Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Miałam taki sam kocyk ! Albo bardzo podobny...on jest z trzema (chyba) czarno białymi kociakami? Nie pamiętam dokładnie..mój kocyk został zjedzony przez psy ;)


Może się jakoś ułoży i nie będziesz musiała ich rozdzielać? Zawsze można żyć nadzieją :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy.

To, czy jest dobrze to zależy od nas, więc miejmy nadzieję, że będę podejmowała same trafne decyzje :)
 

 

I to jest najlepsze podejście do życia :)

Ja zakładam,ze nie ma się co za bardzo martwić na zapas,czasami życie samo podpowiada jakieś-najlepsze rozwiązanie.

 

A pan Kocur na poprzedniej stronie ma zabójcze spojrzenie -może spokojnie robić za obronnego ;)

Miniaturka pokazuje jaka fajna z nich para,widać,że wspólne towarzystwo im pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Gamoń już typowy pies łóżkowy, stróża w nim nie widać :lol:

Ja właśnie mocno myślę czy dač chłopaków pod nóż (obydwu), czy jednego (tu znowu którego?) czy przypadkiem się nie wstrzymać jeszcze... "Moja" wetka (ta co chodzę teraz do niej, od zmiany) bierze udział w taniej kastracji w marcu i nie wiem czy się zapisywać... Niby ostatnio rozmawiałam z dziewczyną z fundacji i dała mi do zrozumienia że mogę zrobić jak uważam (ale ona nic nie wie jakby co :lol:), ale by chłopaków wyciachała obydwu. Ja się znowu boję czy mi się takie flegmy z nich nie zrobią, bądź co bądź teraz potrafią się po 3h dziennie że sobą bawić, a i zrobiły się miłe do psów (tu mam na myśli Lucka głównie, co aż mnie zadziwia).

Link to comment
Share on other sites

No właśnie oni się nie ścierają w ogóle (miały jedno starcie o mnie, ale to już ho ho temu i raczej pokazówka ;)). Ogólnie to Lucek kocha Puffka, bo może go "kuć" bez przeszkód (bez skojarzeń, on tylko podchodzi i pyskiem tyrpie Puffa) :lol: No i nie pali, nic się nie dzieje niepokojącego, dlatego mam dylemat czy nie poczekać np jak będą miały przypuśćmy 6 lat (czyli Lucek za 3 lata a Puff... Może też wtedy za jednym zamachem). Muszę przemyśleć :) Ale dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...