktoś zagląda jak na terierkowie (na miał nie wiem bo już nie byłam od bardzo dawna, ale tam jakoś w ogóle mnie nigdy nie ciągnęło)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Patikujek napisał:

No właśnie miał ma taką trochę specyficzną budowę, tak samo jak terierkowo na którym jestem. Ale jakoś żadne forum jak dla mnie nie dorówna dogo. Nie wiem czy to sentyment czy coś innego...

Poza tym, mimo, że na dogo pustki to i tak więcej się dzieje, i częściej ktoś zagląda jak na terierkowie (na miał nie wiem bo już nie byłam od bardzo dawna, ale tam jakoś w ogóle mnie nigdy nie ciągnęło)

Na terierkowie też kiedyś byłam.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Owszem:) Ja byłam aktywna w sumie na kilku wątkach: karmowej, nerkowej, sercowej. Miau to akurat skarbnica pod tym względem i nieraz tam idę jak jestem żądna wiedzy:)

O tak.

Zarejestrowałam się na miau bo tylko tam mogłam popytać o sprawy nerkowe. To może śmieszne ale jak żywić chorego psa i opiekować się nim w większości dowiedziałam się od "właścicieli" kotów  :) ahh i o tym jak analizować karmy, suplementy dużo tego jest :))

Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, Patikujek napisał:

(...)

Poza tym, mimo, że na dogo pustki to i tak więcej się dzieje, i częściej ktoś zagląda jak na terierkowie (na miał nie wiem bo już nie byłam od bardzo dawna, ale tam jakoś w ogóle mnie nigdy nie ciągnęło)

na miau jest ruch w watkach, jest dużo wątków z konkretnymi informacjami, gdzie często są nowe wpisy -codziennie jest  co poczytać (lepsze są niz na dogo te wątki dotyczące zachowania  czy jedzenia czy chorób )

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Patmol napisał:

 

na miau jest ruch w watkach, jest dużo wątków z konkretnymi informacjami, gdzie często są nowe wpisy -codziennie jest  co poczytać (lepsze są niz na dogo te wątki dotyczące zachowania  czy jedzenia czy chorób )

Możliwe. Tak jak mówię, od dość dawna na miau nie byłam. Jakoś mnie ta atmosfera tam nie zatrzymała... No cóż każdy ma swoje miejsce na ziemi :D

Link to comment
Share on other sites

Można czytać składy, pewnie. Ja tez czytam. ale jak jest wątek  to ludzie piszą, która karma psu smakowała, a która wcale, która jak pachnie i jak wygląda, czy psy mają biegunki czy nie. czasem skład wydaje sie fajny, a karma niesmaczna zupełnie, albo dużo zwierzaków ma biegunkę.

Thrive Complete to strasznie droga jest. Taka dobra? i sam filet  z kurczaka może byc jako karma bytowa? Czy dajesz tylko jako przysmak? I jaką ma postać?  To znaczy jak wygląda>? jak pasztet?

Wolf of Wilderness psu smakuje? Którego dajesz?  dostałam paczke Wolf of Wilderness jako gratis przy zamówieniu z zooplusa - bardzo ładnie zapakowane, podoba mi się . bardzo to reklamują teraz w zooplusie. I się przymierzam, żeby psom dać spróbować, ale jakoś nie było okazji.

a czemu kotu mieszasz trzy karmy? nie chce ich jeść pojedynczo?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...