Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Choinka stoi, kot żyje ;)

 

co mi przypomniało, że miałam dziś choinkę rozebrać już...potrzebuje komody na której teraz stoi, żeby na nią bezpiecznie moje 3 ostałe kwiatki postawić...Jack mi zjadł mojego Kalanchoe :( znaczy zjadał ostatnie tygodnie i stwierdziłam, że jak już nie bezie mieć kalanchoe, to nie daj Bór, przerzuci się na drzewko szczęścia - a to moje oczko w głowie! I muszę je dać wyżej :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I jak? rozebrana już? :)
Pamiętaj tylko, że większość kwiatków jest trujących dla kotów... :< Mój też ostatnio się najadł jakiegoś nowego (był prezentem), potem wymiotował... kwiatek musiał pójść wyżej... 

 

rozebrana...kwiatki bezpieczne :) koty też...zawsze zanim kupię kwiatka (ale to rzadkość, chyba, że do ogródka) to sprawdzam, czy ani kotom, ani psom nie zaszkodzi :) wolę zrezygnować z jakieś roślinki, niż potem zwierzaki leczyć, bo coś im głupiego do głowy wpadnie ^^'

na szczęście drzewko szczęścia (Grubosz) nie jest bardzo trujące - znaczy kot musiałby go dużo zjeść, a że w smaku jest niedobre (taaaa dzieckiem będąc kosztowałam :P ) to i koty go nie lubią...ale Jack ma w zwyczaju wykopywać kwiatki - nie zjadać w sumie, to wolałam te moje roślinki dać gdzie indziej - wyżej ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego dobrego dla Moruska ! 

Jakoś zapominam, że on to niemal równolatek naszej Holusi...ona jest jakoś z listopada/grudnia 2008 r. ;)

Znalezione obrazy dla zapytania tort dla psa

 

Oj dziewczyny...co wy wiecie o braku motywacji :D Mi to się nic ostatnio, ale to NIC nie chce...człowiek wiecznie zmęczony...śpiący...no niech już przyjdzie wiosna ! :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi tak po głowie chodzi Baks ostatnio. Mimo, że nie byłam z nim w jego ostatnich chwilach, wiem, że on był z osobą, którą kochał najbardziej... Z moją mamą... Ale często przyłapuję się na mówieniu Baks do Bluma. W pewnych sytuacjach zachowują się bardzo podobnie i mają to samo spojrzenie... Też straszliwie tęsknię za tą marudą....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...