Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Wiem, że w różu mu ładnie :p A teraz nie ma jajek, więc tym bardziej.

Chciałam mu kupić szelki różowe przecież, ale były za małe, więc dostał niebieskie.

A ja właśnie odkąd mam kota zdałam sobie sprawę, że większość mojej pościeli jest różowa, bo ciągle w takiej kolorystyce koteczek ma zdjęcia, hm hm.  Miłość do różu nie umiera :D

Link to comment
Share on other sites

I tak teraz żadnych szelek nie nosi. Już go nie wyprowadzam na spacer :P (i to nie dlatego, że próby nakładania szelek kończyły się krwawo dla mnie ;p)

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego?

Właśnie dlatego, że zawsze krwawię :p

Poza tym stwierdziłam, że nie chcę ktoa szczepić na białaczkę, bo skutki uboczne bywają straszne. Nie szczepię też na wściekliznę. Jeśli bym chciała chodzić z kotem na spacerki, musiałabym nadrobić te dwie szczepionki. Poza tym, kota i tak ciągnie ostatnio na dwór (znowu), więc nie chcę w nim rozbudzać jeszcze większą chęć poczłapania się w nieznane... ;)

Link to comment
Share on other sites

Listopadowe Wyzwanie Spacerowe to wydarzenie na Fb.
Odpisuje tu na pytanie w naszej galerii.Pisze z tel.i nie potrafię linka wkleić ale Marta od Kaji,Lucka i Puffka tez bierze udział to jak co uderz do Niej może Ona linka Ci poda ;)

Dzięki Erykowa, znalazłam! :)

Link to comment
Share on other sites

Mój stary telefonik też nie ogarnia endo, a szkoda, bo chętnie wzięłabym udział w wyzwaniu. Chyba najwyższy czas zaoszczędzić na smartfona :P.

 

Ja też uwielbiam czarny. Co do różu to się śmieję, bo przez wiele lat go nie znosiłam, ale pokochałam go przez znajomą maszerkę, która swój zaprzęg ubiera w oczojebny róż :D. OD tamtej pory mocno polubiłam róż na zwierzętach: najpierw na psach, a potem rozprzestrzeniło się na kota... a ostatnio zdałam sobei sprawę, że się feminizuję, bo wymieniłam swoją szafę na kolory babskie. Przez wiele lat były to czernie i szarości, a teraz nagle widzę w swojej garderobie i jakieś elementy różowe, żółte :o. To nie ja, nie wiem co ze mnie zrobiło liceum. Jednak róż w psiej i kociej garderobie musi być! To pozostałości po mojej znajomej :P

 

 

Piesełek :D

11218925_732399890225813_508497038890172

 

12193549_732399926892476_151422523094180

 

Mam na sprzedaż eSkę nieużywaną, gdyby ktoś chciał :P.

Mogłam od razu eMkę kupić, ale nieee... głupia ja. No ale ta eMeczka wydaje się już ok :p
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...