Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Kotka ma białaczkę. Martwi mnie to, że ona wcale się nie bawi. Nawet jak ma ochotę, bo widać to po jej oczach, to i tak kładzie się na drugi bok i idzie spać. Ona jedynie śpi z przerwami na jedzenie i mizianka. A sen ma ciężki, coraz częściej mocno chrapie.
Bardzo źle znosi też samotność, widać szuka akceptacji i miłości, jak tylko człowiek jest w domu to ona musi spać na twarzy, na nogach albo obok. Zawsze była bardzo miziasta i towarzyska, ale ostatnimi czasy jest jeszcze bardziej. Wręcz upierdliwa - wejdzie do talerza, byleby być się nią ktoś zajmował.

biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

Twoje są również cudowne i na pewno źle nie mają. Az tą pustką to rozumiem... Oj były takie zwierza po których dziura w serduchu zostawała...

A ja mam do ciebie pytanie z innej bajki. Czy miałaś kiedyś w domu jednocześnie koty i szczeniaka? Bo ja własnie kombinuję jak z kuwetą sprawę najlepiej załatwić. Mój pies był dorosły jak kot do nas trafił i kuweta w ogóle go nie interesowała, ale boję sie jak to ze szczeniakiem będzie....

Link to comment
Share on other sites

mamy kuwetę krytą i stoi w toalecie i właśnie dlatego pytam bo szczyl ma mieć tam zakaz wstępu, no ale drzwi zamknąć nie mogę bo kot musi korzystać,a  nie mam jej gdzie do góry postawić... No nic może jakąś bramkę stworzę, przynajmniej do czasu aż pies nie przerośnie kota. Wtedy po prostu zrobię haczyk w drzwiach by były jedynie uchylone tak by kot się mieścił...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...